דלג על הניווט
4
24/08/2018, דני, 20
10
מצאתי את אור כחודשיים לפני הבגרות בפיזיקה, לאחר שהחלתתי כי עקב קבלת ציונים יחסית נמוכים בצורה עקבית, הגיע הזמן למורה פרטי. ראיתי ישר כי אור מבין את החומר ברמה נרחבת וכי ידע להסביר לי גם מעבר אם צריך כדי שהבין, כמו כן שלחתי לו המון תרגילים בזמן החופשי והוא ענה לי על כולם, ואף שיפר לי את עקרונות הסדר והארגון שבפיזיקה. בסופו של דבר קיבלתי ציון גבוה בבגרות בהרבה מציון ההגשה.
5
11/08/2018, דניאל, 19
5
אור הוא מורה מצויין לדעתי. הוא ידע להסביר את החומר הנלמד בצורות שונות ומגוונות כך שאבין. ידעתי שהיו לי פערים להשלים ולמרות הכל אור הסביר לי גם את החומר היסודי שלמדתי מזמן כדי שנוכל להתקדם הלאה לנושאים הבאים אני מודה עד מאוד לזמן שהושקע בלמידה המשותפת, נהניתי לא רק בלמידה אלא גם מדי פעם ניהלנו שיחה על נושאים שמעניינים אותנו, צחקנו יחדיו ועוד.. במילים אחרות אני אסיר תודה על הזמן והעזרה בלמידה!
5
13/05/2018, דוראל, 26
מעל 10
פשוט מדהים, אין לי מילים לתאר. הגעתי לאור לחוצה ומלאת חששות, אור ידע להרגיע אותי בעזרת הומור והעלאת הביטחון העצמי, גרם לי להאמין שאני אוכל להצליח ואכן כל קרה. פשוט מקסים אנושי שדורש בהצלחה שלי יותר ממני. כל כך שמחה שבחרתי בך! הפך את המתמטיקה מסינית גמורה בשבילי, למקצוע שאני כבר לא נרתעת ממנו. אין עלייך, ממליצה בחום!!