מורה פרטית יעל זנג

מורה אונליין יעל זנג

יעל זנג, מורה ליפנית עם ניסיון משנת 1997, סיימה בהצטיינות לימודי יפן באוניברסיטה העברית.

מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(6 ביקורות) 837 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪140 לשעה

קצת עליי

אני מלמדת יפנית משנת 1997. לימדתי במסגרות שונות. אני עוסקת גם בתרגום. סיימתי בהצטיינות לימודי מזרח אסיה במגמת יפן. אני מעבירה שיעורים פרטיים ושיעורים לקבוצות קטנות. את לימודי השפה אני דואגת לתבל בסיפורים על תרבות יפן (המסורתית והמודרנית) וההיסטוריה שלה וכן על האוכל היפני. קהל התלמידים מגוון ומגיע דרך מנגה ואנימה, אומנויות לחימה, אחרי או לפני ביקור ביפן או סתם מתוך אהבה לשפה היפנית ו/או לתרבות יפן. יש לי ניסיון רב בהכנת אנשים לקראת נסיעה ליפן. יש לי תכנית הוראה מסודרת, אך אני מתאימה את השיעורים לקצב ולצרכים של כל תלמיד. השיעורים כוללים קריאה וכתיבה, דקדוק ושיחה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ע
עדי

נהנו מאוד, למדנו המון דברים חדשים על השיעור הראשון, ויש לנו אפילו יותר רצון ללמוד יפנית כרגע

29/01/2020
שתף:
נ
נעה

מעולה

21/02/2019
שתף:
ג
גדעון

מורה מעולה

21/02/2019
שתף:
א
אלעד

מעולה

30/01/2019
שתף:
י
ירין

יעל מורה בעלת המון ניסיון עם תלמידים בכל הרמות, ממתחילים גמורים ועד מתקדמים. יעל בעצמה מאוהבת ביפן, בתרבות ובשפה, יש לה ידע רב וזה מתבטא בדברים הכי קטנים: מה המקור של כל מיני תופעות בשפה, ניואנסים תרבותיים מעניינים ואפילו תה מאצ׳ה אמיתי שהיא מציעה לתלמידים. התחלתי ללמוד עם יעל לפני שנים, עשיתי הפסקה מהיפנית וכשהחלטתי לחזור ללמוד לא הייתה לי התלבטות למי לפנות. יחד עם יעל אני קוראת סיפורים קצרים, כת

10/06/2018
שתף:
ד
דליה

יעל מאד נעימה. לבד מלימוד השפה שאנחנו מתחילות יש לה ידע רב ופרקטי על יפן. אני מרגישה שתהייה כאן הכנה מצויינת לטיול שלנו.

10/02/2018
שתף: