דלג על הניווט
מורה פרטית שושנה ב.
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
נתניה והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה מוסמכת לאנגלית עם תואר שני, מתגוררת בקרית השרון נתניה, 20 שנות נסיון הוראה בישראל ובארה"ב - כל הגילאים והרמות.
תיאור המורה הפרטי: 
שלום לכולם, חזרתי מארה״ב לאחרונה וכעת אני מלמדת לבגרות בתיכון בעמק חפר. איתי תלמדו אנגלית בשיטה שתעניק לכם בטחון. יש לי תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני מאוניברסיטת קליירמונט בקליפורניה, ושתי תעודות הוראה, אחת מהן בחינוך מיוחד, מאוניברסיטת בייקרספילד בקליפורניה. גרתי, למדתי, ולימדתי במשך יותר מ20 שנה בארה"ב ולימדתי אנגלית בישראל, בתיכון ובבי״ס יסודי. השיעורים ניתנים בקרית השרון לילדים, תלמידי תיכון (כולל בגרויות), סטודנטים באוניברסיטה, ומבוגרים. עזרה במכתבים באנגלית, הרשמה לאוניברסיטאות בארה"ב וחיבורים באנגלית. כל שעור הוא מאד אינטנסיבי. שימוש בספרים ובחומרים שמותאמים במדוייק לכל תלמיד/ה, שיחות, מחשבים, קומיקס, והאתר משחקים שלי. תודה ולהתראות. Thanks and hope to see you soon.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, GRE, IELTS, TOEFL, מבחן אמיר, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית לילדים, אנגלית למבוגרים, העשרה
אזור לימוד: 
חדרה וישובי עמק חפר, נתניה והסביבה, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
כפר סבא, רעננה, בארותיים, כפר ויתקין, נתניה, בורגתה, בית יהושע, אבן יהודה, כפר יונה, ניצני עוז, פרדסייה, צורן-קדימה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
קבוצות מתארגנות אחרי שהתלמידים מקבלים כמה שיעורים פרטיים ואם אנחנו מחליטים שיש צורך בשיפור השיחה. העבודה בקבוצות היא רק תוספת לעבודה הפרטית וכמובן שהיא ניתנת בעלות יותר נמוכה.
מחירון מורה פרטי
130 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
28/12/2018, נורית, 58
מעל 10
הבן שלי אורי למד עם שושנה אנגלית ועד היום גם כשהוא בצבא הוא נעזר לפעמים בשושנה ללימוד האנגלית. הוא הגיע להישגים גבוהים באנגלית ועבר בגרות בהצלחה ברמה של חמישה כוכבים. שושנה מורה נהדרת וסבלנית עם הרבה חוש הומור.