דלג על הניווט

מורה פרטי רפאל אזגיב

מורה פרטי רפאל אזגיב
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1993
אזור מגורים: 
רמת גן - גבעתיים
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בר אילן
משפט מפתח: 
מתכנת בפועל עם הבנה עמוקה בפיתוח - לימוד והדרכת תלמידים יחידים, בקבוצות קטנות וגדולות להשגת הצלחה והבנה אמיתית
תיאור המורה הפרטי: 
שמי רפאל, מפתח בפועל ובעל מספר אתרים ואפליקציות אשר כרגע בשימוש על ידי אלפי משתמשים. ברשותי אהבה גדולה להוראה ולימוד בתחומי התכנות ומדעי המחשב. יחד עם הניסיון שלי, הלמידה וההתמדה של התלמיד נוכל להגיע להצלחה גבוהה. ברשותי ניסיון מקצועי בפיתוח אינטרנט ומערכות מבוזרות. חי ונושם את תחום הטכנולוגיה ובמיוחד את נושאי פיתוח אפליקציות, פיתוח אתרי אינטרנט, פיתוח תוכנה, אבטחת מידע, פיתוח .NET, ומדעי המחשב בפרט. חשוב לי להקנות את הכלים ושיטות הפעולה השונות בהם משתמשים בתעשייה כיום ללמידה ממוקדת וטובה יותר. בנוסף לכך, ברשותי ניסיון בלימוד והדרכה של תלמידים יחידים, קבוצות קטנות וגדולות להשגת הצלחה והבנה אמיתית של החומר הנלמד - בלימוד לבגרויות, מבחני קורסים שונים, ומבחנים מקצועיים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, C Sharp, Css, HTML, Java, Java Script, PHP, Python, SQL, Dot.Net, אפליקציות אייפון, אפליקציות אנדרואיד, אפליקציות פייסבוק, בניית אתרים, בסיסי נתונים, מבוא למדעי המחשב, תכנות מונחה עצמים, תכנות מערכות
מורה פרטי למחשבים - אבטחת מידע, אינטרנט, הכרת המחשב
מורה פרטי ל+ מדעי המחשב ותכנות - Django, HTML5
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, חולון - בת ים, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
גבעת שמואל, תל אביב -יפו, בני ברק, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, חולון, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
ברשותי ניסיון של כשנה בהדרכת קבוצה גדולה במסגרת הדרכה בקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. ההדרכה בקבוצה גדולה מתבצעת תוך מתן הקניית כלים והקדשת תשומת לב לכל המשתתפים.
מחירון מורה פרטי
100
תגובות: 
1
07/05/2018, גל
1
אחרי שקראתי כ"כ הרבה תגובות מפארות על רפאל, מיד קבעתי אתו שלושה שיעורים לקראת מועד מיוחד שקיבלתי. חודש מראש. יומיים לפני עוד דיברנו. אבל רפאל מעולם לא הגיע לשיעור הראשון, ולא ענה גם להודעות וטלפונים. יומיים לפני המבחן החשוב שלי נאלצתי להיות במירוץ ולחפש מורה שפנוי מעכשיו לעכשיו. מרגיז ומתסכל
5
11/04/2018, גדי, 54
3
רפאל עזר רבות לילד שלי בהכנה לבגרות. הבן שלי הרגיש אבוד לקראת המגן הקרב, ולכן חיפשתי מורה פרטי ראוי שיעזור לו להדביק את כל הפער שצבר. רפאל עזר ותמך בבני לקראת המגן ככה שבסופו של יום הוציא ציון נפלא.
5
26/03/2018, ליטל, 51
5
רפאל הוא מורה מצוין! סבלני, רציני ואדיב. מקצועי מאוד עם גישה מיוחדת לילדים. אני רואה שיפור משמעותי ברמת הציונים של הילד שלי. מומלץ בחום
5
14/03/2018, בתאל, 49
8
בני היה בפיגור רציני במדעי המחשב, הוא לא מצליח להבין את המורה שלו בכיתה. רפאל עזר לו לחזור למסלול, ולעבור את הבגרות בהצלחה. תודה רבה.
5
08/03/2018, שלי, 19
7
רפאל מורה קשוב, חכם, מקסים וסבלני עזר לי בנושא בהכנה לבגרות מדעי המחשב ובזכות זאת הוצאתי ציון לא פחות מ"מצוין" במגן. תודה רפאל.
5
08/03/2018, daniel, 25
5
לקחתי אצל רפאל כמה שיעורים לפני מועד ב' במבוא למדעי המחשב. רפאל מורה מעולה- מסביר בצורה ברורה, מאוד בקיא בחומר. ממליץ בחום!
5
15/10/2016, דורון, 51
מעל 10
זוהר, תודה לך על ההתמדה, הרצון הרב להשקיע ולתת את הטוב ביותר בשיעורים עם בני מיכאל. האווירה איתך בשיעורים מהנה ויחד איתה גם העברת החומרים שמתבצעת בצורה המקצועית והטובה ביותר
5
06/10/2016, דנה, 52
4
המורה זהר לימד את בני להכנה לבגרות במדעי המחשב (5 יח"ל) כשהמצב של בני לא היה כל כך טוב בשל ניתוח שעבר ולא היה נמצא זמן רב בבית הספר, לאחר שלקחנו את זוהר בתור מורה פרטי בני הצליח להשלים את כל הפערים שצבר ואף הצליח להוציא ציון שהדהים אותי ושימח אותו. אני מרוצה מאד ממתן השיעורים וממליצה מאד לכל מי שמתלבט.