מורה פרטית שולמית רחל

מורה פרטית שולמית רחל

מורה לגרמנית למתחילים ולמתקדמים. מקום ראשון בסקר הערכת הוראה באוניברסיטה העברית, ותואר שני במדעי המחשב בהצטיינות יתרה.

בת 33. מירושלים. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

תואר שני במדעי המחשב בהצטיינות יתרה, נסיון של שלוש שנים בהוראה באוניברסיטה העברית, וזכייה במקום הראשון מבין כל מורי הפקולטה בסקר הערכת הוראה שנתיים ברציפות (מצורף). את השפה הגרמנית למדתי בבתי ספר בהמבורג ובווינה, ואני משתמשת בה באופן שוטף כבר מספר שנים. מעבירה שיעורי עזר לסטודנטים למדעי המחשב מישראל ומגרמניה, בקבוצות וביחידים. מנוסה מאד בהעברת שיעורי אונליין, עם ציוד איכותי, המספק לתלמיד חוויית לימוד נהדרת. מלמדת גרמנית לדוברי עברית, מכינה לבחינות רמה של מכון גתה, לבחינת onDaF, לבחינת TestDaF, ולבחינות קבלה לתוכניות של ארגון ה DAAD לחילופי סטודנטים.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הדסה

למדתי עם שולמית בעיקר את הקורסים שנחשבים לקשים ביותר אצלנו בתואר: אלגוריתמים, אוטומטים וחישוביות. שולמית מכירה את החומר היטב, היא יודעת ללמד את כל סוגי הרמות בכל צורה שרק תרצו. אני אישית רציתי שהיא תלמד אותי את הבסיס טוב לפני שקופצים לשאלות ברמת מבחן שולמית הכינה לי תרגילים לתרגול החל מהרמה הכי בסיסית ועד לרמת מבחן. הגעתי למבחן והרגשתי שאני באמת מבינה את החומר היטב, וגם כותבת תשובות נבונות וחכמות. (אני חייבת לציין שלפני שהגעתי אליה לא הצלחתי לקרוא את השאלות במבחנים למרות שהייתי בשיעורים) הציון שלי ב 3 הקורסים האלה הם מבין הגבוהים שלי בתואר ואין לי ספק שזה בזכות הסבלנות הרבה והרצון הטוב של שולמית אני ממליצה עליה בחום

10/12/2019
שתף:
ט
טובה

הייתי אצל שולמית בשיעור קבוצתי בחישוביות - חוץ מזה שהיא אישיות מדהימה, לב זהב טובת לב רגישה מאוד, ועושה הרגשה טובה לכולם היא מורה מעולה !!!! יסודית, סבלנית, שולטת בחומר ברמה - גבוהה הרבה יותר מרב המרצים, א"א להתקיל אותה בשאלות היא מוכנה להכל מכירה את כל סוגי המבחנים והתרגילים שיש ויודעת להתאים לכל אחד את צורת הלימוד שמתאימה לו כדי שיבין מסודרת ברורה היא דואגת שהשיעור יהא מנוצל בצורה המקסימלית היא מאוד מוכנה לשיעור השיעורים בנויים בצורה מובנת ומקיפה מאוד לא היה לי כל סיכוי לעבור את המבחן בחישוביות שאצלינו הוא נקרא הכי קשה בתואר ובזכות שולמית עברתי אותו במעוד א בציון מעולה גבוה בהרבה מקורסים  "קלים" בתואר  ממליצה עליה מאוד !!!

08/12/2019
שתף:
א
אליאור

ממליץ בחום!! שיעורי האונליין עובדים חלק לגמרי ויש לה ציוד מצוין בשביל זה. בכל שיעור היא נותנת מעצמה מאה אחוז ותמורה מעולה לתשלום. החל מהכנה לשיעורים על נושאים רלוונטים ככה שלא מבזבזים זמן, ובעיקר החיוביות והסבלנות שהיא משרה והיכולת המדהימה להסביר נושאים סבוכים לרעיונות פשוטים אפילו בשיעור אונליין ממש כאילו היא יושבת ליד. בקורסים קשים כמו אלגוריתמים ואינפי זה פשוט עושה את ההבדל. בהצלחה לכולם

05/12/2019
שתף:
ח
חיה

נגשתי למבחן פעם חמישית אחרי שלא עברתי פעמים קודמות. בפעם הזאת למדתי בשיעורים הקבוצתיים של שולמית, שולמית מורה אלופה! מסבירה מאד מאד טוב כל דבר. ואכן עברתי את המבחן בציון גבוה. ממליצה בחום!

05/12/2019
שתף:
ה
הודיה

מתחילת התואר אני מגיעה לשולמית לשיעורים פרטיים אני עכשיו מסיימת שנה שלישית וכל פעם חוזרת מחדש.שולמית מורה מצויינת מלמדת בצורה ברורה ומסודרת,תמיד היא גם נעימה מחייכת ומתענינת.לאחרונה השתתפתי בקבוצת למידה בחישוביות שהיא העבירה שבועיים לפני המבחן,הגעתי בלי שום ידע ומתוסכלת ממש כמה שניסיתי להבין לא הצלחתי ושולמית ממש האכילה אותנו את החומר בכפית של זהב והפכה לנו אותו לפשוט וקל ועברתי את המבחן בגבוה ממש

04/12/2019
שתף:
ח
ח.

למדתי אצל שולמית את הקורסים חישוביות וניתוח אלגוריתמים. שולמית שולטת בחומר בצורה מופלאה! לא פעם מצאתי את עצמי תוהה אם היא חיברה את הקורסים בעצמה ;) החומר מועבר בצורה פשוטה, ברורה ומלאת סבלנות. מעבר לזה, שולמית היא אישיות מדהימה שפשוט כיף לשבת לידה וללמוד ממנה. כנראה שבלעדייך לא הייתי מסיימת את התואר אז זו גם הזדמנות שוב להודות לך על הכל:)

04/12/2019
שתף:
S
Shay

לפני שהתחלתי ללמוד עם שולמית פחדתי משיעורי האונליין אבל אחרי שיעור בודד גיליתי שזה הרבה יותר ברור ונח משיעור רגיל. לא רק שהנסיעות נחסכות, אלא גם השימוש של שולמית בכלים הטכנולוגיים שלרשותה גורמים להבנה עמוקה יותר של החומר שבעבר לא הצלחתי להבין, ובזכות אותם כלים השיעור עובר בצורה חלקה יותר ומהירה יותר. כמוכן שולמית הכינה מערכי שיעור וסיכומים שעזרו לי להתכונן למבחנים עצמאית. שולמית דואגת שכל פרט מהשיעור יהיה ברור ובמידה ויש חוסרים אז היא תדאג להשלים אותם. הרמה המקצועית של שולמית מאוד גבוהה וזה מורגש בכל נושא שבו למדנו. נראה לי שבלי שולמית לא הייתי מצליח במבחן.

03/12/2019
שתף:
א
אבי

לשולמית הגעתי לקראת מועד ב' באלגברה לינארית ב' ולקראת סיום התואר שהיה כולו תלוי בקורס שהיה מאוד לא פשוט עבורי. שולמית עם המון סבלנות וידע רב פישטה הסבירה ולימדה אותי מהבסיס ועד להבנה מלאה של כל החומר. שולמית מצליחה לפשט ולבאר היטב את הדברים המסובכים ביותר. את המבחן עברתי בהצלחה בזכותה! אני חייב לה את הצלחתי.

03/12/2019
שתף: