מורה פרטי גיא חפץ

מורה אונליין גיא חפץ

תכניתן בחייל האוויר ביחידת אופק (קורס תכנות ממר"ם), טכנאי תוכנה אורט, בגרות מורחבת בפיזיקה, מתמטיקה, ומדעי המחשב.

בן 21. מבאר יעקב.
(17 חוות דעת) 102 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪130 לשעה

קצת עליי

שלום לכולם! במהלך התיכון התנסיתי בלימוד תוך כדי העברת שיעורים פרטיים לקבוצות קטנות במתמטיקה ופיזיקה. לאחר מכן סיימתי לימודי טכנאי תוכנה באורט רחובות (92), ובמקביל עברתי התמחות בCheck Point. לפני הגיוס עברתי קורס תכנות צהלי (בסמ"ח) שאחריו שובצתי כתכניתן באופק. כיום אני חייל בשירות סדיר אשר מחפש להעביר הלאה את הידע והטיפים ללמידה שצברתי לאורך הדרך. מעבר להעברת החומר, בשיעור אתייחס לטכניקות למידה שונות ופיתוח החשיבה לפתרון בעיות. אני מלווה את התלמידים גם מחוץ לשעות הפעילות, בונה תכניות עבודה מסודרות ושם דגש על ניהול זמן נכון. תמיד אשמח להעשיר את הידע שלי בזמני הפנוי על מנת ליצור מהלך שיעור יעיל ומהנה :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

g
gilad

גיא מורה מעולה, מסביר בסבלנות ומקצועיות. מומלץ בחום!

27/06/2022
שתף:
K
Koren

מורה מצויין, יחס אדיב, סבלני, בודק הבנה ומלמד את החומר מהיסוד, כך שהתלמיד יוכל לשחזר את הפתרון ולהבין את העקרונות. מראה בצורות שונות את החומר ודרכי חשיבה כך שמצליח תמיד להעביר את המסרים וגם שאלות מורכבות. אחד המורים הכי טובים שהיו לי.

26/06/2022
שתף:
א
אורן

טוב אז הגעתי לגיא אחרי כמה מורים ניסיונות מול מורים אחרים, אני מאוד אוהב את הגישה של גיא לתלמיד בעיקר שהוא מתאים את ההסבר למי שמולו. למרות האתגר גיא ידע להעביר את הידע בצורה מעולה אם כמה דוגמאות מכמה כיוונים שונים, ואפילו כזו שאני אזכור "למה ואיך" הדברים עובדים. הרגשתי שאני יכול לפנות בכל שאלה אפילו "מחוץ לשיעור" וכל נושא שקשה והוא עומד מול כל דבר. תודה גיא ההצלחה שלי במבחן בהרבה בזכות זה.

17/06/2022
שתף:
A
Anna

גיא מורה מצוין, מסביר כמו שצריך ולא ממהר עם החומר. מומלץ מאוד! בשישה שיעורים הוא עזר והעביר מלא חומר כדי להתקבל למגמת מחשבים.

01/06/2022
שתף:
A
Avishay

כבר יצא לי לקחת כמה מורים פרטיים בתחום התכנות וגיא אחד הטובים שיצא לי לפגוש. הוא מכיר ויודע את החומר טוב, מעביר אותו באופן פשוט ומובן, מוודא שאתה מבין את השורש ולא סתם מריץ את החומר. בקיצור גיא אחלה מורה ואחלה בן אדם במחיר נוח, מה צריך יותר מזה

18/05/2022
שתף:
A
Arel

מורה פיצוץ, בא מוכן לכל שיעור,מאוד מסודר ומעולה בהנגדת החומר, מומלץ בהבטחה

18/05/2022
שתף:
h
hoda

מורה מעולה

17/05/2022
שתף:
נ
ניב

הוא מקצועי, סבלני, אדיב, מסביר בצורה ברורה ואכפתי ביותר! ממליץ בחום!!!

16/05/2022
שתף:
m
mahol

גיא סבלני ומביע תמיכה וליווי צמוד לתלמיד, מוודא כי אכן הבין את החומר הנילמד ושומר על קשר עם התלמיד עד למבחן התוצאה. ממליצה בחום!

14/05/2022
שתף:
s
shaima

מעולה

10/05/2022
שתף: