מורה פרטית אסיה מקרסקי

מורה אונליין אסיה מקרסקי

שיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות! מורה מוסמכת, בוגרת של אוניברסיטת ת"א בפקולטה לשפות, בעלת נסיון בהוראה של 10 שנים.

בת 32. מאזור המרכז. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
(16 ביקורות) 268 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

לתלמידי בתי הספר היסודיים וחטיבות ביניים. והכנה לבגרויות 3 , 4, ו-5 יח"ל. הכנה לפסיכומטרי ובחינת אמי"ר.אנגלית למבוגרים ושיעורי אונליין במחיר מיוחד.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליאורה

מעולה

28/11/2019
שתף:
ד
דורה

הנכדה שלי למדה אצל אסיה מקרסקי קרוב ל-4 והתקדמה בצורה מדהימה אני רוצה להמליץ בחוםמרב על אסיה כמורה מצויינת עם ידע רב, מקצועיות וסובלנות

30/08/2019
שתף:
נ
נגה

אסיה מורה מקצועית ומקסימה, סבלנית ומעודדת למידה, עקבית ומנהלת את רצף השיעורים בצורה שמאפשרת לתלמיד להתפתח, להרגיש בטחון ולהתקדם. בתי נהנתה מאוד מהשיעורים ומהתקשורת עם אסיה ואנחנו מתכננים להיעזר בה גם בעתיד. ממליצים בחום!

27/08/2019
שתף:
ז
זהבה

אסיה היא מורה מדהימה ומצליחה להביא את בתי להישגים מעולים. מורה רצינית, מקצועית מאוד, בקיאה בחומר ויודעת להשלים וללמד בדיוק בנקודות החולשה של התלמיד. בעלת אישיות נעימה מאוד, שקטה, רגועה והשעורים מתנהלים בסדר ותחת תכנון וניהול שמוביל לתוצאות מעולות. בתי לומדת עם אסיה כבר יותר משנתיים וכאמור ממליצים בחום!

01/05/2019
שתף:
ל
לימור

אני אמא לילד בכיתה ט התחלנו השנה ללמוד בהמלצה של חברה שבנה למד אצלה כשסיפרה לי כמה היא טובה והצליחה לעלות את בנה לא האמנתי עד שאני באופן אישי חוויתי את התוצאות מורה עם המון סבלנות באה עם מוטיבציה גבוה ללמד עם ידע רב ויודעת להכיל גם את בני עם בעיות הקשב . בני מחכה לשיעורים ולומד ברצון כולו מגוייס למען השיעור וגם בימים שקשה לו מצליחה להבין אותו להקשיב ולגרום לו ללמוד יודעת להבחין ברגשות של הילד ...

18/04/2019
שתף:
א
אלכסי

המורה הכי טובה שהיתה לבת שלנו אי פעם. שולטת היטב בחומר, בטכניקות לימוד, מקצוענית, סובלנית. ממליץ בחום

21/03/2019
שתף:
נ
נעמה

מעולה

01/02/2019
שתף:
א
אורי

אני לומד אצל אסיה מעל שנתיים , הגעתי אליה עם רמת מתחילים ברוסית , היום אני ברמה מתקדמת והכל בזכותה ! , סבלנית , מגיעה תמיד מוכנה לשעורים , עונה על שאלות גם מחוץ לשעור , מסבירה ביעילות ובשיטות מתקדמות ומועילות , פשוט מורה מעולה ועם דגש למורה מעולה לשפות (שזה לכשעצמו דורש עוד יכולות שלאסיה יש והרבה)

10/01/2019
שתף:
י
יאיר

אסיה מורה מופלאה ונהדרת! התחלתי את הלימוד ברמה בסיסית ואנו מתקדמים יחד לשלבים יותר מורכבים. לאורך כל השיעורים אסיה הייתה מקצועית מאוד, ידעה להסביר בצורה נינוחה ובהירה דקדוק מורכב באנגלית, כיוונה אותי בצורה מדויקת להבין את הטעויות שאני עושה ולהשתפר בהם, ואיפשרה לי להביא את עצמי לידי ביטוי במהלכים השיעורים בינינו בצורה בונה ומלמדת. והכל נעשה באווירה טובה ופוריה. ממליץ לכל תלמיד בכל רמה!

28/11/2018
שתף:
ו
ורד

אסיה מורה מעולה, לבת שלי עלו הציונים מאוד מאז שאסיה מלמדת אותה. היא מאוד עזרה ועדיין עוזרת לה! כיף ללמוד איתה וכל מה שבתי צריכה ממנה היא עוזרת לה וגם מרחוק. מורה ברמה גבוהה מאוד, ממליצה עליה בחום!

08/08/2018
שתף: