מורה פרטי נועם גולדשטיין

מורה אונליין נועם גולדשטיין

מורה מנוסה לחליל צד, לאלתור, ולתיאוריה. בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים. למתקדמים - אפשרות לשיעורים בכל הארץ דרך סקייפ!!

בן 39. מירושלים והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
(4 ביקורות) 10 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

מוסיקאי מקצועי בעל נסיון רב בהופעות ובהוראה. מלמד חליל צד למתחילים ולמתקדמים, ומתמחה בהוראת אלתור. מאמין שכל אחד יכול לאלתר ולנגן משמיעה! סגנון ההוראה רציני ומעמיק, תוך התייחסות מירבית למקום בו התלמיד נמצא כעת. בקיא בסגנונות שונים - ג'אז, מוסיקה ישראלית, חסידית, אתנית, קלאסית. בנוסף, מלמד תיאוריה מוסיקלית. עדיפות לתלמידים מבוגרים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ר
רחל

מעולה

03/11/2019
שתף:
ע
עדי

נגן מוכשר ומורה מדהים! עברתי אצל הרבה מורים לחליל, ובזכות נועם עברתי התפתחות משמעותית. למדתי לנגן משמיעה,לאלתר,להבין את הבסיס והתאוריה, לשפר צליל. הגעתי לרמה אחרת, וגיליתי וחוויתי את האהבה והכיף שבנגינה ובמוסיקה בכלל. נועם מתאים את הלמידה אישית לתלמיד ולבקשותיו- בתוכן הנלמד, הסגנון והקצב. והכל באווירה טובה וגמישה. ממליצה בחום!!! עדי

03/02/2016
שתף:
נ
נורית

נועם הוא מורה מקצועי, אדיב, נעים ומנוסה. נתן את כל כולו בשיעורים, והכל בסבלנות, באדיבות ובמאור פנים. היה קשוב ונכון לעזור גם לאחר שעות השיעור, ובנוסף, הפגין גמישות בלוח הזמנים. מורה שכיף ללמוד אצלו!

03/02/2016
שתף:
ש
שלמה

למדתי אצל נעם שנתיים וחצי,ושיפרתי את מערכת היחסים עם החליל, ככל שהזמן התקדם. אין השוואה בנגינה בין המורים הקודמים שלי, לבין הלימוד עם נעם. הצליל שהפקתי הפך לאיכותי ונעים לסביבה וגרף מחמאות ממשפחה ושכנים. נרכש ידע מוסיקלי לעומק ולרוחב, ועדיין כשאני מנגן - במקום לחשוב על הנגינה אני חושב על התרגולים עם נעם, וזה מה שהופך אותה לאיכותית. נעם נגיש, קליל ונח לכל תלמיד בכל מקום! מאוד כדאי! שלמה גרינבוים.

02/02/2016
שתף: