מורה פרטית יעל מ

מורה אונליין יעל מ

מורה עם תואר שלישי. מלמדת רק באונליין! עשר שנות הוראה אינטנסיביות. חדשה כאן, ולכן הנחה ל-5 שיעורים ראשונים לכל תלמיד.

מרמת השרון - הרצליה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
(10 ביקורות) 31 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

חדשה באתר האונליין של לימודנעים, ולכן מתחייבת לתת לכל אחד מהתלמידים הראשונים דרך האתר 5 שיעורים ראשונים ב 100 שח. (המחיר יתעדכן בהמשך ל 130 שח.) בעשר שנים האחרונות עבודתי היחידה היא שיעורים פרטיים במתמטיקה, כולל הכנה לבגרות. מאד נהנית ללמד! מלמדת הרבה תלמידים ברמת השרון והאזור, כולל אחים של תלמידים מרוצים. מוזמנים לקרוא את ההמלצות, ולהגיע לשיעור ראשון.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ת
תמר

מעולה. מעבירה את החומר בצורה טובה ועוזרת מאוד

28/05/2020
שתף:
א
אתי

מעולה

12/05/2020
שתף:
י
יובל

רואים שהיא באה ללמד עם רצון מתייחסת ברצינות לחומר ומתחשבת בבעיות התלמיד בצורה מלאה

03/05/2020
שתף:
ה
הגר

למדתי אצל יעל בי״א ובי״ב, היא מורה מצויינת! עזרה לי להשלים ולצמצם פערים, הסבירה את החומר מצויין, תמיד התעדכנה במצבי בכיתה ובציונים שלי וגילתה איכפתיות וסבלנות עצומה. ממליצה בחום ללמוד אצלה!!!

04/06/2018
שתף:
ע
עומר

בכיתה יא לא הצלחתי לעבור את הבגרות של 806 ולאחר שהלכתי ללמוד אצל יעל עברתי את הבגרות בהצלחה המשכתי ללמוד אצלה גם לבגרות 807 והיא הכינה אותי ממש טוב לבגרות. יעל מורה ממש טובה. היא מקשיבה, משקיעה, מסבירה מצוין, ותמיד מתעניינת בחומר שנלמד בכיתה ובציונים של המבחנים. אני מאוד ממליץ ללכת ללמוד אצלה

03/06/2018
שתף:
מ
מאי

מורה אכפתית סבלנית ומקצועית שיודעת להעביר את החומר בצורה מדהימה. מכיתה ח - יב למדתי אצלה והיא עזרה לי גם כשהתקשתי עם החומר בלי לוותר! שיעורים עם אווירה כיפית ולימודית . תמיד דואגת להתעדכן בחומר שלומדים בכיתה וכן בציונים של המבחנים . ממליצה בחום ללמוד אצל יעל !!!

03/06/2018
שתף:
מ
מאיה

יעל מורה מדהימה!! גם כשהיה לי קשה היא נתנה לי בטחון במקצוע והתחלתי לאהוב מתמטיקה. היא מסבירה מעולה ובאופן שפשוט להבין את החומר ועזרה לי לשפר את הציונים שלי באופן משמעותי כבר מכיתה ח!

04/06/2017
שתף:
ע
עופרי

למדתי עם יעל במשך כל שנות התיכון. לא הייתי מסיימת 5 יחידות בלעדיה. מסבירה את החומר בצורה שקל להבין ולזכור ומאוד סבלנית. מורה מעולה!

31/05/2017
שתף:
נ
נועה

אני לומדת עם יעל כבר למעלה משנה, בזכות הלימודים איתה הצלחתי לשפר באופן משמעותי את הציונים שלי. השיעורים של יעל מעוררים את הרצון לא לוותר ולהפוך את המאבק במקצוע לאתגר שניתן לעבורו. ממליצה בהמון חום להתנסות בחוויה של הרגשה שאפשר להצליח במתמטיקה. מי שרוצה לחייך אחרי שיעורי מתמטיקה- זה המקום בשבילו.

12/03/2017
שתף:
ע
עדן

מורה מדהימה !! יעל משקיענית, נותנת את כל כולה לתלמיד, היא גמישה בשעות,היא מעודדת אותך בשעות קושי וגם לשאוף לאתגרים. ללא ספק בזכותה הצלחתי במתמטיקה והכי חשוב למדתי לאהוב את המקצוע. ממליצה בחום היא מעולה וכמובן תותחית במתמטיקה.

07/03/2017
שתף: