מורה פרטי אופיר מאגדי

מורה אונליין אופיר מאגדי

מורה פרטי מצוין רק למקצועות המימון, ניהול פיננסי! ושמאות מקרקעין. הכנה מהירה ותכליתית לבחינה! מצורפות מאות המלצות!!!

מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
(49 ביקורות) 98 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

מתקשה במימון? המורה מדבר בשפה שונה בשיעור ? לא מבין כיצד לגשת לתרגילים ? אל דאגה !!! כי אנו פה בשבילך !!! מתן שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות,הכנה לבחינות וסיוע בהכנת עבודות. ממורה פרטי ומרצה בעל ותק של מעל ל-15 שנים בהוראה בכלל ובמימון באקדמיה בפרט ! פה תלמד להבין,ליישם ולקבל שיטות עבודה, כי ביחד נעבור את הבחינה בקלות ובהצטיינות ! הצטרף עוד היום! לאלפי סטודנטים שלמדו,נהנו והצטיינו ! ! ! (בין המוסדות : האוניברסיטה הפתוחה,אוניברסיטת בר אילן,ת"א,העברית,המכללה למנהל,הבינתחומי,מכללת ת"א-יפו,המרכז ללימודים אקדמיים,מכללת קריית אונו,ספיר ועוד...) חומר הלימוד מעודכן בהתאם למוסד הלימודים עד רמת מרצה ספציפי. לתואר ראשון ושני. מימון א/ב, מימון הפירמה שמאות מקרקעין, תורת השמאות

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

י
ינין

אופיר מורה מדהים באתי אליו אחרי כשלונות וחטסר ביטחון ומרגע הראשון העניק לי ביטחון, העביר את החומר בצורה הכי פשוטה, ברורה ומהירה תוך כמה שיעורים ידעתי את החומר של סמסטר שלם. אין לי מילים להודות לאופיר על הסבלונות והדרך מיוחדת ללמד ירבו כמוך!!

24/02/2020
שתף:
ס
סיון

מעולה

24/02/2020
שתף:
ל
לירון

אופיר מורה מעולה! העביר לי חומר של סמסטר שלם בשבוע!!! הזוי! והציון? 92!!! תודה רבה על השעות הרבות שהשקעת בי, על הסבלנות הרבה והקינוחים המעולים שהגשת בכל שיעור.

15/01/2020
שתף:
ש
שוש

חוכמת ההמונים לא טועה! הגעתי אלייך דרך ההמלצות באתר ואתה נהדר!!! אופיר, אתה מורה אחד הטובים שפגשתי, יודע להנגיש את החומר בצורה קצרה, עניינית ומובנת! והכי חשוב, אתה ממש ממוקד ומתאים לצורת הלימוד שלנו. מומלץ מאוד! תודה רבה!

14/12/2019
שתף:
מ
מורן

אופיר!!! תודה רבה!!!! מי היה מאמין שאקבל 96 במימון!! אתה מקצועי שאין דברים כאלה! הסברים מובנים, הרבה דוגמאות מהחיים וים, ים של תרגולים...עשו את שלהם. תודה רבה על הכל!!!!!!

08/12/2019
שתף:
ב
ברק

ממליץ מאוד על אופיר. מפשט מאוד את הנושאים הנלמדים ודואג להבנה של החומר הנלמד.

14/11/2019
שתף:
ב
בר

תותח על באתי ללא ידע בכלל שבוע לפני הבחינה , 4 מפגשים נתן לי ציון 92

10/11/2019
שתף:
ט
טל

הגעתי לאופיר 4 ימים לפני המבחן במימון, מורה מצוין פישט את החומר הסביר הכל בצורה חלקה וברורה לא האמנתי שקיבלתי 100

03/11/2019
שתף:
נ
נועה

רוצה להודות מקרב הלב ועם המלצה מאוד חמה למורה לניהול פיננסי אופיר מאגדי! הגעתי אליו בפחד נוראי מהמקצוע, הצליח לגרום לי להבין את החומר, לפתור הרבה תרגילים ומבחנים מומלץ מאוד מאוד!

07/10/2019
שתף:
ב
ברכה

אופיר!!! אתה אלוף!!! למדתי איתך בעבר והפעם שוב! אתה רק משתבח עם השנים! מה ההיינו עושות בלעדייך!!! הפכת את הקשה לקל ואת הבלתי אפשרי ל-94!!! שיטת לימוד פשוטה, קלה,ברורה וצבעונית!! תודה רבה על השעות הרבות שהקדשת לי בשעות לא שעות! תודה על הסבלנות האין סופית שלך וכמובן....הכיבוד הטעים והאירוח הביתי המושלם!!!!! נתראה בקורס הבא...

05/10/2019
שתף: