דלג על הניווט
מורה פרטי תמיר ג
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1980
אזור מגורים: 
פתח תקוה והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
היי! בחור משכיל, בעל תואר שני, מעל 15 שנות ניסיון, מקצועי וסבלני, מתמחה בהכנה לבגרויות בלשון. אשמח לסייע בדרך להצטיינות!
תיאור המורה הפרטי: 
שלום רב! שמי תמיר, אני נושא עימי ניסיון של שנים רבות בלימוד שיעורים פרטיים + הדרכות ליחידים ולקבוצות. אני מאמין בגישה פתוחה, מקצועית ואדיבה, הן לילדים ולבני נוער והן למבוגרים. אני מתמחה בהכנת תלמידים לבגרויות בלשון, מבחינתי מדובר בכיף ובזכות גדולה לסייע לכל תלמיד ותלמיד. במקומות שונים שעבדתי במהלך הקריירה הקמתי, בין היתר, מערכי הדרכה ולימוד הן למתלמדים והן לעובדים חדשים. כיום אני עובד על מיזם פרטי, בעבר עבדתי בשירותי הביטחון ובחברת פיננסיים מהגדולות בארץ. בתחום הלימודים סיימתי תואר שני בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב ובכלל זאת כתבתי תזה שמהווה מקור ביבליוגרפי לעבודות נוספות שנכתבות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי ללשון - תיכון
אזור לימוד: 
פתח תקוה והסביבה
ערי לימוד: 
קריית אונו, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
הדרכת הקבוצות הינה כלי נוסף ללימוד כמה תלמידים יחדיו. הערך המוסף שלה הוא בעיקר תרגול של החומר ע"י כמה תלמידים יחדיו, ועל הדרך היא כמובן מוזילה עלויות לתלמיד, לעומת שיעורים פרטיים.
מחירון מורה פרטי
150 - שיעור פרטני (בבית המורה בפתח תקוה)
120 - לשיעור זוגי (המחיר מתייחס לכל תלמיד/ה)
100 - לשיעור לשלוש/ה (המחיר מתייחס לכל תלמיד/ה)
תגובות: 
5
18/03/2016, דלית, 49
מעל 10
היי שמי דלית, בת 39, אמא לתלמיד בכיתה ח' לאנגלית. חברים, תמיר קידם ומקדם מאוד את הבן שלי. מלמד בצורה נקייה, מקצועית וכיפית. ממליצה ביותר. דלית
5
07/03/2016, דנה, 19
מעל 10
היי לכולם, תמיר מורה תותח! הציונים שלי ממש עלו בלשון ובאנגלית. ממליצה בחום להתקשר אליו
5
03/03/2016, שרון, 19
מעל 10
היי, אני שרון בכיתה יא', ורוצה ממש ממש להגיד לכם שתמיר תותח! הוא מלמד אותי את כל החומר לבגרות שיש לי בקרוב, וסוף סוף אני מבינה את החומר כמו שצריך.
5
02/03/2016, ליטל, 49
מעל 10
היי, תמיר מורה ממש טוב, מקצועי ונחמד! הוא מלמד את שני הילדים שלי (כיתה ה', ח') מתמטיקה מזה כחודשיים. הם מאוד מרוצים וגם המבחנים שלהם מרוצים :-)
5
01/03/2016, ירון, 44
מעל 10
אני רוצה להמליץ בחום על תמיר. הוא מלמד כבר תקופה את הבת שלי לשון, ומסייע לה כשאני מבקש גם במקצועות נוספים. הוא מאוד מקצועי ונחמד, ובעיקר יש לו גישה מנצחת עם ילדים. מומלץ :-)