מורה פרטי גלוריה סטיבל

מורה אונליין גלוריה סטיבל

לאוהבי השפה הספרדית ולכל מי שרוצה ללמוד לצורך העשרה ושיפור השפה. לימוד באווירה נעימה עבור כל הרמות והגילאים!

מהוד השרון והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
(16 ביקורות) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה
 

קצת עליי

אני גלוריה, נולדתי בארגנטינה והיום גרה עם המשפחה שלי בהוד השרון. יש לי תואר ראשון ושני בהנדסת אגרונומית, ויש לי גם MBA מאוניברסיטת בואנוס איירס. הספרדית היא השפת אם שלי, ואני גם דוברת אנגלית ועברית. במקצועי אנ מלמדת ספרדית בשיעורים פרטיים ומרצה באונ' הפתוחה שיעורים בספרדית וקורסים לחברות ולקבוצות. במקביל, אני מקנה שיעורים לאנשי מקצוע מתחומים שונים שרוצים להתקדם בעבודה או לעשות עסקים באמריקה הלטינית וספרד. אני מלמדת באהבה גדולה והמון סבלנות, לתלמידים מכל הגילאים וכל הרמות, בזמן שאני מדגישה את הצרכים שלהם ומתאימה אותם לרמת השליטה וההכרות עם השפה. החומרי לימוד שאני משתמשת בשיעורים, מובילים באיכות, בחדשנות ועדכניים ביותר, ונמצאים בין הטובים בעולם. https://www.gloriastivel.com

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

ביקורות

ר
רון

אחד המורות המקסימות וחכמות ביותר שהיה לי! שיעורים שלא מרגישים את הזמן ולומדים המון. שמגיע פירגון פשוט מגיעה לגלוריה על הלימדה המדהימה שלה!

15/09/2019
שתף:
D
David

גלוריה סטיבל (Gloria Stivel) מורה מדהימה לספרדית. הייתי צריך לקחת קורס שפה זרה בלימודי M.A ואני שמח שלמדתי אצלה. כמורה מקצועי לשפה אחרת (אנגלית), אני מאד מעריך את הסדר והמקצועיות שלה ביחד עם היחס הנעים שהיא יודעת לתת לתלמידים. היא מסודרת ויודעת ללמד את הכיתה במיקצועיות, בצורה מעניינת ועם חוש הומור. ברור לי ששיעורים פרטיים בספרדית אקח רק אצל גלוריה!! ממליץ בחום בפרטי או דרך האוניברסיטה הפתוחה.

15/09/2019
שתף:
ע
עופר

גלוריה מורה נחמדה מעניינת ומקצועית!

15/09/2019
שתף:
י
יעל

גלוריה מורה שרוצה מטד שתלמידיה יצליחו ולא חוסכת בהסברים ודוגמאות עד שיבינו. השיעורים עם גלוריה היו מעניינים ומהנים. מורה מקסימה חביבה עם המון אנרגיה חיובית. השיעורים זרמו בכיף.

16/07/2019
שתף:
א
אינס

גלוריה, מלאת תשוקה ללמד, השיעורים מועברים בצורה מעניינת ולעיתים גם מצחיקה, סבלנית, קשובה. תענוג ללמוד בשיעורים.

13/07/2019
שתף:
ג
גלית

גלוריה מורה לספרדית מקצועית ביותר. השיעורים שגלוריה העבירה היו מאוד מעניינים ושימושיים. הרגשתי שיפור באוצר המילים והבנת השפה משיעור לשיעור. התכנים שהועברו משיעור לשיעור היו מובנים והיה קשר בין שיעור לשיעור. מלבד מקצועיות גלוריה היא מורה שמאוד איכפת לה שהתלמידים יהנו ויתקדמו בשיעורים, הייתה קשובה להערות ולבקשות שלנו והאנרגיות בשיעורים היו מאוד טובות. אני ממליצה בחום על שיעורי ספרדית אצל גלוריה!!!

08/07/2019
שתף:
ל
לוסיה

היה ממש טוב, וזה היה ממש נוח לעשות את זה אונליין :) התמקדנו בשיפור הדיבור שזה בדיוק מה שאני צריכה

26/05/2019
שתף:
ת
תמר

אחרי הטיול בדרום אמריקה התאהבתי בספרדית והחלטתי ללמוד. קבלתי המלצה על גלוריה מחברה וגם היום אחרי הרבה שיעורים איתה אני סופר ממליצה!! למדתי המון ואני מצליחה לנהל שיחות, אני די מבינה את הסרטונים ופודקאסטים שהיא שולחת, ונהנת מאד מלבוא לשיעורים.

27/03/2019
שתף:
א
אלה

מורה מעולה, יש לה שיטות לימוד מעולות ותמיד מעלה לי את המצב רוח. היא תמיד מביאה אנרגיות חיוביות לשיעור, וחומר מעניין מאד. בנוסף לשיעורים עצמם, היא שולחת לי podcasts, ted talks וכל מיני סרטונים מעניינים בספרדית שמתאימים לרמה שלי.

23/03/2019
שתף:
מ
משה

המורה משתדלת לדבר בספרדית רוב הזמן.היא מסבירה באופן ברור את הנושא.לא מדברת מהר מידי.היא מעודדת את התלמיד לדבר כמה שיותר למרות השגיות.יש לה הרבה סבלנות ולא כואסת.תענוג ליהות תלמיד שלה.

07/02/2019
שתף: