מורה פרטי לירן שי

מורה אונליין לירן שי

מורה בעל תואר ראשון בלשון עברית. מנוסה בהכנה לבגרויות בלשון הבנה והבעה. בעל נסיון רב בעבודה עם תלמידים מתקשים, סטודנטים

בן 35. מנתניה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - חיפה.
(17 ביקורות) 19 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪125 לשעה
 

קצת עליי

מורה מנוסה ללשון. בעל תואר ראשון בלשון עברית מאוניברסיטת חיפה. מתמחה בהכנה לבחינות בלשון והבעה לבגרות. תלמידי בית ספר, חטיבה, לקויי למידה, סטודנטים ללשון, הוראה, וחינוך. מיומן בלימוד והעברת כל החומר לבגרות מא' ועד ת'. שיעורים בכל הרמות. עברית כהבנה כתיבה והבעה. בגרות. קורסים אקדמיים ומכללות. שיעורים בבית התלמיד/מורה. ניתן להתקשר גם בסופי שבוע, בערבים או לשלוח הודעת אס אמ אס.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

M
Michael

הגעתי אל לירן כאשר הבנתי שאת החומר שהמורה מלמדת בכיתה אני לא מבין. לירן עזר לי מאוד ונתן לי טיפים שעזרו לי מאוד בבגרות בלשון. תודה רבה לירן נהנתי מאוד. ממליץ בחום!

30/05/2019
ר
רון

הגעתי אל לירן כמה ימים לפני בגרות בלשום על מנת לשפר את הידע. אין ספק שהבחירה היייתה נכונה, לירן עזר לי בהבנת החומר והכין אותי לבגרות. ממליץ בחום !

27/01/2019
g
gil

לירן היה קשוב וסבלני, חזר על החומר כמה שצריך עד שהנושא היה מובן. בלי ספק אחזור בהמשך התואר לחיזוק. היה גמיש וזמין ופתח עבורי את לוח הזמנים שלו כולל בסוף השבוע. ממליץ מאוד בחום

05/07/2018
א
אופיר

לירן מורה סופר-מקצועי בלשון, שולט בחומר ברמה הכי גבוהה שיש, אך לא בזאת מסתכמת חווית הלימוד החיובית איתו. הוא נותן מעצמו 110% לטובת הצלחה התלמיד, באיכפתיות ו"שותפות לדרך" שלא פגשנו עד היום אצל מורים פרטיים אחרים. ללא ספק מומלץ בחום!!! לירן - תודה רבה רבה!!!

20/06/2018
ש
שיר

אני תלמידה במכללה והתקשתי מאוד בלשון. לא עברתי את מועד א׳. ממצב של ידע בסיסי מאוד בלשון ,אחרי כמות מעטה של שיעורים הספקנו לכסות חומר של סמסטר שלם .לירן עזר לי לעבור את מועד ב׳ ולהגיע לציון של 80 מעבר לזה, ללירן מאוד אכפת מהתלמידים שלו, הוא מקדיש המון מזמנו האישי ומוכן להתגמש בשעות הלימוד

11/04/2018
מ
מיכה

אדם מדהים קודם כל ומקצועית הוא המורה הטוב ביותר שיש ללשון מקפיד על הדברים הקטנים ויסודי מאוד . אני יותר ממליץ על לירן לדעתי מי שרוצה להצליח במקצוע הזה חייב ללמוד אצלו. אני עוד לא יודע את הציון שלי אבל בטוח בציון שאני אקבל בזכותו. אז תודה רבה לך לירן אני נהנתי מאוד.

07/02/2018
ג
גלעד

ברצוני להמליץ על לירן. לירן, בעל השכלה רחבה וידע כללי, מסביר את חומר הלימוד בצורה יסודית, ברורה ומקצועית. אכפת לו מהתלמיד, קשוב לרצונותיו וחשוב לו שהתלמיד יצליח.

28/10/2017
י
יפעת

מורה מצוין, רציני, מסור עם יחסי אנוש מעולים. מלמד ברגישות ובנחישות. הדרך שבה נרתם לטובת הצלחת התלמיד ממש ראויה להערכה, והתוצאה דיברה בזכות עצמה. מה שבהתחלה היה נראה כמשימה בלתי אפשרית, הוכח האפשרי. לירן הצליח לגרום לבן שלי לגשר על פער רציני בחומר הלימודי בזמן מאוד קצר. ממליצה מאוד!!!

14/09/2017
ד
דניאל

שמי דניאל סטודנטית להוראה, במסגרת הלימודים ההיתי צריכה לעבור שני קורסים בלשון. מאוד התקשתי, ובעזרת לירן עברתי את המבחנים. יש לציין שלא ידעתי כמעט כלום מהחומר ובמספר מועט מאוד של שיעורים לירן הצליח לעזור לי להשלים את כל החומר ולעבור את הבחינות. מורה מעולה וקשוב.

11/07/2017
מ
מיה

לירן מורה מעולה המפגין שליחות חינוכית, מעודד לפיתוח מצוינות ומעורר מוטיבציה בתלמידיו. בעל יד מקצועי רחב אופקים מעניק יחס אישי החדרת אמונה ולהט. אחרי 2 שיעורים הציון בעבודה היה 100. ממליצים בחום.

03/06/2017