מורה פרטית שושנה ב.

מורה פרטית שושנה ב.

מורה מוסמכת לאנגלית ועברית, תואר שני, קרית השרון נתניה, 20 שנות הוראה בישראל ובארה"ב, כל גיל ורמה, כולל הוראה מתקנת

מנתניה והסביבה. בוגרת בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

שלום רב, לאחרונה חזרתי מארה״ב. איתי תלמדו בשיטה שמעניקה בטחון והעצמה. יש לי תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני מאוניבר׳ קליירמונט בקליפורניה, ו-2 תעודות הוראה, אחת מהן בהוראה מתקנת. גרתי, למדתי, ולימדתי במשך יותר מ20 שנה בארה"ב. המקצועות אותם אני מלמדת הם אנגלית ועברית לכל הגילאים. השיעורים ניתנים בקרית השרון לתלמידי יסודי ותיכון (גם בגרויות), סטודנטים באוניברסיטה ומבוגרים (כולל אנשי עסקים), עזרה במכתבים, רזומה, מבחני אמיר ואמירם, הכנה למגורים בארה״ב והרשמה לאוניברסיטאות שם. ההוראה בעברית כוללת הוראה מתקנת ושיחות לעולים חדשים. אפשרי לימוד דיגיטאלי או טלפוני. שיעור ראשון- מחיר היכרות. יש בשיעורים שימוש בחומרים שמותאמים במדוייק לכל תלמיד/ה, שיחות, מחשבים, ואתר המשחקים שלי. תודה!

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מיכל

אני הגעתי לשושנה עם חוסר שליטה בשפה האנגלית וחוסר בטחון גדול לדבר ולקרוא. באמצעות השיעורים עם שושנה אני מתחילה לצבור בטחון וידע בשפה. השיעורים מגוונים ועובדים על מס טכניקות במקביל, המורה מקצועית ומתעכבת על דברים חשובים בנוסף היא מלמדת את האנגלית עם הרבה ערך מוסף דבר המעשיר ומיטיב את הלימוד. סביבת הלימוד נוחה מאוד וגם הגמישות בשעות ובצרכים. ממליצה בחום!!

14/10/2019
שתף:
ד
דן

חיפשנו לילד בן 12 שעלה לחטיבת ביניים מורה לאנגלית ודרך האתר הגענו לשושנה. מצאנו הרבה מעבר למורה. היא מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, תומכת ומכוונת. ילד לומד בכיף, נהנה מהשיעורים וכבר מרגישים את התוצאות. אני חושבת שהיה לנו מזל גדול להגיע למורה כזאת וממליצה בחום על שושנה

24/09/2019
שתף:
א
אלכס

בשיעור ניסיון תוך חמש דקות ראשונות אבנתי, שאני רוצה ללמוד רק אצל שושנה. השיעורים של שושנה מלאים תוכן ואנרגיה. היא סופר מקצועית אבל יודעת גם לספר בדיחה. תמיד יש קצב ועבירה מאוד נוחה. גם שני ילדים של בני 6 ו 9 אכשו לומדים אצל שושנה ובהצלחה רבה. ילדים ממש אוהבים אותה ומגעים לשעורים בכיף. ממליץ בחום רב!!!

23/09/2019
שתף:
נ
נורית

הבן שלי אורי למד עם שושנה אנגלית ועד היום גם כשהוא בצבא הוא נעזר לפעמים בשושנה ללימוד האנגלית. הוא הגיע להישגים גבוהים באנגלית ועבר בגרות בהצלחה ברמה של חמישה כוכבים. שושנה מורה נהדרת וסבלנית עם הרבה חוש הומור.

28/12/2018
שתף: