מורה פרטית תמר ס

שעורים דרך האינטרנט, בארץ ובחו"ל. בעלת תואר במתמטיקה, נסיון רב והמלצות רבות.

מפתח תקוה והסביבה. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

נסיון רב בהוראת מתמטיקה לכל הגילאים: תיכון - 3,4,5 יחידות, חטיבה, יסודי ופסיכומטרי. בעלת תואר ראשון (B.Sc) במתמטיקה מאוניברסיטת ת"א. המלצות לדוגמא: א) "תמר מורה מדהימה , מלמדת את החומר בצורה מובנת וקלילה ביותר כך שלכל אחד יתאים ויבין. מורה מושלמת!" (רונית- פסיכומטרי) ב) "למדתי אצל תמר מתמטיקה 5 יחידות. הגעתי להישגים מצוינים, הרבה בעזרתה של תמר, לבגרות הוגשתי על 97 וקיבלתי 95 בבגרות. תמר עזרה לי בכל בעיה שנתקלתי בה עם הידע והניסיון הרב שלה. אני ממליצה בחום על תמר כמורה פרטית למתמטיקה." (ליטל- 5 יחידות) ג) "בזכות תמר,הציון שלי במתמטיקה עלה מ40 ל100 תוך 3 חודשים,ובנוסף לכך,בזכותה התקבלתי למגמה שרציתי בתיכון,הגישה שלי ללימודים השתנתה והציונים שלי עלו גם במקצועות אחרים" (ליאון- כתה ט)

חוות דעת

ט
טלי

תמר מלמדת את שני בני, אחד לומד בכיתה ח׳ והשני ב- י׳. מורה מצוינת, מסבירה היטב, מלאת סבלנות ומקצועית מאוד.

22/12/2019
שתף:
מ
מיכל

תמר מלמדת את בני. בתחילת השנה נכשל במבחן ואחרי כחודשיים עבודה עם תמר, קיבל במבחן 85

12/12/2019
שתף:
ש
שרון

ממליצה בחום על תמר מורה נעימה משרה רוגע ופישוט החומר. העבירה את החומר בצורה טובה מאוד נתנה בטחון גם ביררה אם התקדמתי והשלמתי חומרים שסיכמנו עליהם. הדריכה תמכה והתעניינה גם אם הצלחתי אחרי. תודה תמר על הכל

06/08/2019
שתף:
א
איתי

הי, תמר מורה מצוינת, היא הסבירה לי את החומר הלימודי בצורה טובה מאוד, יסודית, והתאימה את דרכי הפתרון לדרך החשיבה שלי. תמר מלמדת מצוין את החומר בצורה מקיפה ונגישה. ממליץ בחום, השיעורים עם תמר עוזרים ביותר.

14/07/2019
שתף:
ל
ליאונה

אני הגעתי אליה בכיתה ט עם קושי עצום במתמטיקה . הייתי יושבת בכיתה ולא מבינה איך המורה פותרת את התרגילים, נכשלת במבחנים, ובעיקר מתוסכלת מאוד מהמצב. מכיתה ט עד כיתה יב תמר ליוותה אותי והביאה אותי להצלחה . מתלמידה שנכשלה הגעתי לציונים גבוהים מאוד , השגתי שליטה בחומר והבטחון שלי במתמטיקה עלה. ממליצה על תמר בחום , מקפידה, מובנת, לא מוותרת, מתאימה שיטות לימוד לתלמיד ומגלה סבלנות רבה.

14/07/2019
שתף:
ש
שיראל

תמר מורה מאוד אחראית ומקצועית. יודעת ללמד כל נושא לפרטים. כל בעיה תדע לפתור. מכינה מעולה למבחנים ובגרויות. מאוד ממליצה מניסיון של שלוש שנים .

12/06/2019
שתף:
ל
ליאור

תמר מורה מצויינת, היא עזרה לי בלימודי המתמטיקה בצורה טובה ויעילה. נותנת תשומת לב ועוזרת להבין את החומר הנלמד וגורמת לחומר להיראות פחות קשה ויותר מובן.

11/06/2019
שתף:
ה
הדר

מורה מצויינת. עוזרת להבין את כל החומר בצורה מדוייקת, בעזרת מגוון דרכים לצורך ההבנה הטובה ביותר. תמר מעניקה תשומת לב לדברים הקשים, ומתייחסת אליהם עד שהם לא קשים כפי שהיו.

11/06/2019
שתף: