מורה פרטית יולי טל

מורה אונליין יולי טל

שלום לכולם, מורה מנוסה בכל הקשור למקצועות העברית- קריאה, כתיבה, הבעה, וספרות. אני מתאימה את דרכי הלימוד לכל אחד.

בת 35. מתל אביב-יפו. אוניברסיטה - חיפה.
(3 ביקורות) 213 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪170 לשעה

קצת עליי

שלום לכולם, שמי יולי ואני מורה לעברית עם נסיון של למעלה משמונה שנים. למדתי חינוך מיוחד ורכשתי ידע באסטרטגיות למידה ובהתאמת התוכן הלימודי לכל אחד. אני סבלנית, אוהבת מאוד ללמד ועם אכפתיות רבה. במשך השנים לימדתי הרבה מאוד ילדים ואנשים שהצליחו להתקדם הרבה מעל למצופה. מלמדת כרגע רק דרך המחשב! מלמדת גם עולים חדשים שמעוניינים ללמוד או לקדם את העברית שלהם. בשנים האחרונות רכשתי הכשרה בטיפול ובתנועה, וכיום אני משלבת בשיעורים (למי שמעוניין) כלים מעולם המיינדפולנס והמדיטציה על מנת לעזור להתרכז, להיות נוכחים בשיעור ומפוקסים. אני מבטיחה לעשות כמיטב יכולתי על מנת לקדם אתכם או את ילדכם בכל אחד מן המקצועות שרשמתי פה. השיעורים איתי מעניינים, אטרקטיביים ומותאמים באופן אישי. בהצלחה!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

א
אנה

למדתי עברית באולפן כמה חודשים, אבל רק בזכות יולי אני עכשיו יכולה ולא מתביישת לדבר. בכל שיעור יש משהו מעניין, יולי מסבירה הכול ברור, יש לה הרבה תרגילים וטקסטים שעוזרים להבין את הנושא. מה שחשוב בשבילי שהיא נותנת לי מוטיבציה ללמוד עוד ועוד ורצון להצליח בשפה. אני לומדת עם יולי בשמחה כל שיעור. מורה מצויינת ומקצועית! מאוד ממליצה לכל אחד!

21/10/2017
שתף:
m
maria

פנינו ליולי בעקבות קשיים של בתי בעברית. למזלנו הכרנו בחורה מדהימה וסבלנית, רצינית ואיכפתית שתמיד מגיעה מוכנה לשיעורים ועם מוטיבציה ללמד ולפתח מחשבה יצירתית. היא באמת מתנה אמיתית לכל אדם שרוצה לשפר את יכולות העברית שלו. מאז שיולי נכנסה לחיינו, השגיה של בתי עלו וגם בטחונה העצמי השתפר פלאים. לא כל יום פוגשים מורה אמיתית שאוהבת את המקצוע שלה ומסורה לו בכל ליבה.

11/09/2017
שתף:
r
robert

אני לומד עם המורה יולי טל כבר עוד מעט שלושה חודשים. היא עוזרת לי מאוד בעברית ואני שמח ללמוד איתה. I am studying with Yuli Tal for 3 months already, she is a real teacher! professional and patient. her lessons are fun and interesting. Highly recommended!!! I am sure I will be able to speak fluent hebrew soon, thanks to the work with Yuli.

09/09/2017
שתף: