מורה פרטי שר ניב

מורה פרטית שר ניב

מוזיקאית יוצרת, גיטריסטית וזמרת, בוגרת רימון, מלמדת פיתוח קול וגיטרה בתל אביב בדגש על הבעה אישית, טכניקה ויצירתיות.

בת 32. מתל אביב -יפו. בוגרת אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪170 לשעה בבית המורה
₪170
 

קצת עליי

בשיעורי פיתוח קול נלמד להתחבר למוזיקליות שטמונה בנו, נבסס ונתרגל טכניקה שתאפשר לנו לשיר ללא מגבלות, נלמד לשחרר הרגלים לא נכונים ולשיר ללא חשש לפגיעה במיתרי הקול, צרידות או כאב. נלמד להתייחס לגוף ככלי נגינה- נשימה, יציבה, תהודה ודמיון. נטפל באי דיוקים, דיקציה ונפתח את השמיעה והקצב. נשים דגש על פיתוח וטיפוח סגנון ייחודי, ואינטרפרטציה. השיעורים מתאימים לכולם, מזמרים חובבים ומתחילים שאוהבים מוזיקה ואוהבים לשיר ועד לזמרים, מוזיקאים, שחקנים מקצועיים שרוצים לממש ולשפר את יכולותיהם. עובדת גם עם זמרים/נגנים יוצרים שרוצים לעבוד על יצירה מקורית. נתרגל ונחדד את יכולות הכתיבה וההלחנה, שירה ונגינה. נעבוד על חומרים קיימים ונכתוב כמה חדשים, נעבוד על נוכחות במה, הכנה לאודישן/הופעה. מלמדת גם גיטרה למתחילים

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שרה

שר אלופה! היא מביאה משהו מאוד ייחודי לשיעורים שלה, מעבר לרק פיתוח קול וטכניקה. היא עזרה לי גם לשחרר פחדים וחוסר ביטחון דרך השיעורים ותוך כדי גם נתנה לי כלים מאוד שימושיים לשיפור השירה והקצב. ממליצה בחום לכל מי שמחפש/ת מורה שהיא גם חברה וגם קוסמת!!!

06/11/2018
שתף:
מ
מיכל

למדתי פיתוח קול אצל שר המדהימה! שיעורים שהיו בשבילי הרבה יותר משעה של טכניקה, אלא שיעורים מלב אל לב, עם הרבה הרבה כישרון, השקעה ואהבה שפיתחו גם את המוזקליות וגם את השחרור והעוצמה שבשירה. ממש סבלנית, אכפתית, נותנת מעצמה מעל ומעבר, מאתגרת, מעצימה ונותנת השראה. ממליצה בחום!!!!!

11/09/2018
שתף:
ל
ליאת

אני לומדת אצל שר בשנתיים האחרונות, ביססתי ושיפרתי פלאים את יכולות השירה וההגשה שלי! שר מורה פשוט נהדרת, מלווה אותי בדרכי המוזיקלית, קשובה, תומכת ומעצימה!

02/09/2018
שתף:
ו
ואלרי

אני לומדת כבר שנה אצל המורה המדהימה הזו לפיתוח קול וזו בין הבחירות החכמות שעשיתי לאחרונה בחיי! קודם כל ולפני הכל היא בן אדם מדהים! מקשיבה, מייעצת, עוזרת ותומכת. היא מורה סופר מקצועית בעלת ידע נרחב בתחום הקול ובמוסיקה בכלל. תוך שנה בלבד התפתחתי והתעצמתי ברמות שלא דמיינתי לעצמי אם זה מבחינת הרחבת המנעד הקולי, התייחסות לטקסטים והבנה של איזו מוסיקאית וזמרת אני רוצה להיות! מורה איכותית! סופר ממליצה!

28/08/2018
שתף:
ו
ואלרי

אני לומדת כבר שנה אצל המורה המדהימה הזו לפיתוח קול וללא ספק זו הייתה אחת הבחירות החכמות שעשיתי לאחרונה בחיי! קודם כל ולפני הכל היא בן אדם מדהים! מבינה, מקשיבה, מייעצת, עוזרת ותומכת. היא מורה סופר מקצועית עם ידע נרחב בתחום הקול ובכלל במוסיקה. בשנה אחת אצלה התפתחתי והתעצמתי ברמות שלא יכולתי לדמיין אם זה מבחינת מנעד קולי, התייחסות לטקסטים והבנה של איזו מוסיקאית וזמרת אני רוצה להיות. מאוד מאוד מומלץ!

28/08/2018
שתף: