דלג על הניווט

מורה פרטית תמרה ראובני

מורה פרטית תמרה ראובני
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - המכון הטכנולוגי חולון
משפט מפתח: 
שיעורי אנגלית איכותיים וכיפיים עם מורה פרטית מוסמכת בעלת ניסיון.
תיאור המורה הפרטי: 
רוצים להגיע לתוצאות משמעותיות בלימוד האנגלית? מחפשים מורה שתתאים את השיעורים לצרכים האישיים שלכם ותספק לכם את הכלים המתאימים כדי לפרוץ דרך? הגעתם למקום הנכון! אני מורה לאנגלית מוסמכת ובעלת נסיון בהוראת אנגלית כללית ועסקית למבוגרים. אני גרה בתל אביב ומלמדת אנגלית במקביל ללימודים לתואר בטכנולוגיות למידה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, GRE, IELTS, TOEFL, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, העשרה, מבחן אמיר, אנגלית למבוגרים
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
כדי לתאם שיעורים קבוצתיים אנא צרו אתי קשר
מחירון מורה פרטי
100 - ברכישת חבילה של 24 שיעורים
127 - ברכישת חבילה של 12 שיעורים
135 - ברכישת חבילה של 6 שיעורים
150 - שיעור יחיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
09/09/2017, אילור, 24
7
תמרה מורה מצויינת,אדיבה,סבלנית וקשובה לצרכי התלמיד. מעניקה ביטחון וניתן לראות את השיפור במספר שיעורים מועט. דואגת לספק רצף למידה תוך הקניית כלים פרקטיים לתלמיד. הפקתי המון מהלמידה איתה!
5
29/04/2017, ענבל, 33
מעל 10
תמרה היא מורה רצינית ומקצועית! תמרה ידעה להתאים את התכנים בדיוק לצרכים ולעניין שלי (הנושאים, הרמה). השיעורים היו מהנים, מעניינים ואף מעשירים. שיפרתי את אוצר המילים, הניסוח ושטף הדיבור. נוסף על הכל, תמרה גמישה ואכפתית ותמיד הצליחה למצוא זמן שיתאים עבורי. ממליצה בחום!
5
29/01/2017, אורטל, 26
7
תמרה מורה מדהימה! מסבירה את החומר בסבלנות ובאופן ברור ומהנה, אם הייתי יודעת שאיהנה כ"כ מלימודי האנגלית הייתי פונה אליה מזמן! מומלצת בחום, אלופה!!
5
26/01/2017, שי, 30
מעל 10
תמרה מורה מעולה, נעימה ואנרגטית. מתאימה את עצמה בצורה מקצועית לצורכי התלמיד. ממליצה בחום! (יש לי ניסיון עם מספר מורים פרטיים ללא ספק תמרה הטובה ביותר שנתקלתי עד כה).
5
19/01/2017, מיקי, 38
מעל 10
מורה מקצועית מאד לדעתי כותב מנסיון של קורסים רבים באנגלית (ברליץ, וול סטריט ומורים פרטיים) השיעורים מאד מגוונים ומותאמים לצרכי התלמיד מאד נחמדה וגמישה בהחלט ממליץ בחום