דלג על הניווט
5
24/03/2019, דורית, 60
מעל 10
בנוסף להיותה נחמדה ונעימה, דניאלה מלה היא מורה מצוינת ומקצועית. למדתי קצת גרמנית לפני שנים, ודניאלה הצליחה במספר שיעורים לרענן את זכרוני ולהחזיר אותי למסלול. אני לומדת אצלה כבר למעלה משנה ומרגישה שהתקדמתי מאד - גם בדקדוק וגם בשיחה חופשית - מה שהיה לי חשוב ביותר ובקשתי ממנה לשים דגש עליו. השיעורים בנויים היטב - לכל שיעור היא מביאה קטעים עם מילים חדשות וביטויים שימושיים בשפה הגרמנית. ממליצה בחום!
5
11/09/2018, יותם, 24
3
למדתי אצל דניאלה לפני מרתון ברלין. עברנו על מושגים שקשורים למרתון, וכמו כן גם על מושגים שקשורים בטבעונות בגרמנית. אומנם למדתי מעט שיעורים אבל יצאתי מהשיעורים עם דניאלה מחוזק בהרבה מהרמה הדי בסיסית שבאתי איתה, ואני יכול לומר שעכשיו אני ממוקד הרבה יותר במה שרציתי לדעת. מעבר לזה, השיעורים אצל דניאלה באמת טסו. היא ידעה להעביר את השיעורים בצורה מרתקת, ונכונה למטרה שהצבתי לעצמי.
5
12/02/2018, שי, 38
מעל 10
למדתי אצל דניאלה לפני מעבר לגרמניה. מורה מקצועית שמתאימה את עצמה לקצב הלמידה שלך ולנושאי הלימוד הרלוונטים. חווית הלימוד היתה נעימה ונהנתי מהתהליך. השיעורים כללו אוצר מילים, דיקדוק, משפטים וביטויים ודיבור בשפת יום יום כמו גם שיחה מנומסת. היתרון בללמוד מאדם שנולד בגרמניה ודובר את השפה מבית הוא עצום במיוחד לאור ההבדלים שיש בין הניבים של השפה במדינות אחרות.
5
23/08/2017, ענבל, 41
10
למדתי עם דניאלה כ-3 חודשים לפני מעבר לגרמניה. דניאלה מאוד נעימה והעבירה את השיעורים בצורה ברורה, מובנית ומעניינת. היא מאוד השתדלה להתאים את התכנים של החומר שלמדנו לתחומי הענין ולחיים שלנו ולשלב מילים ומשפטים שיהיו לנו שימושיים בגרמניה. בקיצור - אני מאוד ממליצה!