מורה פרטי איתי בר-אלי

מורה אונליין איתי בר-אלי

תחשוב חכם ותסביר בצורה פשוטה

בן 36. מנס ציונה - רחובות. אוניברסיטה - הטכניון.
(28 חוות דעת) 14 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

איתי בר-אלי הוא מהנדס חשמל בוגר הטכניון שמלמד כבר יותר מעשר שנים ובצורה הכי פשוטה, ברורה וכיפית שאפשר. מלמד מתמטיקה ופיסיקה (תיכון וסטודנטים). הלימוד נעשה באחד על אחד או בקבוצות קטנות וקיימת האופציה של להישאר אחרי השיעור (ללא עלות) ולתרגל עם מתרגל. בנוסף איתי מתרגל בפקולטה לחקלאות (האונ' העברית) במקצועות חדו"א ופיסיקה. מאות של תלמידים מרוצים (ומצטיינים... לפעמים...)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

י
יובל

מורה מצוין, אני לומד עם איתי כבר שנתיים מתמטיקה ופיזיקה והוא מאוד עזר לי והציונים שלי השתפרו. מעביר את החומר בצורה מובנת, מסביר מעולה ויחס מצוין לתלמידים.

20/01/2020
שתף:
א
אדיר

מורה מצוין, סבלני ובקיא בחומר, יודע להעביר אותו בצורה הכי פשוטה וברורה שיש.

30/09/2018
שתף:
‪Golan

איתי הוא מורה מצויין סבלני, בקיא בחומר הלימודי ומעורר חשיבה. בשישה שיעורים הוא הצליח להסביר לי חומר של חצי שנה. מומלץ למי שרוצה להצליח.

28/09/2018
שתף:
‫עידו

אני תלמיד כיתה י במגמת פיזיקה. המעבר מהחטיבה לתיכון היה לי לא פשוט וכלל גם ציונים נמוכים בפיזיקה. תוך שיעורים בודדים אצל איתי, החומר הפך לפשוט בשבילי והציונים השתפרו בעשרות נקודות. איתי מורה מצוין ומלמד בצורה ברורה ויסודית, וגורם לנושאים בפיזיקה להפוך למאוד ידידותיים. אני ממליץ בחום ליצור עם איתי קשר אם רוצים להפוך מתלמידי פיזיקה ממוצעים ואפילו תלמידים טובים לתלמידים הכי חזקים במגמה.

30/05/2018
שתף:
ש
שיר

איתי ליווה אותי במהלך כל שנת הלימודים הראשונה בשיעור בן 3 שעות פעם בשבוע ולקראת הבחינות אף יותר. ראשית החומרים הועברו אליו מבעוד מועד והוא חזר עליהם על מנת להקנות לי חוויה לימודית יסודית ומעשירה, תוך פישוט הנושאים הקשים ביותר, שנית היה מקצועי, מכוון, מנחה, יסודי וקשוב לצרכיי (בתור בחורה עם רקע חלש מאד במתמטיקה) הוא גם עשה את זה בצורה הכי נעימה, קשובה, רגישה, כייפית ובאוירה טובה. ממליצה מכל הלב!

22/08/2016
שתף:
מ
מוחמד

איתי מורה אדיררר, הוא מעביר את החומר בצורה הכי פשוטה וברורה שיש , עזר לי המון ופשוט יש לו כישרון ללמד , ממליץ עליו בחום , מורה מספר אחדד:)))

14/08/2016
שתף:
א
אמיר

הגעתי לאיתי כאשר אני שבוע בלבד לפני מבחן בפיזיקה , וואלה הבחור לקח את ה״אומץ״ והסכים לשבת איתי מאפס מאחר ולא הייתי נוכח כל הסמסטר , בכל אופן כנגד כל הסיכויים יצאתי ממבחן של שעות לאחר שעתיים עם חיוך . אלפי תודות יא תותח :)

03/08/2016
שתף:
ע
עדן

למדתי אצלו במסגרת כיתה קטנה של עד 5 תלמידים וגם אחד על אחד. כאחד שעבר הרבה מורים והדרכות בחייו ידעתי להעריך כמה האיש הזה מורה גדול ומלמד בצורה מושלמת. זו הסיבה שהגעתי והמשכתי להגיע מרחוק. קוסם, הכל ברור ופשוט. מרגיש שאני יכול ללמד עכשיו בעצמי. תודה על הכל

24/07/2016
שתף:
ט
טל

איתי מורה פשוט מדהים! יודע להעביר את החומר בצורה ברורה וטובה, מקנה תחושת ביטחון וכלים להתמודדות בצורה הטובה ביותר! בשתי מילים המורה המושלם!!!!

13/06/2016
שתף:
מ
מתן

מורה מצויין! מסביר ומדבר בגובה העיניים ובצורה פשוטה. עובד גם על גישה נכונה ומעניק ביטחון. באמת ממליץ בחום..!

30/04/2016
שתף: