מורה פרטית שירה בן דור

מורה פרטית שירה בן דור

בוגרת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב בהצטיינות, אוהבת ללמד!

בת 21. מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪140 לשעה בבית המורה
₪140-160

קצת עליי

בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במתמטיקה ובמדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב. אוהבת ללמד, סבלנית ומנוסה (מלמדת כבר 6 שנים!) מעבירה שיעורים פרטיים במתמטיקה לכל הרמות. מועסקת כעוזרת הוראה בקורס מתמטיקה בדידה באוניברסיטת תל אביב ומרצה לתלמידי תיכון מצטיינים מטעם אוניברסיטת תל אביב. ייצגתי את ישראל פעמיים בתחרות EGMO האירופאית וזכיתי במדליית כסף.

הוספת תגובה

ביקורות

ב
ברוך

יודעת את הנושא ברמה הכי גבוהה, מגיעה הכי מוכנה לשיעור, מסבירה ומלמדת את החומר בהרבה סבלנות ואווירה טובה, ומכווינה מעולה להבין את צורת החשיבה לפתור תרגילים בנושאי הבחינה.

14/06/2019
שתף:
נ
נעם

המון תודה על השיעור ! עזרת לי המון בקורס מתקדם מהתואר השני, ונוסף לבקיאות הרבה הצלחת להשרות מההסתכלות, ההתלהבות והידע שלך גם אלי. עכשיו אחרי השיעור אני מרגיש מפוקס יותר, יש לי כיוון טוב להתקדמות בחומר ואני עם הרבה יותר מוטיבציה להצליח במקצוע שעד היום כל כל הפחיד. ממליץ בחום !

18/04/2019
שתף:
ל
לבנה

מורה מעולה! מסבירה מעולה את החומר, שמה דגש על הבנה, מסבירה את ההגיון מאחורי הנוסחאות. ממליצה בחום!

14/03/2019
שתף:
ל
לוי

במילה אחת מ-ד-ה-י-מ-ה! הגעתי לשירה עם מגוון שאלות קשות מאוד. שירה הגיעה מוכנה לכל שיעור! סבלנית מאוד, בטוחה בעצמה ובידיעה של החומר, עושה את הדברים לא רק כדי לסמן וי ולא באה רק כדי לתת פתרון כלשהו. חשוב לה לתת את הפתרון הטוב ביותר אחרי שהיא מוודא שהתלמיד הבין לגמרי את הדברים. בקיצור, לכל מי שמחפש מורה מקצועי בתחום, אין ספק ששירה תספק את העבודה על הצד הטוב ביותר! ממליץ בחום!

14/02/2019
שתף:
ש
שאול

שירה מסבירה ממש טוב את החומר וכיף ללמוד איתה, מעולה במיוחד בבדידה

07/02/2019
שתף:
א
איציק

מורה מעולה ומסבירת פנים , ובנוסף מאוד מוכשרת. סבלנית שיורדת ומפשיטה טיעונים והגדרות מתמטיקיות מסובכות עד להבנה מוחשית ובהירה, החומר הנלמד מאוד ברור ומסודר לה ככה שאין חומר שמתנגש '' באי ידיעה'', משקיעה המון בסידור החומר הנילמד באופן שהתלמיד יוכל לחזור וללמוד אותו שוב לבד בבהירות , ומשקיעה כל רגע רגע באופן היעיל והזריז כך שהיא נותנת את המקסימום מבלי לפגוע בקצב שלך. ממליץ בחום ❗❗❗

14/11/2018
שתף: