דלג על הניווט

מורה אונליין ירדן גואטה

מורה פרטי דוד לימוד נעים
4.55
10 ביקורות
50
שיעורים שהוזמנו
100
לשעה
בת 27 מבאר שבע והסביבה בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון
רשימת המקצועות המלאה
"עם מספיק סבלנות והתמדה- אני בטוחה שנוכל להצליח בכל הקורסים! "
סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית באוני' חיפה ובוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה מבן גוריון בהצטיינות. יש לי שפע של ניסיון וסבלנות בשיעורים פרטיים בכל מקצועות הפסיכולוגיה לתואר ראשון, שיטות מחקר וסטטיסטיקה במיוחד עבור עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה (לעזרה בסטטיסטיקה ושיטות מחקר עבור פקולטות אחרת, אנא צרו איתי קשר ונחשוב יחד אם מתאים) זמינות: פנויה בתקופת מבחנים. חשוב!- בחלק מהשבוע הנני זמינה בבאר שבע ובחלקו האחר בחיפה ובנוסף, היומן האינטרנטי שלי לא תמיד מעודכן (לכן) לפני קביעת השיעור ביומן, אנא צרו איתי קשר לוודא שאנו מסונכרנים:)

קבע שיעור אונליין

ירדן תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
21/02/2019
לנה, 2019
5
עם ירדן הייתה לי חוויה לימודית מעולה! היא מלמדת בצורה נעימה ויעילה, קשובה לכל הנקודות החשובות. בזכותה עברתי את המבחן בציון שלא חלמתי לקבל. עשית איתי עבודה נפלאה, תודה!
13/02/2019
עמית, 2019
5
מומלצת ביותר!!! מסבירה מצוין את החומר, סבלנית מאוד! תתעכב על כל נושא, במידה והוא עדיין לא הובן היטב, מסודרת ומאורגנת. אין ספק שאפנה אלייה לעזרה גם בהמשך!!
05/02/2019
גיא, 2019
5
ירדן מורה , מעולה. תוך זמן קצר הצלחתי להשלים בזכותה את החומר החסר בסטטיסטיקה והגעתי למבחן מוכן. היא מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומובנת . ממליץ בחום למי שצריך עזרה בסטטיטיקה, היא הבנאדם הנכון!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?