דלג על הניווט
מורה פרטי   שמואל גילבאום
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
בן 27, מורה פרטי מנוסה, מלמד בצורה נגישה לתלמיד/ה (התאמה לכל תלמיד). סטודנט שנה אחרונה לפיסיקה באוניברסיטה העברית.
תיאור המורה הפרטי: 
מעביר שיעורים בביתי הפרטי או בבית התלמיד, ניסיון עם תלמידים בעלי בעיות קשב וריכוז.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה
מורה פרטי לפיסיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
110
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
13/06/2017, טלשיר, 18
מעל 10
פניתי לשמואל קצת אחרי שהתחלתי כיתה י"ב. לפני השיעורים איתו לא ידעתי את החומר בכלל. בפחות משנה הוא לימד אותי את כל החומר ( מכניקה וחשמל ). הוא תמיד הגיע בזמן, עם חיוך על הפנים, הסביר לי את החומר כמו שצריך והתעכב איתי על דברים שלא הבנתי. גם אם אחרי שעות השיעור הייתי שולחת לו שאלות והוא תמיד היה עונה במהרה ובשמחה. הוא לא ויתר לי, עודד אותי ונתן לי מוטיבציה להמשיך. בזכותו קיבלתי 94 במתכונת ומגן 100.
5
01/05/2017, נעה, 24
8
הגעתי לשמואל על סף ייאוש, לקראת מבחן באוניברסיטה ללא ידע קודם. שמואל לימד אותי בצורה מדהימה, בזכותו אפילו התחלתי לאהוב לפתור את התרגילים לקראת המבחן. ממליצה עליו בחום לכל מי שמחפש שיעורים יעילים ונעימים בו זמנית.
5
23/04/2017, שחר, 27
6
מאוד התקשתי בקורס מכניקה ויחסות פרטית של האוניברסיטה העברית וקיבלתי ציון גרוע במועד א', אחרי 6 מפגשים אצל שמואל הרמת הבנה שלי עלתה בצורה משמעותית! שמואל יסודי ולא מבזבז זמן על שטויות, מסביר בצורה טובה, ובגישה חיובית וזורמת. הלך לי מעולה במועד ב'! מומלץ מאוד!!!!
5
19/04/2017, אופיר, 25
3
הגעתי לשמואל לאחר נכשל במועד ב' בקורס חשמל גלים ומגנטיות באוניברסיטה העברית . לא היה לי כלל מושג בחומר הנלמד ולא הצלחתי להבין אותו כלל . שמואל , בשלושה מפגשים כפולים עזר לי להבין את החומר בצורה קלילה ונגישה עם המון סבלנות , למד אותי להבין כיצד לגשת לשאלה ודעת מה לחפש . מאפס ידע ב4 שבועות עם עבודה טובה , מנכשל במועד א קיבלתי 100 במועד ב' . ממליץ בחום ובהרבה הערכה .
5
10/10/2016, מיטב, 24
5
אחרי הרבה ניסיונות עם מורים רבים ללא הצלחה, ושבועות ספורים לפני מבחן גדול במתמטיקה קבעתי שיעור עם שמואל. שהכין אותי בתוך שבועים בלבד מתחילת החומר ועד סופו בצורה עמוקה, (ללא ידע רב לפני) תוך שימוש בדוגמאות רחבות בצורה שהכי מתאימה לי על מנת להבין...ולהצליח בגדול! עם המון סבלנות, הקשבה, והענקת כלים לחשיבה מתמטית. (ואף עזר לי לחבב את הנושא) ממליצה בחום ושמואל...תודה :)
5
09/10/2016, אסתר, 29
8
אחרי חודשים של קושי רב בקורס פיסיקת חשמל א' וב' ואף הגעה ליאוש גמור קיבלתי המלצה על שמואל וזה הציל לי את הלימודים והעלה לי את הממוצע משמעותית! אחרי שניסיתי כל צורת לימוד, פניתי אליו וגיליתי מורה מבין, סבלני ומקצועי. הוא גרם לי להצליח! אני ממליצה בחום לפנות אליו..
5
09/10/2016, אורון, 23
מעל 10
ממליץ בחום! התחלתי את השיעורים עם שמואל לאחר שנים של חששות וחוסר ביטחון במתמטיקה. בכל השנים שלי בתיכון לא יכולתי להתקרב למתמטיקה ובזכות שמואל אני מתחיל ללמוד הנדסה בטכניון! כבר בשבועות הראשונים השיפור ניכר והביטחון שלי השתפר מאוד. ההסברים והטיפים של שמואל עזרו לי לעבור את הבגרות בציון מעולה. לסיום מדובר במורה תותח שמסביר את החומר בצורה מובנת, לא תתאכזבו!!