דלג על הניווט

מורה פרטית שירה בן דור

מורה פרטית שירה בן דור
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1999
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
בוגרת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב בהצטיינות, אוהבת ללמד!
תיאור המורה הפרטי: 
בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במתמטיקה ובמדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב. אוהבת ללמד, סבלנית ומנוסה (מלמדת כבר 6 שנים!) מעבירה שיעורים פרטיים במתמטיקה לכל הרמות. מועסקת כעוזרת הוראה בקורס מתמטיקה בדידה באוניברסיטת תל אביב ומרצה לתלמידי תיכון מצטיינים מטעם אוניברסיטת תל אביב. ייצגתי את ישראל פעמיים בתחרות EGMO האירופאית וזכיתי במדליית כסף.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, מכינה, אקדמיה, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אלגברה לינארית, הסתברות, מתמטיקה בדידה, מבנים אלגבריים, קומבינטוריקה, תורת הגרפים, אלגברה מופשטת 1, תורת הקבוצות
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - Python, אלגוריתמים, אוטומטים, מבני נתונים, מבוא למדעי המחשב, חישוביות, מודלים חישוביים
מורה פרטי לפסיכומטרי - כמותי
מורה פרטי לשיעורי בית - חשבון
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
מחירון מורה פרטי
160 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
14/06/2019, ברוך
5
יודעת את הנושא ברמה הכי גבוהה, מגיעה הכי מוכנה לשיעור, מסבירה ומלמדת את החומר בהרבה סבלנות ואווירה טובה, ומכווינה מעולה להבין את צורת החשיבה לפתור תרגילים בנושאי הבחינה.
5
18/04/2019, נעם, 24
1
המון תודה על השיעור ! עזרת לי המון בקורס מתקדם מהתואר השני, ונוסף לבקיאות הרבה הצלחת להשרות מההסתכלות, ההתלהבות והידע שלך גם אלי. עכשיו אחרי השיעור אני מרגיש מפוקס יותר, יש לי כיוון טוב להתקדמות בחומר ואני עם הרבה יותר מוטיבציה להצליח במקצוע שעד היום כל כל הפחיד. ממליץ בחום !
5
14/03/2019, לבנה
2
מורה מעולה! מסבירה מעולה את החומר, שמה דגש על הבנה, מסבירה את ההגיון מאחורי הנוסחאות. ממליצה בחום!
5
14/02/2019, לוי, 28
6
במילה אחת מ-ד-ה-י-מ-ה! הגעתי לשירה עם מגוון שאלות קשות מאוד. שירה הגיעה מוכנה לכל שיעור! סבלנית מאוד, בטוחה בעצמה ובידיעה של החומר, עושה את הדברים לא רק כדי לסמן וי ולא באה רק כדי לתת פתרון כלשהו. חשוב לה לתת את הפתרון הטוב ביותר אחרי שהיא מוודא שהתלמיד הבין לגמרי את הדברים. בקיצור, לכל מי שמחפש מורה מקצועי בתחום, אין ספק ששירה תספק את העבודה על הצד הטוב ביותר! ממליץ בחום!
5
07/02/2019, שאול
6
שירה מסבירה ממש טוב את החומר וכיף ללמוד איתה, מעולה במיוחד בבדידה
5
14/11/2018, איציק
2
מורה מעולה ומסבירת פנים , ובנוסף מאוד מוכשרת. סבלנית שיורדת ומפשיטה טיעונים והגדרות מתמטיקיות מסובכות עד להבנה מוחשית ובהירה, החומר הנלמד מאוד ברור ומסודר לה ככה שאין חומר שמתנגש '' באי ידיעה'', משקיעה המון בסידור החומר הנילמד באופן שהתלמיד יוכל לחזור וללמוד אותו שוב לבד בבהירות , ומשקיעה כל רגע רגע באופן היעיל והזריז כך שהיא נותנת את המקסימום מבלי לפגוע בקצב שלך. ממליץ בחום ❗❗❗