מורה פרטי שושנה ב.

מורה פרטית שושנה ב.

מורה מוסמכת לאנגלית, תואר שני, קרית השרון נתניה, 20 שנות נסיון הוראה בישראל ובארה"ב, כל הגילאים והרמות, כולל הוראה מתקנת

מנתניה והסביבה. בוגרת בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130
 

קצת עליי

שלום לכולם, חזרתי מארה״ב לאחרונה וכעת אני מלמדת לבגרות בתיכון בעמק חפר. איתי תלמדו אנגלית בשיטה שתעניק לכם בטחון. יש לי תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני מאוניברסיטת קליירמונט בקליפורניה, ושתי תעודות הוראה, אחת מהן בחינוך מיוחד, מאוניברסיטת בייקרספילד בקליפורניה. גרתי, למדתי, ולימדתי במשך יותר מ20 שנה בארה"ב ולימדתי אנגלית בישראל, בתיכון ובבי״ס יסודי. השיעורים ניתנים בקרית השרון לילדים, תלמידי תיכון (כולל בגרויות), סטודנטים באוניברסיטה, ומבוגרים. עזרה במכתבים באנגלית, הרשמה לאוניברסיטאות בארה"ב וחיבורים באנגלית. כל שעור הוא מאד אינטנסיבי. שימוש בספרים ובחומרים שמותאמים במדוייק לכל תלמיד/ה, שיחות, מחשבים, קומיקס, והאתר משחקים שלי. תודה ולהתראות. Thanks and hope to see you soon.

ביקורות

מ
מיכל

אני הגעתי לשושנה עם חוסר שליטה בשפה האנגלית וחוסר בטחון גדול לדבר ולקרוא. באמצעות השיעורים עם שושנה אני מתחילה לצבור בטחון וידע בשפה. השיעורים מגוונים ועובדים על מס טכניקות במקביל, המורה מקצועית ומתעכבת על דברים חשובים בנוסף היא מלמדת את האנגלית עם הרבה ערך מוסף דבר המעשיר ומיטיב את הלימוד. סביבת הלימוד נוחה מאוד וגם הגמישות בשעות ובצרכים. ממליצה בחום!!

14/10/2019
שתף:
ד
דן

חיפשנו לילד בן 12 שעלה לחטיבת ביניים מורה לאנגלית ודרך האתר הגענו לשושנה. מצאנו הרבה מעבר למורה. היא מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, תומכת ומכוונת. ילד לומד בכיף, נהנה מהשיעורים וכבר מרגישים את התוצאות. אני חושבת שהיה לנו מזל גדול להגיע למורה כזאת וממליצה בחום על שושנה

24/09/2019
שתף:
א
אלכס

בשיעור ניסיון תוך חמש דקות ראשונות אבנתי, שאני רוצה ללמוד רק אצל שושנה. השיעורים של שושנה מלאים תוכן ואנרגיה. היא סופר מקצועית אבל יודעת גם לספר בדיחה. תמיד יש קצב ועבירה מאוד נוחה. גם שני ילדים של בני 6 ו 9 אכשו לומדים אצל שושנה ובהצלחה רבה. ילדים ממש אוהבים אותה ומגעים לשעורים בכיף. ממליץ בחום רב!!!

23/09/2019
שתף:
נ
נורית

הבן שלי אורי למד עם שושנה אנגלית ועד היום גם כשהוא בצבא הוא נעזר לפעמים בשושנה ללימוד האנגלית. הוא הגיע להישגים גבוהים באנגלית ועבר בגרות בהצלחה ברמה של חמישה כוכבים. שושנה מורה נהדרת וסבלנית עם הרבה חוש הומור.

28/12/2018
שתף: