מורה פרטי רעי כורכוס

מורה פרטי רעי כורכוס

מוזיקאי, מורה לעוד ולגיטרה. מלמד ומנגן בשלל סיגנונות: קלאסי, ערבי,טורקי,יווני ועוד. השיעורים בהתאמה אישית - לכל הרמות

מאזור ירושלים. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

שלום שמי רעי מוזיקאי ומורה לעוד ולגיטרה. בוגר בהצטיינות מהמרכז למוזיקה מן המזרח. השיעורים נעשים בהתאמה אישית לכל תלמיד, בהתאם ליכולותיו ולשאיפותיו. אני מוצא יחד עם התלמיד את הדרך שלו, שתקדם אותו בעולם המוסיקה ותהיה מאתגרת ומהנה. מלמד עם תווים ו/או משמיעה. דרכי המוזקלית החלה לפני שנים עם גיטרה קלאסית ועברתי דרך סגנונות שונים. בשנים האחרונות אני לומד ומנגן הרבה מוסיקה ממסורות המזרח והתמקצעתי גם בנגינה על העוד . זכיתי ללמוד ממורים מדהימים בארץ ובחו"ל ולשמחתי למוזיקה אין סוף,אני ממשיך בעצמי להתפתח וללמוד.. כל הזמן:) כיום אני מנגן מוסיקה מקורית ומסורתית עם הרכבים ובפרוייקטים,מלמד ומופיע במספר מסגרות. לשמיעה: https://www.youtube.com/channel/UC4AGrC-XgZyec6GSo9Ag50A/videos

הוספת תגובה

ביקורות

א
אדר

רעי מורה מצויין שכיף ללמוד איתו, קשוב ועונה באופן סבלני לכל שאלה. השיעור מתנהל באופן נעים ביותר ובהתאם לקצב של התלמיד. בקיא גם בדברים שמעבר לעולם הטכניקה והתיאוריה של המוסיקה דבר שמקנה לשיעורים נפח שקשה למצוא במקומות אחרים. מומלץ מאוד!

28/01/2020
שתף:
ע
עברי

רעי מורה אמיתי, פשוטו כמשמעו. מסור, סבלני, מקצועי ולפני הכל אדם טוב. השיעורים מתנהלים באופן מקצועי ואותנטי, רעי דואג ברצון טוב ובאיכפתיות להתקדמות של כל תלמיד בדרכו ובקצבו שלו והכל קורה בשמירה על נוחות התלמיד. ממליץ בחום לכל אחד/ת.

26/01/2020
שתף:
ס
סיגל

הגעתי עם ידע קודם כמעט אפסי על הכלי, ורעי הצליח ממש בחן ובנועם ללמד אותי את הבסיס בצורה מובנת ומושרשת. השיעורים מתנהלים בנחת ועם הרבה סבלנות. הלימוד מעמיק, מהנה ומגוון אך עם זאת אינו פשרני וממש מכוון לתוצאות מתקדמות. ממש מומלץ!

26/01/2020
שתף:
נ
נתנאל

רעי בעל ידע נרחב מאד בעולם המוזיקה. אני שמח מאד שהתחלתי ללמוד אצלו. יש לו את כל התכונות הטובות של מורה. הוא יודע ללמד ולהסביר את החומר בשפה של התלמיד בצורה חדה ומדויקת. הוא עזר לי גם לרכוש עוד, ועזר תמיד מעבר לשיעורים. השיעורים איתו מאד רגועים- אין תחושה של לחץ זמן כמו אצל מורים אחרים. הרבה פעמים הוא נותן מעצמו הרבה מעבר למה שצריך, והכל תמיד בחיוך. רעי הוא הכתובת בין אם אתם מתחילים או מתקדמים.

17/07/2019
שתף:
א
אוראל

רעי מורה מקצועי ביותר, מוכשר, אמין ובעל ידע נרחב. השיעורים מעניינים מאוד, ומותאמים באופן אישי לכל תלמיד על פי רמתו. ממש כיף לי להגיע לשיעורים איתו. רעי גם מדריך ומסייע גם מעבר לשעות העבודה, אם בשליחת חומרי לימוד והכוונה מקצועית, או אפילו עזרה בקניית כלי או עזרים נלווים. בקיצור, אם אתם רוצים ללמוד ולהתמקצע, וגם ליהנות תוך כדי, רעי הוא הבחור בשבילכם!

14/07/2019
שתף:
א
אלון

מהרגע שהחלתי ללמוד אצל ראי חווית הנגינה שלי בכלי השתפרה פלאים! רעי מעניק חווית לימוד עמוקה ומעשירה העוסקת במוזיקה הערבית בכלל וב'עוד' בפרט. מעבר לכך מהלך השיעור עובר בשלווה ובנעימות מיוחדת שרעי משרה. עם סובלנות אין קץ ולימוד מהלב ,הנגינה בעוד הפכה מחוייה קשה ומורכבת למהנה וכיפית! אחלה של בן אדם ואחלה מורה! ממליץ בחום!!

14/07/2019
שתף:
י
יהונתן

מעבר להיותו אדם חביב מאוד, מורה ואישיות נהדרת, בעל ידע רב ונגן מקצועי. באופן אישי מאוד נהנה מהשיעורים עם רעי. לומד בכל שיעור דברים חדשים ועולם המוזיקה הערבי נפתח בפניי. מומלץ בהחלט!!

14/07/2019
שתף:
ט
טירן

מורה מקצועי וסבלני, נתן לי תחושת ביטחון גם כשהתקישתי. חלק גדול מהשיעור מתמקד בהבנה של המוסיקה הערבית ולא רק בטכניקה. בנוסף הוא גם מביא מגוון גדול של תרגילים שאפשר לעשות בבית ולכן קצב ההתקדמות אצלו מהיר ואיכותי. ממליץ החום לכל מי שמעוניין

14/07/2019
שתף:
י
יוסי

בתור מי שמעולם לא ניגן, אני מוכרח להגיד שרעי הכניס אותי לעולם הזה בדרך הכי טובה שיכולתי לדמיין. בסבלנות מופלאה הוא ידע לכוון לקצב הקליטה שלי, תוך שימת דגש על הנקודות הטעונות שיפור, ובכך התקדמתי מאוד גם בפן הטכני וגם בהבנת המוזיקה ובשליטה בסולמות השונים. חוץ מזה, הוא מוכשר מאוד והוא גרם לי להתאהב בעוד ולרצות לנגן בו עוד ועוד :)

15/02/2019
שתף:
נ
נריה

מקצוען וסובלני, 2 תכונות שחייבות להיות במורה ובזה רעי ניחן. עובר עם התלמיד שלב אחרי שלב וגורם לתלמיד להאמין בעצמו וביכולות שלו. משקיע בלימוד גם בזמנו הפנוי, עונה על שאלות ועוזר לתלמיד לבחור עוד שיתאים לו וכל זה בשלווה ובאהבה. ממליץ בחום :-)

14/02/2019
שתף: