מורה פרטית מורן עותמי

מורה אונליין מורן עותמי

נעים להכיר :) עובדת עם התלמידים על חיזוק המתמטיקה ועל שיפור הביטחון העצמי במקביל. מעבירה שיעורים פרונטליים ודרך הזום.

בת 40. מרחובות. אוניברסיטה - בן גוריון.
(11 חוות דעת) 256 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪140 לשעה

קצת עליי

אני בעלת תואר ראשון B.A בניהול, עם התמחות במימון וחשבונאות וכן בעלת תעודת מאמנת (קואצ'רית). במהלך השנים הבחנתי בכך שתלמידים המתקשים במתמטיקה, תופסים את עצמם מראש כפחות טובים מאחרים, וכתוצאה מכך הם פחות משקיעים, המוטיבציה שלהם לנסות יורדת ועקב כך הם חווים עוד חוויות של כישלון, מה שמייצר מעגל שמנציח את עצמו. בנוסף לחשיבות של הבנת החומר על ידי הסבר, פישוט, דוגמאות , חשוב בעיני לתרגל עם הילד חשיבה עצמאית, לאתגר אותו לא למהר ולהתייאש אם הפתרון לא קופץ לו ישר, אלא לחשוב ולנסות שוב עד שהוא מגיע לפתרון לבד, ובכך לפתח תחושת מסוגלות עצמית. חשוב לי להוכיח לתלמידים שלי שבעזרת תרגול והתמדה, הם יכולים להשתפר ולהצליח במתמטיקה!!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ש
שני

מורן מורה מדהימה! היא אלופה בלהעלות את הביטחון העצמי, הגעתי אליה עם חוסר ביטחון במתמטיקה ציונים מזעזעים ובקושי ידעתי משהו מהחומר. ובפחות מעשר שיעורים השתפרתי מאוד בציונים, ידעתי את החומר מציון והביטחון העצמי שלי במתמטיקה מאוד עלה היא מורה מעולה ואכפתית!!

26/05/2022
שתף:
א
אור

מורן לימדה את הבן שלי, תלמיד כיתה ט'. היא מורה מצוינת, ובעיקר בן אדם נהדר ואכפתי. מורן לא מסתפקת רק בלימוד החומר, אלא מתאמצת לפענח את התלמיד שמולה לצורך הסרת חסמים שלפעמים מעכבים אותו. ממליץ עליה בחום!

19/03/2022
שתף:
מ
מילי

מורן מקצועית ונעימה. עזרה לבתי בת התשע להשלים פערים ולהתחזק בחשבון. ממליצה עליה בחום

08/03/2022
שתף:
ש
שלי

מורה נהדרת!!! שלחתי את הבן שלי פעם בשבוע במשך חודשיים (פיגר הרבה בחומר) היא פשוט עשתה לו מהפך. תלמיד של 40 במתמטיקה ששנא את המקצוע קיבל במבחן בגרות 100. היא אלופה. הכי ממליצה.

02/03/2022
שתף:
o
oren

מעולה

03/01/2022
שתף:
M
Mika

מורן המהממת התחילה ללמד אותי בכיתה ח׳ עד כיתה י׳ב ,היא הראתה לי המון סבלנות ובחיים לא וויתרה עליי גם כשהיה קשה ! מורן המדהימה הגיע לכל שיעור עם חיוך על הפרצוף ועזרה לי בכל הקשיים שלי במטמתיקה בזכות הסבלנות שלה והעברת החומר בצורה ברורה וסובלנית קיבלתי 100 בבגרות שלי! ממליצה בחום!!!!

02/11/2021
שתף:
E
Edith

מורן לימדה את שני ילדיי אחד בביהס יסודי ואחת בחטיבה במשך שנתיים. את הבת לימדה גם מתמטיקה וגם פיזיקה ברמה של כיתת מופת וכל הציונים היו מעולים ואת הבן ביסודי מתמטיקה . נהנינו ממורן מאוד כמובן בתחום הלימודי אבל גם מהשיחות והעצמה שעשתה עם הילדים שהוסיפו וחיזקו לשניהם את הביטחון.מומלצת בחום.

12/10/2021
שתף:
ח
חווה

מורן מסבירה את החומר בצורה ברורה וכזו שמותאמת לתלמיד. הבת שלי אומרת שהיא מורה מצוינת וקשובה לתלמידים. מורן נמצאת בקשר עיקבי עם ההורים ומדווחת על ההתקדמות או הקשיים. מכוונת להעצמת התלמיד וחווית הלמידה אתה משמעותית ומקדמת תודה מורן!!

26/08/2021
שתף:
M
Meital

מורן לימדה את הבן שלי בזום ופרונטלי. היא עזרה לבן שלי עם המבחנים לקבלה לתוכנית מצויינים במתמטיקה. מורן לימדה אותו חומר שהם לא הספיקו במהלך השנה (כיתה ז) וכן עזרה לו בנושאים נוספים לפי הצורך. מורה סבלנית ונעימה שמתאימה את עצמה לרמה של הילד ומביאה להישגים.

23/08/2021
שתף:
ר
רוית

"תודה רבה מורן!!! בעיקר על התוצאות שמדברות בעד עצמן (הילד עבר בהצלחה את המבחנים) ובהחלט על היחס הנפלא ,על היותך זמינה וקשובה."

16/08/2021
שתף: