דלג על הניווט

מורה אונליין אסיה מקרסקי

מורה פרטי
5
9 ביקורות
120
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה
בת 31 מאזור המרכז בוגרת אוניברסיטה - תל אביב
רשימת המקצועות המלאה
"שיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות! מורה מוסמכת, בוגרת של אוניברסיטת ת"א בפקולטה לשפות, בעלת נסיון בהוראה של 10 שנים. "
לתלמידי בתי הספר היסודיים וחטיבות ביניים. והכנה לבגרויות 3 , 4, ו-5 יח"ל. הכנה לפסיכומטרי ובחינת אמי"ר.אנגלית למבוגרים ושיעורי אונליין במחיר מיוחד.

קבע שיעור אונליין

אסיה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
10/01/2019
אורי, 47
5
אני לומד אצל אסיה מעל שנתיים , הגעתי אליה עם רמת מתחילים ברוסית , היום אני ברמה מתקדמת והכל בזכותה ! , סבלנית , מגיעה תמיד מוכנה לשעורים , עונה על שאלות גם מחוץ לשעור , מסבירה ביעילות ובשיטות מתקדמות ומועילות , פשוט מורה מעולה ועם דגש למורה מעולה לשפות (שזה לכשעצמו דורש עוד יכולות שלאסיה יש והרבה)
28/11/2018
יאיר, 2019
5
אסיה מורה מופלאה ונהדרת! התחלתי את הלימוד ברמה בסיסית ואנו מתקדמים יחד לשלבים יותר מורכבים. לאורך כל השיעורים אסיה הייתה מקצועית מאוד, ידעה להסביר בצורה נינוחה ובהירה דקדוק מורכב באנגלית, כיוונה אותי בצורה מדויקת להבין את הטעויות שאני עושה ולהשתפר בהם, ואיפשרה לי להביא את עצמי לידי ביטוי במהלכים השיעורים בינינו בצורה בונה ומלמדת. והכל נעשה באווירה טובה ופוריה. ממליץ לכל תלמיד בכל רמה!
07/08/2018
ורד, 46
5
אסיה מורה מעולה, לבת שלי עלו הציונים מאוד מאז שאסיה מלמדת אותה. היא מאוד עזרה ועדיין עוזרת לה! כיף ללמוד איתה וכל מה שבתי צריכה ממנה היא עוזרת לה וגם מרחוק. מורה ברמה גבוהה מאוד, ממליצה עליה בחום!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?