מורה פרטי אופיר מאגדי

מורה אונליין אופיר מאגדי

פרונטלי+ZOOM. הכנה מהירה ותכליתית לבחינה! מורה מצוין רק למקצועות: המימון, שוק ההון, ניהול פיננסי ושמאות. מאות המלצות .

מתל אביב-יפו. אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
(173 חוות דעת) 1392 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪200 לשעה

קצת עליי

פרונטלי+ZOOM. מתקשה במימון? המורה מדבר בשפה שונה בשיעור ? לא מבין כיצד לגשת לתרגילים ? אל דאגה !!! כי אנו פה בשבילך !!! מתן שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות, הכנה לבחינות ומרתוני בזק לבחינות. ממורה פרטי ומרצה בעל ותק של מעל ל-20 שנים בהוראה בכלל ובמימון באקדמיה בפרט ! פה תלמד להבין, ליישם ולקבל שיטות עבודה, כי ביחד נעבור את הבחינה בקלות ובהצטיינות ! הצטרף עוד היום! לאלפי סטודנטים שלמדו, נהנו והצטיינו ! ! ! (בין המוסדות : האוניברסיטה הפתוחה, בר אילן, ת"א, ב"ג, חיפה, המכללה למנהל, הבינתחומי, פרס, מכללת קריית אונו, ספיר, אשקלון ועוד...) חומר הלימוד מעודכן בהתאם למוסד הלימודים עד רמת מרצה ספציפי. המחיר השעתי למקצועות: שוק ההון, שמאות מקרקעין, מימון באנגלית ובחינות חוץ :300 שח לשעה

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

A
ALMOG

לימוד מקצועי, מעניין ומאוד ממוקד. הגעתי שבוע לפני הבחינה וקיבלתי ציון גבוה. לא האמנתי שאופיר יצליח להנגיש לי את החומר בזמן כל כך קצר אחרי תקופת מילואים ארוכה. אתה ממש אלוף!! תודה רבה על שיעורים מאוד ממוקדים ובדיוק מה שצריך כדי לקבל ציון מעולה!!

09/05/2024
שתף:
ב
בניה

מורה מלך!! קיבל אותי בהתראה קצרה כשחזרתי מהמילואים, השלים לי חומר של סמסטר שלם ב 4 מפגשים!!! תמיד זמין בנייד לשאלות וגם כשהייתי ממש נודניק, תמיד עונה עם חיוך ושולח פתרונות צבעוניים וברורים לשאלות כשהתקשיתי בהן, מלמד בצורה ממש ברורה ופשוטה, נותן מלא שיטות עבודה וטריקים לפתירת שאלות. וזמין לשיעורים בשעות לא שגרתיות ובשעות שאנשים רגילים ישנים...עלה והצלח!!! תודה רבה על הכל!!!! נתראה בתואר השני.

05/04/2024
שתף:
O
Or

אופיר מורה יחיד ומיוחד! עזר לי להשלים חצי סמסטר שפספסתי בעקבות המלחמה ועשה את זה ברוח טובה, אדיבות, סבלנות ובמקצועיות רבה!!! מעביר את החומר בצורה עניינית, ממוקדת שמאפשרת לסטודנט להבין את החומר בצורה מעולה וגם נותן מידי פעם ברייקים של דברים מעניינים מעבר לחומר הנלמד, מה שעוזר לשמור על ריכוז לאורך זמן. חשוב לומר שהוא תמיד זמין לסטודנטים שלומדים איתו ותמיד באנרגיות טובות ונעימות. תודה רבה אופיר!! מספר אחד בתחום!

01/04/2024
שתף:
ג
גל

אופיר מורה מעולה וסבלני שמעביר את החומר בצורה מאוד ממוקדת וקליטה , בזכותו הצלחתי להדביק פער מאוד גדול בזמן מאוד קצר וקיבלתי ציון נהדר .

26/03/2024
שתף:
י
יהונתן

מורה מעולה, מסביר את החומר בצורה ברורה ובהירה, מאוד סבלני ויודע לתת מוטיבציה ולדחוף עד להצלחה במבחן. בזכותו קיבלתי ציון שלא חלמתי עליו במבחן קשה מאוד במימון. מומלץ בחום!

04/03/2024
שתף:
l
lee

מורה מצויין! מקשיב, עוזר, מסביר ונותן המון בטחון! תמיד זמין בנייד כשצריך!

26/02/2024
שתף:
מ
מריה

תמיד זמין בנייד, גם שהייתי מאוד נודניקית עם שאלות על החומר ולא בשעות השיעור, עונה תמיד בסבלנות עם המון מקצועיות. מלמד בצורה פשוטה ומאוד טובה. נותן מלא שיעורי בית וחומר לתרגול עם פתרונות. הוא היה זמין לשיעורים גם בשעות לא שיגרתיות. סה"כ מורה מצוין ומאוד מומלץ. המורה הכי טוב שהיה לי.

09/02/2024
שתף:
א
אגם

מלמד בצורה נעימה ורהוטה. מסכם הכל ונותן מלא שיעורי בית. ממש ממוקד לבחינה. מכיר את כל הנושאים ונותן המון קיצורי דרך לפתרון שאלות. אני למדתי דרך הזום והיה מעולה!

30/12/2023
שתף:
ח
חווה

אופיר שווה כל שקל. מלמד בצורה נעימה, פשוטה ומובנת!! מסכם הכל וממש בקיא בחומר. אין מריחות זמן ולפעמים אפילו מלמד יותר מהזמן על חשבונו. תודה רבה על כל השיעורים.

29/11/2023
שתף:
E
ELISHEVA

אלוף!!! מורה אחד ויחיד!! מלמד בצורה ממש מקצועית וממוקדת לבחינה. מכיר את כל נושאי הלימוד ומעביר את החומר בצורה ממש קלילה ומובנת. נותן מלא שיערי בית עם פתרונות מלאים. מה ההייתי עושה בלעדייך אופיר!!!! אחד ויחיד!

29/11/2023
שתף: