מורה פרטי דינור עבודי

מורה אונליין דינור עבודי

מורה מנוסה, מלמד עם חיוך וסבלנות, מיישם אסטרטגיות למידה חדשניות בהתאמה אישית לכל תלמיד ותלמידה (מבצע לשיעור היכרות!)

בן 27. מגבעתיים. בוגר מכללה - המרכז הבינתחומי.
(3 ביקורות) 10 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪80 לשעה

קצת עליי

בוגר תואר ראשון בהצטיינות יתרה, בפקולטה לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי. כחלק מתוכנית הצטיינות, מיועד ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטאות המובילות בארה״ב (Harvard, Yale). מעביר שיעורים ממוקדים באנגלית ופסיכולוגיה לכל הרמות. מלמד גם מקצועות לתלמידי יסודי ותיכון. ניסיון רב בלימוד והוראה מעל 7 שנים. מדריך בכיר בקורסים בבית הספר למודיעין. מורה פרטי במהלך התואר לסטודנטים עם קשיי למידה בסטטיסטיקה, הסתברות, אנגלית, וביולוגיה. חונך במשך שנתיים בפרויקט מיוחד של פר״ח עבור סטודנטים לפסיכולוגיה במהלכו ליוויתי וטיפחתי באופן צמוד שני ילדים בגילאי יסודי עם בעיות קשב וריכוז (ADHD). הכנה לבגרות באנגלית לכל מסלולי הלימוד (3, 4, 5 יחידות ומואץ). שיעור היכרות בחצי מחיר!!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ד
דנה

דינור מקסים!! אני לומדת עם דינור מעל לשנה. הוא עזר לי ממש תוך כדי התואר. נעזרתי בו בכמה קורסים שונים לגמרי והוא שלט בכולם! הוא גם לימד אותי איך ללמוד בצורה יעילה יותר למבחן ותוך כדי הסמסטר.

20/05/2020
שתף:
ל
ליהי

המורה הכי תותח שהיה לי!! סטטיסטיקה הייתה כמו סינית בשבילי, והוא נתן לי דוגמאות מעולות מחיי היומיום שעזרו לי להבין סוףסוף את החומר, מה לעשות כשאני נתקעת בשאלה, ואיך לפרק שאלה לשלבים פשוטים. ממליצה בחום!

26/03/2020
שתף: