מורה פרטי נועם דיאמנט

מורה אונליין נועם דיאמנט

הכנה מקיפה ויסודית למבחנים, בגרויות ומכינות , ליווי אישי ויחס צמוד לכל תלמיד.

בן 25. מפתח תקווה. אוניברסיטה - בר אילן.
(20 חוות דעת) 121 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪130 לשעה

קצת עליי

מלמד מתמטיקה ופיזיקה ברמת תיכונית / הכנה לאוניברסיטה / ברמה אוניברסיטאית. מכיר באופן מצויין את קשיי הלמידה, ובעל ניסיון בלימוד והכנה לבגרויות ולמבחנים באוניברסיטה. מעוניין במספר מצומצם של תלמידים שיזכו ליחס פרטני במיוחד כל הדרך אל המבחן המיועד. מומחה לשיעורי אונליין. אני תמיד זמין ומעודד את תלמידי לשאול שאלות גם מעבר לזמן השיעור, ותמיד אחזור אל התלמיד במהירות האפשרית. בסיום כל שיעור אונליין ישלח לתלמיד קובץ המסכם את השיעור הנלמד. זמין לשיעורים פרונטליים בפתח תקווה והסביבה. שיעורים באיזורים אחרים יועברו דרך אונליין.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ש
שרי

נועם הוא מורה מעולה! הייתי צריכה עזרה במתמטיקה- 4 יח"ל ובפיזיקה ותוך זמן קצר של לימוד הרגשתי שינוי ושליטה בחומר. נועם מורה רציני מאד, סבלני מאד, ותמיד שם עם חיוך כדי לעזור. ממליצה בחום:)

29/04/2022
שתף:
י
יונתן

קבעתי עם נועם כמה שיעורים לפני מבחן, את התרגילים שלחתי לו לפני השיעור והוא תמיד פתר אותם לפני כדי להגיע מוכן, דבר מאוד מוערך. היה לו חשוב שאני אבין את החומר, הוא שאל שאלות לראות שאני בעניינים הוא מורה רציני, שולט בחומר ויודע גם להסביר אותו.

25/02/2022
שתף:
ר
רויטל

מורה סבלני על גישה לילדים ליכולת העברת חומר

14/02/2022
שתף:
י
יונתן

קבעתי עם נועם די הרבה שיעורים אחרי שקיבלתי ציון על הפנים במבחן במתמטיקה של 5 יחידות בכיתה י"א. נועם הגיע לכל שיעור בזמן, ועם חיוך וסבלנות הסביר לי את החומר בצורה מעולה ובזכותו שיפרתי את הציון במועד ב' ב50 (!) נקודות. מורה תותח!

12/01/2022
שתף:
א
אילן

מורה מצויין! התקשיתי בתנועה שוות מהירות ושוות תאוצה והוא הסביר מעולה את החומר והכין אותי מצוין למבחן.

07/12/2021
שתף:
ר
רונה

מורה מעולה! הגעתי לנועם אחרי שהבת שלי נכשלה במבחן במתמטיקה. נועם הגיע והסביר את כל החומר בסבלנות וצורה טובה. במבחן שהתקיים לאחר זמן, הבת שלי קיבלה ציון גבוה מאוד, ועלתה הקבצה בזכות השיעורים עם נועם.

02/12/2021
שתף:
ע
עופרה

הייתי צריכה שיעורים פרטיים עבור שני הילדים שלי, אחד לומד סטטיסטיקה בתואר במדעי החברה והשני תלמיד תיכון. לשניהם היו קשיים רבים בהבנת החומר לפני שחיפשתי מורה שיעזור להם. הם לא הצליחו במטלות ולא הבינו טוב את החומר. פניתי לנועם, נועם ישב איתם והסביר להם בבהירות ובסבלנות לאורך זמן, וזה הוביל בסופו של דבר להצלחה רבה במבחנים של שניהם (שניהם קיבלו ציונים מעל 90). אני ממליצה בחום!

29/10/2021
שתף:
y
yoad

למדתי עם נועם במכינה לפיזיקה 0 מורה מעולה, מסביר בנחמדות ואדיבות, זמין לאורך שעות היום.

19/09/2021
שתף:
ג
גל

מורה סבלני, שולט בחומר ומסביר היטב. הבן שלי לא כל כך שלט בחומר, ובזכות השיעורים עם נועם הוא עלה הקבצה במתמטיקה. ממליצה בחום.

26/08/2021
שתף:
א
אורון

מורה מעולה! לפני שהתחלתי ללמוד איתו לא כלכך שלטתי בחומר, ולאורך השיעורים הרגשתי יותר יותר טוב בתוך החומר, ובזכותו עברתי בהצלחה את המבחן קבלה של המכינה לתואר. מומלץ!

15/08/2021
שתף: