דלג על הניווט
מורה פרטית תמר ס
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
פתח תקוה והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
בשכונת אם המושבות, בעלת תואר במתמטיקה, עוסקת בהוראה בלבד!! בואו לגלות שגם אם המתמטיקה מסובכת, ההסבר יכול להיות פשוט!
תיאור המורה הפרטי: 
בעלת תואר ראשון (B.Sc) במתמטיקה מאוניברסיטת תל אביב ומנוסה בהוראת מתמטיקה לכל הגילאים: תיכון - 3,4,5 יחידות, חטיבה, יסודי ופסיכומטרי. המלצות: א) "תמר מורה מדהימה , מלמדת את החומר בצורה מובנת וקלילה ביותר כך שלכל אחד יתאים ויבין. מורה מושלמת!" (רונית- פסיכומטרי) ב) "למדתי אצל תמר מתמטיקה 5 יחידות. הגעתי להישגים מצוינים, הרבה בעזרתה של תמר, לבגרות הוגשתי על 97 וקיבלתי 95 בבגרות. תמר עזרה לי בכל בעיה שנתקלתי בה עם הידע והניסיון הרב שלה. אני ממליצה בחום על תמר כמורה פרטית למתמטיקה." (ליטל- 5 יחידות) ג) "בזכות תמר,הציון שלי במתמטיקה עלה מ40 ל100 תוך 3 חודשים,ובנוסף לכך,בזכותה התקבלתי למגמה שרציתי בתיכון,הגישה שלי ללימודים השתנתה והציונים שלי עלו גם במקצועות אחרים" (ליאון- כתה ט)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - מתמטיקה
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה
מורה פרטי לפסיכוטכני - כמותי
מורה פרטי לפסיכומטרי - כמותי
מורה פרטי לGMAT - כמותי
אזור לימוד: 
פתח תקוה והסביבה
ערי לימוד: 
פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
אפשרות לשעורים בזוגות, במחיר מוזל.
מחירון מורה פרטי
140 - מחיר שעור לתלמיד יחיד
100 - מחיר לכל תלמיד בשעור לזוג תלמידים
תגובות: 
5
06/08/2019, שרון, 36
10
ממליצה בחום על תמר מורה נעימה משרה רוגע ופישוט החומר. העבירה את החומר בצורה טובה מאוד נתנה בטחון גם ביררה אם התקדמתי והשלמתי חומרים שסיכמנו עליהם. הדריכה תמכה והתעניינה גם אם הצלחתי אחרי. תודה תמר על הכל
5
14/07/2019, איתי, 19
מעל 10
הי, תמר מורה מצוינת, היא הסבירה לי את החומר הלימודי בצורה טובה מאוד, יסודית, והתאימה את דרכי הפתרון לדרך החשיבה שלי. תמר מלמדת מצוין את החומר בצורה מקיפה ונגישה. ממליץ בחום, השיעורים עם תמר עוזרים ביותר.
5
14/07/2019, ליאונה, 19
מעל 10
אני הגעתי אליה בכיתה ט עם קושי עצום במתמטיקה . הייתי יושבת בכיתה ולא מבינה איך המורה פותרת את התרגילים, נכשלת במבחנים, ובעיקר מתוסכלת מאוד מהמצב. מכיתה ט עד כיתה יב תמר ליוותה אותי והביאה אותי להצלחה . מתלמידה שנכשלה הגעתי לציונים גבוהים מאוד , השגתי שליטה בחומר והבטחון שלי במתמטיקה עלה. ממליצה על תמר בחום , מקפידה, מובנת, לא מוותרת, מתאימה שיטות לימוד לתלמיד ומגלה סבלנות רבה.
5
12/06/2019, שיראל, 19
מעל 10
תמר מורה מאוד אחראית ומקצועית. יודעת ללמד כל נושא לפרטים. כל בעיה תדע לפתור. מכינה מעולה למבחנים ובגרויות. מאוד ממליצה מניסיון של שלוש שנים .
5
11/06/2019, ליאור, 19
1
תמר מורה מצויינת, היא עזרה לי בלימודי המתמטיקה בצורה טובה ויעילה. נותנת תשומת לב ועוזרת להבין את החומר הנלמד וגורמת לחומר להיראות פחות קשה ויותר מובן.
5
11/06/2019, הדר, 19
מעל 10
מורה מצויינת. עוזרת להבין את כל החומר בצורה מדוייקת, בעזרת מגוון דרכים לצורך ההבנה הטובה ביותר. תמר מעניקה תשומת לב לדברים הקשים, ומתייחסת אליהם עד שהם לא קשים כפי שהיו.