מורה פרטי מושיקו פירו

מורה אונליין מושיקו פירו

מושיקו פירו , מורה מנוסה לסטטיסטיקה בכל הרמות. עוזר בניתוח סטטיסטי לתזות ולעבודות סימינריוניות. מלמד גם אונליין.

בן 39. מאזור ירושלים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(6 ביקורות) 13 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

בן 39 מורה למתמטיקה בקידום הכנה לבגרויות, מתרגל באוניברסיטה העברית, וסטודנט לתואר שני בסטטיסטיקה. בעל ניסיון של שמונה שנים בהוראת המתמטיקה, ושל חמש שנים בהוראת סטטיסטיקה. נותן שיעורים בסטטיסטיקה א', סטטיסטיקה ב', וחדוו"א, וגם נותן שיעורים פרטיים במתמטיקה ל 3,4,5 יח"ל. יש לי ניסיון רב בהגשה לבגרות,ובסטטיסטיקה לימדתי בחמש שנים האחרונות שיעורים פרטיים וקורסי עזר במסגרות שונות, ואני מכיר את החומרים באוניברסיטה הפתוחה, אריאל, מכללת הדסה וכמובן באוניברסיטה העברית. אני אוהב ללמד מתמטיקה , מלמד עם הרבה סבלנות, בגובה העיניים ובאווירה נעימה, וכך חווית הלימוד היא טובה ומביאה תוצאות. שותף במבצע עבור מילואימניקים

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

י
יפית

הגעתי אל מושיקו בחוסר אונים חודש לפני מבחני סמסטר א' בסטטיסטיקה. מצאתי אדם נעים סבלני קשוב שגרם לי להאמין בעצמי אפילו שהרמתי ידיים. במשך מס' שבועות מושיקו הכין אותי לבחינה צמצם לי פערים עם המון יכולת הכלה ודרך ארץ, הסביר לי בגובה העיניים ולא הניח לי עד שהבנתי. הוא מורה בחסד דוגמא ומופת למצויינות ורצינות. השקעתו בי נשאה פירות יפים. ממליצה עליו מכל ליבי.

21/03/2020
שתף:
ג
גזבייה

מוציקו הוא מורה מעולה. מסביר ברמה הכי גבוהה שנתקלתי. אחרי 3 שיעורים הרגשתי שאני מבין את החומר הרבה יותר טוב !!! וגם הציון היה בהתאם !!! סופר מומלץ.

21/03/2020
שתף:
A
Amir

מושיקו מורה מדהים. מאוד סבלני ויודע ללמד בצורה הטובה ביותר. היה לי קושי רב במהלך הסמסטר ומושיקו הציל אותי והשלים לי את כל הפערים שהיו לי בחודש אחד בלבד!! הוא בא לקראתי בכל הקשיים שהיו לי וליווה אותי במהלך הלימודים ותרם לי המון!!!! ממליץ מאוד!!!

20/03/2020
שתף:
ס
ספיר

מושיקו הוא מורה מס' 1! ליווה אותי במשך 3 שנים במהלך התואר, הגעתי אליו בתחילת התואר כאשר לא הבנתי שום דבר מהמרצה בכיתה וכאשר הכרתי את מושיקו הכל נעשה יותר קל, הוא מסביר את החומר בצורה מובנת ברורה, ומסודרת ועם סבלנות רבה,אכפתיות ומסירות גדולה ועם המון רצון לעזור. ניגשתי למבחן בביטחון ובזכותו הגעתי להישגים גבוהים ועברתי את הקורסים במתמטיקה וסטטיסטיקה בהצלחה! מורה תותח!! לא לחשוב פעמיים :)

10/08/2018
שתף:
ל
ללי

מושיקו מורה קשוב וסבלני. הוא מתחשב בקצב הלמידה, וזמין למענה שאלות. הוא אדם אחראי וישר, חשוב לו שהתלמיד יצליח וזה ניכר בליווי לפני המבחנים, ובהתעניינות אחרי. מושיקו גמיש בזמנים וקל ליצור איתו קשר. בזכות הלימוד איתו אני שולטת בחומר ולרוב מגישה עבודות מוקדם מהרגיל, אני ממליצה עליו בחום!!!

31/07/2018
שתף:
ת
תהילה

מושיקו מורה סופר אכפתי. מעבר לכך שהוא מאוד מקצועי וניתנת התחושה כי הוא שוחה בחומר, הוא מתאים את צורת הלמידה לתלמיד תוך כדי הבנה מה הכי נכון לו. הרגשתי שהוא קלט אותי ומצא את הגישה הכי נוחה לי. חשוב לציין שמעבר לכך הוא רגיש לקושי ומלווה באופן מאוד אישי עד למבחן ואפילו אחריו. אני הרגשתי מאוד בנוח אצלו וגם למדתי את המקצוע מאפס איתו ותוצאות המבחן דיברו בעד עצמן. אני מאוד ממליצה עליו כמורה פרטי.

21/07/2018
שתף: