מורה פרטי חן ברזל

מורה אונליין חן ברזל

מורה למוסיקה, מלמד פסנתר וגיטרה למתחילים+מלמד ציור ורישום בפרטי ובקבוצה והכנה ללימודי אדריכלות. בוגר הטכניון.

בן 34. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

מוסיקה הייתה אהבתי משחר ילדותי. היא תמיד מרגשת אותי מלווה אותי לכל מקום, ובאמצעותה אני מבטא את מי שאני. אני מנגן על מגוון כלים אך בעיקר בפסנתר וגיטרה. הדרכתי מוזיקה כשליח הסוכנות היהודית בניו-יורק. לימדתי נגינה על פסנתר ועל גיטרה. ניגנתי בטקסים שונים, בהתנדבויות בבתי אבות ובית חולים. עסקתי בהדרכות ילדים, בחברת "מרטון" להפעלות חינוכיות, במרכזי העשרה וכיום בבתי ספר ובגנים(בעל תעודת מדריך מהחברה להגנת הטבע). אני מאוד אוהב ללמד ובמיוחד ילדים. רגיש לתהליך העדין שהם עוברים בזמן הלמידה.כתבתי והלחנתי עשרות שירים ובאחרונה פירסמתי שני שירים . כמו כן יש לי נסיון בימתי בהשתתפות בלהקות מחול בשירה ובתיאטרון. יוצר אומנות פלסטית באופן עצמאי-בעיקר באקריליק ורישום בעיפרון. בעל תואר אדריכל מהטכניון.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

מ
מורן

חן המקסים מלמד את שני ילדיי: אחת בת 10 והשני בן 9. הילדי אוהבים אותו מאוד ואוהבים ללמוד לנגן בזכות הדרך הייחודית, הנעימה והשלווה של חן. ניכר כי חן מלא באמפתיה, רגישות ויכולת הכלה כלפי כל ילד וצרכיו. כייף לשמוע את הילדים מנגנים ונהנים מהלמידה ואני מודה לחן על שבזכותו זה מתרחש.

16/12/2018
שתף:
N
Naama

הגעתי לחן דרך ההמלצות כאן באתר ולא התאכזבתי. לומדת רישום, בין היתר כהכנה למבחני קבלה ללימודי אדריכלות נוף. חן יסודי ומקצועי, מקנה בסיס טוב וברור לרישום. עובד בצורה מסודרת עם מערכי שיעור מוכנים מראש. השיעורים עוברים באווירה מאוד נעימה והאיכפתיות שלו ניכרת. ממליצה בחום!

01/11/2018
שתף:
ע
עידן

מורה לפסנתר מעולה. יסודי סובלני מסביר ממש טוב. יודע להעביר וליצור את אהבת המוזיקה. נותן בסיס לכל הרקע המוזיקלי הנדרש. מדהים ומומלץ בחום.

06/09/2018
שתף:
A
Arika

חן מורה מעולה! הגעתי אליו במטרה להתכונן למבחני קבלה באוניברסיטאות. שיטת הלימוד כולה חוויתית, והוא מעביר את הידע המקצועי שלו לתלמיד בצורה מקצועית, מעניינת וברורה.

12/04/2018
שתף:
ט
טל

חן הוא אחד המורים המוצלחים שהכרתי. כמורה בעצמי, אני מבחינה ביכולת ההקשבה המדהימה שלו לתלמידים. חן מפגין סבלנות ויודע את צרכי התלמיד כבר בשעור הראשון. מורה מקצועי ביותר בתחום המוזיקה. הבת שלי לא מוותרת על שעורי הפסנתר עם חן.

30/03/2018
שתף: