מורה פרטית מורן עותמי

מורה אונליין מורן עותמי

נעים להכיר :) עובדת עם התלמידים על חיזוק המתמטיקה ועל שיפור הביטחון העצמי במקביל. מעבירה שיעורים פרונטליים ובזום.

בת 40. מרחובות. אוניברסיטה - בן גוריון.
(7 חוות דעת) 97 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪130 לשעה

קצת עליי

אני בעלת תואר ראשון B.A בניהול, עם התמחות במימון וחשבונאות וכן בעלת תעודת מאמנת (קואצ'רית). במהלך השנים הבחנתי בכך שתלמידים המתקשים במתמטיקה, תופסים את עצמם מראש כפחות טובים מאחרים, וכתוצאה מכך הם פחות משקיעים, המוטיבציה שלהם לנסות יורדת ועקב כך הם חווים עוד חוויות של כישלון, מה שמייצר מעגל שמנציח את עצמו. בנוסף לחשיבות של הבנת החומר על ידי הסבר, פישוט, דוגמאות , חשוב בעיני לתרגל עם הילד חשיבה עצמאית, לאתגר אותו לא למהר ולהתייאש אם הפתרון לא קופץ לו ישר, אלא לחשוב ולנסות שוב עד שהוא מגיע לפתרון לבד, ובכך לפתח תחושת מסוגלות עצמית. בנוסף, עם הזמן התחלתי להיעזר בכלים מתחום האימון, ולעבוד עם התלמידים על חיזוק האמונה העצמית, וכן להראות להם שבעזרת תרגול והתמדה, הם יכולים להשתפר ולהצליח במתמטיקה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

o
oren

מעולה

03/01/2022
שתף:
M
Mika

מורן המהממת התחילה ללמד אותי בכיתה ח׳ עד כיתה י׳ב ,היא הראתה לי המון סבלנות ובחיים לא וויתרה עליי גם כשהיה קשה ! מורן המדהימה הגיע לכל שיעור עם חיוך על הפרצוף ועזרה לי בכל הקשיים שלי במטמתיקה בזכות הסבלנות שלה והעברת החומר בצורה ברורה וסובלנית קיבלתי 100 בבגרות שלי! ממליצה בחום!!!!

02/11/2021
שתף:
E
Edith

מורן לימדה את שני ילדיי אחד בביהס יסודי ואחת בחטיבה במשך שנתיים. את הבת לימדה גם מתמטיקה וגם פיזיקה ברמה של כיתת מופת וכל הציונים היו מעולים ואת הבן ביסודי מתמטיקה . נהנינו ממורן מאוד כמובן בתחום הלימודי אבל גם מהשיחות והעצמה שעשתה עם הילדים שהוסיפו וחיזקו לשניהם את הביטחון.מומלצת בחום.

12/10/2021
שתף:
ח
חווה

מורן מסבירה את החומר בצורה ברורה וכזו שמותאמת לתלמיד. הבת שלי אומרת שהיא מורה מצוינת וקשובה לתלמידים. מורן נמצאת בקשר עיקבי עם ההורים ומדווחת על ההתקדמות או הקשיים. מכוונת להעצמת התלמיד וחווית הלמידה אתה משמעותית ומקדמת תודה מורן!!

26/08/2021
שתף:
M
Meital

מורן לימדה את הבן שלי בזום ופרונטלי. היא עזרה לבן שלי עם המבחנים לקבלה לתוכנית מצויינים במתמטיקה. מורן לימדה אותו חומר שהם לא הספיקו במהלך השנה (כיתה ז) וכן עזרה לו בנושאים נוספים לפי הצורך. מורה סבלנית ונעימה שמתאימה את עצמה לרמה של הילד ומביאה להישגים.

23/08/2021
שתף:
ר
רוית

"תודה רבה מורן!!! בעיקר על התוצאות שמדברות בעד עצמן (הילד עבר בהצלחה את המבחנים) ובהחלט על היחס הנפלא ,על היותך זמינה וקשובה."

16/08/2021
שתף:
ל
לי

מורן מקצועית ומסורה. התחברה לילדה באופן מהיר גם בפן הלימודי וגם בפן האישי. בעזרתה הילדה (עולה לח') השתפרה מאוד וקיבלה ציון מעולה.

05/08/2021
שתף: