מאמן אישי רוברט לוין

מאמן אישי רוברט לוין

מדריך אופניים מוסמך ללימוד והדרכה, ילדים, נוער ומבוגרים!!!

בן 48. מנס ציונה - רחובות.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שמי רוברט לוין- מאמן ומדריך אופניים וריצה עם וותק מעל 20 שנה, בעלים של " רוברט פעילויות אתגר וספורט " ומאמן קבוצת שטח " להישגים ויעדים team roc ". אני מעביר שיעורי רכיבה לחסרי כל ניסיון-ילדים, נוער ומבוגרים. למי שאין אופניים יש באפשרותי לספק אופניים בכל המידות. לימוד רכיבה על אופניים הוא פרטני אחד\ת על אחד. בנוסף אני עוזר להתאים ולקנות אופניים לפי דרישה. הדרכות ואימונים פרטיים וקבוצתיים באופניים - להציב יעד לרכיבות ארוכות על אופניים, לשפר מהירות ושליטה באופניים. קיימת גמישות בשעות הלימוד ויש אפשרות להגיע לאזור הלקוח\ה. הסמכות- מדריך אופנים מתאם "מנהל הספורט",מאמן ריצה מתאם "קמפוס שיאים אוניברסיטת ת"א",מדריך סנפלינג בכיר ולזכור כל חלום מתגשם...

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורנה

רוברט מדריך רכיבה מקצועי, רגיש וקשוב. תוך זמן קצר רכש את אמון הילד, ותוך שיעור אחד הילד למד לרכב על אופניים ללא גלגלי עזר. ממליצה בחום !

15/09/2019
שתף:
מ
מיטל

הגענו לרוברט אחרי ניסיונות כושלים ללמד את הבן שלנו לרכב על אופניים, רוברט נתן לו בטחון והיה מקצועי מאוד וכבר בתחילת השיעור הבן רכב לבד. היום הילד מתעקש לצאת לרכב בכל יום!

26/08/2019
שתף:
ל
לימור

לרוברט הגעתי בשבוע שעבר בהרבה חששות אני בת 28 וכל חיי פחדתי ללמוד רכיבה על אופניים ושחייה וכל מה שקשור בקורדינציה רוברט היה סבלני והבין את הפחד שלי לא שחרר את היד ממני עד שהרגשתי יציבות ובשיעור השני כבר רכבתי לבד אני התעקשתי על שיעור שלישי כי לא האמנתי שבאמת הצלחתי לרכב על אופניים ורציתי לוודא שזה לא היה במקרה מומלץ בחום

23/05/2019
שתף:
א
אבישג

בני למד לרכב על אופניים תוך 2 שיעורים בלבד. רוברט הוא מקצוען אמיתי עם גישה נהדרת, חיובית ומעצימה לילדים. רוברט עזר לבני להתגבר על הפחדים ולרכב בביטחון והנאה. מומלץ ביותר!!!!!

13/04/2019
שתף:
ש
שרי

גם ביתי בת 9 עברה 2 שיעורים בלבד אצל רוברט. אחרי הרבה ניסיונות שלי ללמד את ביתי ללא הצלחה, רוברט עשה זאת במהירות, מקצועיות, עם יחס אישי וחם. ועכשו אחרי 2 שעורים בלבד, היא רוכבת לבדה עם הרבה ביטחון. אין ספק שרוברט מקצועי ואני ממליצה עליו בחום.

29/10/2018
שתף:
‪Ronit

מורה מדהים! תוך חצי שעה בתי בת ה-7 כבר רכבה לבד! מומלץ בחום.

27/09/2018
שתף:
א
איה

מורה מצויין אנושי מקצועי.צנוע. עזר לבני במספר שיעורים מצומצם ללמוד לרכב. בזכותו בני רוכב היום.אסירת תודה.מומלץ בחום.לא להסס.

20/09/2018
שתף:
ע
עירית

רוברט מקצוען אמיתי, לימד את בני בן 9 בקלילות ובגישה מיוחדת וטובה.2 שיעורים והילד רוכב בבטחון ומרגיש מעולה.

11/09/2018
שתף:
ו
ורד

גם אני אורי לוי (בן 7) למדתי אצל רוברט לוין. המורה מספר 1! הגעתי לרוברט כשאני לא יודע לרכב על אופניים בלי גלגלי עזר. הייתי חסר ביטחון ובזכות גישתו הנכונה התחלתי לרכב ללא חשש. רוברט הוא מורה מקצועי שיודע לעודד וליצור מוטיבציה. הוא לימד אותי כיצד לרכב בצורה בטוחה ונכונה בכייף ובחיוך גדול. אין ספק שבזכותו עברתי חוויה מעצימה! תודה רבה אורי

05/08/2018
שתף:
י
יהודה

לאחר מספר נסיונות לא מוצלחים ללמד את נכדי בן ה 8.5 לרכב על אופניים (למרות היותי רוכב אופניי שטח הרבה שנים ) הגעתי לרוברט דרך האינטרנט .שיעור ראשון הנכד רוכב לבד, שיעור נוסף: תירגול התחלה ללא עזרה, סיבובים ובלימה ללא נפילה. הנבד והסבא מאושרים ומודים לרוברט מכל הלב !

19/07/2018
שתף: