דלג על הניווט

מורה אונליין אופיר מאגדי

מורה פרטי דוד לימוד נעים
4.944445
36 ביקורות
63
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה
מתל אביב-יפו בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה
רשימת המקצועות המלאה
"מורה פרטי מצוין רק למקצועות המימון, ניהול פיננסי! ושמאות מקרקעין מצורפות מאות המלצות!!! מימון א/ב/ג, הפירמה,השקעות "
מתקשה במימון? המורה מדבר בשפה שונה בשיעור ? לא מבין כיצד לגשת לתרגילים ? אל דאגה !!! כי אנו פה בשבילך !!! מתן שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות,הכנה לבחינות וסיוע בהכנת עבודות. ממורה פרטי ומרצה בעל ותק של מעל ל-15 שנים בהוראה בכלל ובמימון באקדמיה בפרט ! פה תלמד להבין,ליישם ולקבל שיטות עבודה, כי ביחד נעבור את הבחינה בקלות ובהצטיינות ! הצטרף עוד היום! לאלפי סטודנטים שלמדו,נהנו והצטיינו ! ! ! (בין המוסדות : האוניברסיטה הפתוחה,אוניברסיטת בר אילן,ת"א,העברית,המכללה למנהל,הבינתחומי,מכללת ת"א-יפו,המרכז ללימודים אקדמיים,מכללת קריית אונו,ספיר ועוד...) חומר הלימוד מעודכן בהתאם למוסד הלימודים עד רמת מרצה ספציפי. לתואר ראשון ושני. מימון א/ב, מימון הפירמה שמאות מקרקעין, תורת השמאות

קבע שיעור אונליין

אופיר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
24/02/2019
דרור, 32
5
הגעתי לאופיר דרך מודעה במכללה, גיליתי מורה שמדבר בגובה העיניים ולא מתנשא. מורה בעל ידע עשיר בתחום! אני ממליץ עליו בעיניים עצומות! אחלה מרצה שווה לכם.
06/02/2019
יובל, 32
5
פניתי לאופיר מאגדי לאחר שניסיתי ללמוד למבחן דרך אתר גול. אופיר מסביר את החומר בצורה יסודית ומתאים את עצמו למי שלומד אצלו. לא הבנת? הוא ימצא דרך להסביר ואם עדיין לא מובן הוא ימצא דרך נוספת להסביר את החומר, עד שיהיה מובן. עובד בצורה מסודרת ושולח את הדפים לאחר השיעור במייל על מנת שיהיה אפשר לעבור על זה ולחדד את הנושאים. בחור נחמד שמבין מעולה את החומר והכי חשוב הוא יודע להעביר אותו לתלמיד מצויין!
19/07/2018
חן, 27
5
אל אופיר הגעתי דרך האתר לקראת המבחן במימון. אופיר הוא מורה מדהים, קשוב ומתחשב. אופיר הסביר לי את כל החומר הנלמד בצורה מדהימה ודאג שאבין הכל, הוא נתן לי ביטחון בעת פתירת התרגילים להסביר לי מה היא הדרך הנכונה ביותר לתרגל בצורה האפקטיבית ביותר, המטרה שלי הייתה לעבור את המבחן אך אופיר דאג שלא רק אעבור אלא אקבל גם ציון גבוה! אופיר מלמד את המקצוע באהבה גדולה ומרגישים זאת גם מעבר למסך!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?