מורה פרטי תמיר ג

מורה פרטי תמיר ג

היי! בחור משכיל, בעל תואר שני, מעל 15 שנות ניסיון, מקצועי וסבלני, מתמחה בהכנה לבגרויות בלשון. אשמח לסייע בדרך להצטיינות!

בן 40. מפתח תקוה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

שלום רב! שמי תמיר, אני נושא עימי ניסיון של שנים רבות בלימוד שיעורים פרטיים + הדרכות ליחידים ולקבוצות. אני מאמין בגישה פתוחה, מקצועית ואדיבה, הן לילדים ולבני נוער והן למבוגרים. אני מתמחה בהכנת תלמידים לבגרויות בלשון, מבחינתי מדובר בכיף ובזכות גדולה לסייע לכל תלמיד ותלמיד. במקומות שונים שעבדתי במהלך הקריירה הקמתי, בין היתר, מערכי הדרכה ולימוד הן למתלמדים והן לעובדים חדשים. כיום אני עובד על מיזם פרטי, בעבר עבדתי בשירותי הביטחון ובחברת פיננסיים מהגדולות בארץ. בתחום הלימודים סיימתי תואר שני בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב ובכלל זאת כתבתי תזה שמהווה מקור ביבליוגרפי לעבודות נוספות שנכתבות.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דלית

היי שמי דלית, בת 39, אמא לתלמיד בכיתה ח' לאנגלית. חברים, תמיר קידם ומקדם מאוד את הבן שלי. מלמד בצורה נקייה, מקצועית וכיפית. ממליצה ביותר. דלית

18/03/2016
שתף:
ד
דנה

היי לכולם, תמיר מורה תותח! הציונים שלי ממש עלו בלשון ובאנגלית. ממליצה בחום להתקשר אליו

07/03/2016
שתף:
ש
שרון

היי, אני שרון בכיתה יא', ורוצה ממש ממש להגיד לכם שתמיר תותח! הוא מלמד אותי את כל החומר לבגרות שיש לי בקרוב, וסוף סוף אני מבינה את החומר כמו שצריך.

03/03/2016
שתף:
ל
ליטל

היי, תמיר מורה ממש טוב, מקצועי ונחמד! הוא מלמד את שני הילדים שלי (כיתה ה', ח') מתמטיקה מזה כחודשיים. הם מאוד מרוצים וגם המבחנים שלהם מרוצים :-)

02/03/2016
שתף:
י
ירון

אני רוצה להמליץ בחום על תמיר. הוא מלמד כבר תקופה את הבת שלי לשון, ומסייע לה כשאני מבקש גם במקצועות נוספים. הוא מאוד מקצועי ונחמד, ובעיקר יש לו גישה מנצחת עם ילדים. מומלץ :-)

01/03/2016
שתף: