מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה אונליין אבישי גרין

מומחה לGMAT ול-GRE בסטארטאפ הלימודי examPAL, ניסיון בהוראה מקוונת של תלמידים בכל העולם

בן 31. מירושלים והסביבה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(5 ביקורות) 3 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪140 לשעה

קצת עליי

אחראי תחום ה-GMAT וה-GRE בסטארטאפ examPAL, המעביר קורסי הכנה מקוונים לשני המבחנים. במסגרת עבודתי מעביר מזה שנתיים שיעורי פרטיים דרך המחשב לסטודנטים בכל העולם בשני המבחנים. מומחה לשני המבחנים, מחבר של מאות שאלות הכנה וחומרי לימוד בכל התחומים: כמותי, מילולי, חיבורים ועוד. בשיעורים פרטיים מתבונן בתהליך הפתרון של הסטודנט, עוזר לו לא רק להגיע לפתרון הנכון, אלא לעשות זאת בצורה היעילה והמהירה ביותר עבורו, עם דגש על הסברים המבוססים על חוזקות וחולשות הסטודנט, ולבסוף מספק המלצות כלליות לתהליך הלמידה ולהתמודדות עם המבחן. בוגר התוכניות פכ״מ (פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה) ואמירים - תכנית מצטיינים באוניברסיטה העברית. פסיכומטרי 783, GRE - מילולי 170, כמותי 167.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ו
ופא

הגעתי לאבישי לאחר שעבדתי עם כמה מדריכי גמאט. ואני חייבת לציין שהחוויה שלי הייתה מאוד חיובית. אבישי מסביר בצורה מאוד מפורטת תוך כדי סיכום הדגשים והחלקים החשובים. בנוסף לידע המקצועי והיכולות המאוד גבוהות בלהעביר חומר לימוד מורכב בצורה פשוטה, הוא עושה זאת בצורה נעימה, רגועה שאיפשרה לי כתלמידה להתמודד עם הנושא בצורה יותר רגועה וממקום יותר בריא, משהו אשר הוריד את הלחץ ונתן לי כלים להתמודד איתו

21/12/2018
שתף:
ל
לב

חיפשתי הכנה מאוד מהירה לgmat. מתוך קריאה על כל מורה ראיתי שיש כאלה שמתמחים בללמד הכל ויש כמה שנראה שהם מתמחים בgmat (להתכונן לgmat זה מאוד שונה מללמוד מתמטיקה). לאבישי הכרות מעמיקה ומתעדכנת עם שיטה ואלגוריטמים של gmat (שזה קריטי בשביל לכוון אותך מה לעשות\ לא לעשות במבחן), הוא שולט באסטרטגיות רבות והבנה איזה חומר נחוץ\ לא נחוץ ובנוסף לכך מאוד אמפטי ונעים ויוצר גל חיובי שלי פשוט היה נעים בשיעורים.

06/10/2018
שתף:
ש
שרי

לקראת מבחן ה gmat למדתי עם אבישי, אשר עזר לי לא רק לפתור תרגילים אלא גם שם דגש על הטכניקה לפתירת שאלות. ממליצה!

04/09/2018
שתף:
ע
ענבל

אבישי הוא מורה מעולה, נעים ומשקיע. במהלך השיעורים פתרנו שאלות בנושאים שהיו לי קשים ועבדנו על דרכי פתרון. אבישי גם הסביר בצורה ברורה ומנומקת וסיפק תובנות רבות לגבי דרך הלימוד והפתרון שלי שעזרו לי מאוד להשתפר לא רק בהבנת החומר, אלא גם בצורת העבודה. ממליצה בחום!

13/08/2018
שתף:
נ
נועה

אבישי מורה ממש מצוין! הגעתי עם שאלות שהיו לי קשות ועברנו בצורה מעמיקה ומסודרת על כל הסוגיות עד שהבנתי כיצד כדאי לפתור. בסוף כל שיעור ריכזנו את התובנות או הלקחים כך שאוכל להשתמש בהם גם לשאלות נוספות, באופן כללי. השיעורים איתו סייעו לי מאוד להגיע מוכנה הן לחלק המתמטי והן להבנת הנקרא בחלק האנגלית. מומלץ!

31/07/2018
שתף: