מורה פרטי Itamar B.H

מורה פרטי Itamar B.H

בתפקידי בצבא עסקתי בתרגום טקסטים אקדמים. דובר אנגלית עם ניסיון הדרכה ולימוד ילדים ונוער.

בן 23. מהוד השרון והסביבה. בוגר בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

בתפקידי בצבא עסקתי בתרגום טקסטים אקדמים באנגלית ועריכה של כתבי עת העוסקים בחדשנות צבאית . יש לי תלמידים בכל הגילאים ובכל הרמות--לכל תלמיד אני דואג להכין תכנית לימוד ייחודית. וכמו כן ,תלמיד זו התחייבות; גם מחוץ לתחום שעות השיעור כשזה מגיע לשאלות בשיחות טלפון והתכתבויות בוואצאפ. -עוזר בשיעורי בית ובהכנה למבחנים. -משתמש בשיטות לימוד מהנות וקלילות להעברת חומרים קשיי הבנה, להלן: דקדוק וספרות אנגלית. -כל תלמיד הוא פרויקט אישי בשבילי!

ביקורות

א
אורית

איתמר מורה מעולה, סבלני, נעים, מקצועי, מסביר את החומר מצויין, זמין וגמיש בשעות. הוא מלמד את שני הבנים שלי כל אחד ברמתו ולצרכיו שניהם מרוצים וגם אנחנו. ממליצה בחום

07/01/2019
שתף:
א
אורית

איתמר מורה מקסים, בתוך 3 שעורים ראינו שיפור נדיר אצל אגם, זמין תמיד לשאלות והסברים, לא קל לאגם להתחבר אבל איתמר כל כך מקסים, מומלץ בחום רב

26/11/2018
שתף:
ז
זוהר

אחרי שורה של מורים "מוסמכים", עם איתמר באמת הצלחתי להתקדם. בהתחלה התקשתי אפילו עם ה-ABC. עכשיו אני כבר מצליח להרכיב משפטים עצמאית. הוא הביא טאבלט עם קומיקס ודגל בשיטות לימוד והסברים שהצליחו ליצור עניין ולהשאר בזיכרון. ממליץ בחום לכל הגילאים!

03/06/2018
שתף:
מ
מיכל

אני בדרך כלל לא כותבת פידבקים מהעדר כוח, אבל הפעם הייתי חייבת. איתמר הגיע אלינו לשיעור הראשון, וכבר מאותו שיעור (איני מגזימה) ניתן היה לראות שינוי בגישה לאנגלית אצל בני. הוא עובד איתו על דקדוק ואנגלית מדוברת, וכל שיעור הוא קפיצת ענק בחומר. ממליצה בחום!

16/03/2018
שתף: