דלג על הניווט
5
13/12/2016, אור, 34
10
מורה מעולה, הביאה אותי מהר מאוד לרמה סבירה של דיבור בסינית. ממליץ בחום, לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה הסינית, הלימוד הוא באווירה נעימה ומותאם ליכולת האישית. בהצלחה.
5
08/10/2016, עומר, 26
10
התחלתי את לימודי עם ג׳ימי במטרה להכיר מעט השפה הסינית באופן שאצליח לקיים שיחות בסיסיות. היום, אחרי לא יותר מ15 שיעורים, רכשתי אוצר מילים רחב, למדתי רבות על התרבות הסינית באופן שמאפשר לי כבר לקיים שיחות ולתקשר בשפה. כל זה לא היה קורה בלי הדרכתה ולימודה האכפתי, הקשוב והמושקע של ג׳ימי. כל מי שבאמת רוצה להצליח ללמוד את השפה (הלא פשוטה) באוירה נעימה ואכפתית, ג׳ימי היא הכתובת הנכונה.
5
05/05/2016, Oren, 32
8
חיפשתי דרך לשמור על הסינית אחרי סיום הלימודים ולהמשיך להתפתח וג'יימי לאן הייתה בדיוק הבן אדם לעזור בזה. השיעורים איתה מעניינים ויוצא לנו לדבר המון על ענייני תרבות סינית ובישולים סיניים, תוך כדי שיפור אוצר המילים והדיקדוק. כיף אמיתי
5
12/04/2016, שי, 33
3
שלום לכולם, שמי שי אני לומד אצל ג'מי . הגעתי לג'מי ללא ידע קודם בשפה ואחרי שלושה שיעורים יש לי כבר אוצר מילים בסיסי כדי לנהל שיחה. התעניינתי בהתמקדות בתחום ספציפי וג'מי הכינה עבורי חומר לימודי עם התוכן לבקשתי. ג'מי מורה מצוינת...אדיבה..נוחה... שיעור אחד על אחד, קשובה ועניינית וגם המחיר אטרקטיבי.
Kim Reynolds
Kim Reynolds
למדתי אצלה למשך שבועיים והרמה שלי השתפרה ברמה ענקית יצאתי משם במצב שאני יודעת לנהל שיחות, קוראת וכותבת הרבה מאוד מילים המורה הזאת מדהימה באמת שקשה למצאו מורות כאלה טובות ואכפתיות ממצליחה בחום
11/01/2016
Michal Avidan Gartzman
Michal Avidan Gartzman
ג'יימי מורה מקצועית, ועם גישה אישית והשקעה התורמים רבות למהלך הלימודים וקליטת השפה.. הלימודים איתה הם ברמה פרטנית כך שנוח להגיע בכל רמה אישית שהיא, ממליצה בחום!
18/01/2016
Michal Raz
Michal Raz
ג'מי היא מורה מקצועית ומקסימה, היא יודעת להתאים את עצמה לצרכים שלי ולהתמקד בנושאים שחשובים לי, השיעורים איתה מעניינים ונעימים , היא סבלנית, משקיעה והכי חשוב, היא לא מוותרת לי ומתעקשת שאנסה להגיד כל דבר בסינית, שמבחינתי, זאת הדרך לשפר את השפה. אני ממליצה עליה בחום!
14/01/2017