מורה פרטי תום לירון

מורה תום לירון

מורה מקצועי בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים. שיעורים לילדים נוער ומבוגרים

בן 32. מרמת גן. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
(5 ביקורות) 7 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

שלום, אני תום. יש לי נסיון רב כמורה לילדים, נוער ומבוגרים. השעורים בדגש על לימוד יסודות הנגינה, לימוד אקורדים ושירים (להיטים מהתקופה האחרונה, קלאסיקות רוק ופופ, מוסיקה ישראלית ועוד), לימוד קריאת תווים בשיטה ייחודית שפיתחתי והתמקצעות בכל סוגי הגיטרות. אני מתאים את תוכן השיעור עבור כל תלמיד/ה בהתאם לגיל, רמת הנגינה ולאחר שיח משותף. תוכן השיעורים עבור תלמידים בעלי נסיון: טכניקות נגינה מתקדמות לגיטרה חשמלית, סאונד ואפקטים, Fingerstyle, יצירות ידועות לגיטרה קלאסית, שיעורי תיאוריה כולל הכנה לבגרות/מבחני קבלה לבי"ס גבוה למוסיקה. בשנים האחרונות עבדתי כמורה לגיטרה בקונסרבטוריון העירוני רמת-גן ובמרכז המוסיקה "גוננים" בירושלים. אני מלמד גיטרה בקבוצות במסגרת תכנית חינוך מוסיקלי בבתי ספר יסודיים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הילה

תום מורה ממש טוב, מקצועי, מאיר פנים ועם הרבה סבלנות. שם דגש על דברים חשובים מההתחלה כמו החזקת הגיטרה, פריטה, מעברים וכו'. משקיע במערך השיעורים.

05/08/2019
שתף:
נ
נחמה

תום לימד גיטרה שניים מילדי. ניכר שהוא מקצועי מאוד כמורה וכמוסיקאי. הוא יודע להתחבר לילדים ולעולם שלהם ולהתגמש ולזרום גם איתם במקרי הצורך. הילדים נהנו מאוד ללמוד איתו והתקדמו בנגינה. ממליצה מאוד

01/08/2019
שתף:
מ
מיכל

תום אדם נפלא ומורה נהדר, לימד את בתי בת 9 עם חברה גיטרה. תום "זרם" עם בקשותיהן של הבנות מבלי לוותר על רמה לימודית גבוהה והן התקדמו מפעם לפעם. תום מבחין ברגישות מה מתאים לכל ילד ונותן את המענה באווירה נעימה וברמה מקצועית גבוהה! נהננו מאד!!

20/07/2019
שתף:
א
אילן

הבן שלי לומד עם תום כבר שנתיים. מתחיל את השנה השלישית. תום התחיל ללמד אותו על גיטרה קלסית ולפני מס חודשים עבר לחשמלית. הבן שלי מאוד התחבר לתום ודרכו ללימודי המוזיקה בכלל והגיטרה. תום עובד איתו בסבלנות ותוך התאמת הלימודים לסוגי המוזיקה שהוא אוהב. אנחנו ממליצים בחום!!!

04/11/2018
שתף:
ע
עדנה

תום מורה מקצועי מאוד, אדיב, נעים ועדין. מדבר בגובה העיניים, סבלני מאוד, בעל ידע נרחב במוזיקה, מתחשב מאוד ונח. הבת שלי נהנתה מאוד ללמוד אצלו ולמדה ממנו המון. ממליצה מאוד!

17/10/2018
שתף: