מורה פרטית שלי אגם

מורה פרטית שלי אגם

למדו רוויט לכל רמה מאדריכלית ומנהלת קהילת "מקצועני רוויט". כולל סיכומי שיעור, ליווי ותמיכה בחומר. ווטסאפ בלבד.

מאזור השרון והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-200

קצת עליי

אני שלי, אדריכלית בעלת משרד עצמאי לאדריכלות ועיצוב פנים, משתמשת בתוכנת רוויט בעבודתי השוטפת. ווטסאפ/ אימייל בלבד. בעלת ניסיון של מעל ל-6 שנים בעבודה והדרכה של רוויט בכיתות ובשיעורים פרטיים, כיום אני מלמדת אונליין ומציעה קורסים ומוצרי רוויט באתר "מקצועני רוויט". אני שמחה להציע : - שיעור ממוקד ומותאם אישית לכל תלמיד - שיחת וידאו עם שיתוף מסך, מהמשרד או מהבית - סיכומי סדר הפעולות שנלמדו נשלחים בסוף השיעור - תמיכה וליווי בנושאים הנלמדים דרך המייל - הדרכה מניסיון, עם המון סבלנות ומקצועיות. אשמח לקבוע פגישת הכרות בוידאו להתרשמות ולבדיקת התאמה *ללא עלות*. אני מציעה הנחה לרוכשים חבילת שיעורים והנחה נוספת לסטודנטים. אחרי השיעור הראשון תוכלו להחליט אם לשלם על השיעור הבודד או לרכוש חבילה בהנחה.

הוספת תגובה

ביקורות

ת
תמרה

שלי מקצוענית אמיתית ונותנת ערך גבוה בכל שיעור. השיעורים מתנהלים ביעילות ואני הרגשתי התקדמות אמיתית בכל פעם, בנוסף שלי הייתה תמיד זמינה לשאלות נוספות במייל וגם התאימה את השיעורים לצרכים הספציפיים שלי. ממליצה עליה מאד!

24/01/2020
שתף:
ע
עדי

שלי בקיאה בתוכנה ברמה שלא תיאמן עד שזה נראה כאילו היא ממש פיתחה אותה בעצמה :) השיעורים עם שלי עשו לי סדר בראש וגרמו לי להתייעל מאד, אני ממליץ לכל מי שרוצה לקפוץ כמה רמות בתוכנה ללמוד איתה.

23/01/2020
שתף:
י
יעל

אני רוצה להמליץ לכל שמעוניין לעבור לתוכנת רויט לשרטוט תכנון והגשות אבל קצת מתקשה ולא בטוח להעזר בשלי המקסימה. הלימוד מקצועי ונעים, בשעות שנוחות לך, מהבית. והתמיכה אחר כך בשאלות ובכלל בזמינות ובדף הפייסבוק ממש עוזרת! לא תתחרטו! יעל אביקר, אדריכלית.

06/01/2020
שתף:
ע
עדן

אתחיל בלסכם- מורה מדהימה! החומר מועבר בצורה רהוטה, ברורה ומוסברת בשלבים עד הפרט האחרון. הספקנו המון בשיעור והלמידה הייתה לא פחות יעילה מלמידה פרונטלית. ושלי זמינה כל הזמן לשאלות לאחר השיעור, דבר שעוזר מאוד כאשר מגיעים לפרקטיקה!! קיבלתי ממנה סיכום של הפקודות שלמדנו כך שתמיד יש לי איך לשנן את הנלמד. תודה, כן ירבו כמוך! מומלץ בחום (סטודנטית שעברה לפני כן לא מעט שיעורי רביט)

12/12/2018
שתף: