דלג על הניווט

מורה אונליין אבישי גרין

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
5 ביקורות
3
שיעורים שהוזמנו
140
לשעה
בן 30 מירושלים והסביבה בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
"מומחה לGMAT ול-GRE בסטארטאפ הלימודי examPAL, ניסיון בהוראה מקוונת של תלמידים בכל העולם "
אחראי תחום ה-GMAT וה-GRE בסטארטאפ examPAL, המעביר קורסי הכנה מקוונים לשני המבחנים. במסגרת עבודתי מעביר מזה שנתיים שיעורי פרטיים דרך המחשב לסטודנטים בכל העולם בשני המבחנים. מומחה לשני המבחנים, מחבר של מאות שאלות הכנה וחומרי לימוד בכל התחומים: כמותי, מילולי, חיבורים ועוד. בשיעורים פרטיים מתבונן בתהליך הפתרון של הסטודנט, עוזר לו לא רק להגיע לפתרון הנכון, אלא לעשות זאת בצורה היעילה והמהירה ביותר עבורו, עם דגש על הסברים המבוססים על חוזקות וחולשות הסטודנט, ולבסוף מספק המלצות כלליות לתהליך הלמידה ולהתמודדות עם המבחן. בוגר התוכניות פכ״מ (פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה) ואמירים - תכנית מצטיינים באוניברסיטה העברית. פסיכומטרי 783, GRE - מילולי 170, כמותי 167.

קבע שיעור אונליין

אבישי יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
21/12/2018
ופא, 2019
5
הגעתי לאבישי לאחר שעבדתי עם כמה מדריכי גמאט. ואני חייבת לציין שהחוויה שלי הייתה מאוד חיובית. אבישי מסביר בצורה מאוד מפורטת תוך כדי סיכום הדגשים והחלקים החשובים. בנוסף לידע המקצועי והיכולות המאוד גבוהות בלהעביר חומר לימוד מורכב בצורה פשוטה, הוא עושה זאת בצורה נעימה, רגועה שאיפשרה לי כתלמידה להתמודד עם הנושא בצורה יותר רגועה וממקום יותר בריא, משהו אשר הוריד את הלחץ ונתן לי כלים להתמודד איתו
06/10/2018
לב, 2019
5
חיפשתי הכנה מאוד מהירה לgmat. מתוך קריאה על כל מורה ראיתי שיש כאלה שמתמחים בללמד הכל ויש כמה שנראה שהם מתמחים בgmat (להתכונן לgmat זה מאוד שונה מללמוד מתמטיקה). לאבישי הכרות מעמיקה ומתעדכנת עם שיטה ואלגוריטמים של gmat (שזה קריטי בשביל לכוון אותך מה לעשות\ לא לעשות במבחן), הוא שולט באסטרטגיות רבות והבנה איזה חומר נחוץ\ לא נחוץ ובנוסף לכך מאוד אמפטי ונעים ויוצר גל חיובי שלי פשוט היה נעים בשיעורים.
04/09/2018
שרי, 26
5
לקראת מבחן ה gmat למדתי עם אבישי, אשר עזר לי לא רק לפתור תרגילים אלא גם שם דגש על הטכניקה לפתירת שאלות. ממליצה!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?