דלג על הניווט
מורה פרטי רעי כורכוס
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
אזור ירושלים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בארץ
משפט מפתח: 
מוזיקאי, מורה לעוד ולגיטרה. מלמד ומנגן בשלל סיגנונות: קלאסי, ערבי,טורקי,יווני ועוד. השיעורים בהתאמה אישית - לכל הרמות
תיאור המורה הפרטי: 
שלום שמי רעי מוזיקאי ומורה לעוד ולגיטרה. בוגר בהצטיינות מהמרכז למוזיקה מן המזרח. השיעורים נעשים בהתאמה אישית לכל תלמיד, בהתאם ליכולותיו ולשאיפותיו. אני מוצא יחד עם התלמיד את הדרך שלו, שתקדם אותו בעולם המוסיקה ותהיה מהנה, שזה לא פחות חשוב. מלמד עם תווים ו/או משמיעה. דרכי המוזקלית החלה עם גיטרה קלאסית ועברתי דרך סגנונות שונים. בשנים האחרונות אני לומד ומנגן הרבה מוסיקה ממסורות המזרח והתמקצעתי גם בנגינה על העוד. זכיתי ללמוד ממורים מדהימים בארץ ובחו"ל ולשמחתי למוזיקה אין סוף,אני ממשיך בעצמי להתפתח וללמוד.. כל הזמן:) כיום אני מנגן מוסיקה מקורית ומסורתית עם הרכבים ובפרוייקטים,מלמד ומופיע במספר מסגרות. קישורים לשמיעה: www.youtube.com/watch?v=qyEYooWp7AA www.youtube.com/watch?v=zkLUOybcgUQ
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - גיטרה, עוד, קריאת תווים, תאוריה
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
הדרכת קבוצות אפשרית ותעשה בתיאום מראש ובחירה של נושאים שאפשר לעבור עליהם יחד בקבוצה כמו: אילתור תיאוריה (מערבית ומן המזרח) תרגילי טכניקה וכו'
מחירון מורה פרטי
100 - בבית המורה
תגובות: 
5
17/07/2019, נתנאל, 27
10
רעי בעל ידע נרחב מאד בעולם המוזיקה. אני שמח מאד שהתחלתי ללמוד אצלו. יש לו את כל התכונות הטובות של מורה. הוא יודע ללמד ולהסביר את החומר בשפה של התלמיד בצורה חדה ומדויקת. הוא עזר לי גם לרכוש עוד, ועזר תמיד מעבר לשיעורים. השיעורים איתו מאד רגועים- אין תחושה של לחץ זמן כמו אצל מורים אחרים. הרבה פעמים הוא נותן מעצמו הרבה מעבר למה שצריך, והכל תמיד בחיוך. רעי הוא הכתובת בין אם אתם מתחילים או מתקדמים.
5
14/07/2019, אוראל, 26
מעל 10
רעי מורה מקצועי ביותר, מוכשר, אמין ובעל ידע נרחב. השיעורים מעניינים מאוד, ומותאמים באופן אישי לכל תלמיד על פי רמתו. ממש כיף לי להגיע לשיעורים איתו. רעי גם מדריך ומסייע גם מעבר לשעות העבודה, אם בשליחת חומרי לימוד והכוונה מקצועית, או אפילו עזרה בקניית כלי או עזרים נלווים. בקיצור, אם אתם רוצים ללמוד ולהתמקצע, וגם ליהנות תוך כדי, רעי הוא הבחור בשבילכם!
5
14/07/2019, אלון , 24
מעל 10
מהרגע שהחלתי ללמוד אצל ראי חווית הנגינה שלי בכלי השתפרה פלאים! רעי מעניק חווית לימוד עמוקה ומעשירה העוסקת במוזיקה הערבית בכלל וב'עוד' בפרט. מעבר לכך מהלך השיעור עובר בשלווה ובנעימות מיוחדת שרעי משרה. עם סובלנות אין קץ ולימוד מהלב ,הנגינה בעוד הפכה מחוייה קשה ומורכבת למהנה וכיפית! אחלה של בן אדם ואחלה מורה! ממליץ בחום!!
5
14/07/2019, יהונתן, 34
מעל 10
מעבר להיותו אדם חביב מאוד, מורה ואישיות נהדרת, בעל ידע רב ונגן מקצועי. באופן אישי מאוד נהנה מהשיעורים עם רעי. לומד בכל שיעור דברים חדשים ועולם המוזיקה הערבי נפתח בפניי. מומלץ בהחלט!!
5
14/07/2019, טירן, 24
מעל 10
מורה מקצועי וסבלני, נתן לי תחושת ביטחון גם כשהתקישתי. חלק גדול מהשיעור מתמקד בהבנה של המוסיקה הערבית ולא רק בטכניקה. בנוסף הוא גם מביא מגוון גדול של תרגילים שאפשר לעשות בבית ולכן קצב ההתקדמות אצלו מהיר ואיכותי. ממליץ החום לכל מי שמעוניין
5
15/02/2019, יוסי, 35
מעל 10
בתור מי שמעולם לא ניגן, אני מוכרח להגיד שרעי הכניס אותי לעולם הזה בדרך הכי טובה שיכולתי לדמיין. בסבלנות מופלאה הוא ידע לכוון לקצב הקליטה שלי, תוך שימת דגש על הנקודות הטעונות שיפור, ובכך התקדמתי מאוד גם בפן הטכני וגם בהבנת המוזיקה ובשליטה בסולמות השונים. חוץ מזה, הוא מוכשר מאוד והוא גרם לי להתאהב בעוד ולרצות לנגן בו עוד ועוד :)
5
14/02/2019, נריה, 28
מעל 10
מקצוען וסובלני, 2 תכונות שחייבות להיות במורה ובזה רעי ניחן. עובר עם התלמיד שלב אחרי שלב וגורם לתלמיד להאמין בעצמו וביכולות שלו. משקיע בלימוד גם בזמנו הפנוי, עונה על שאלות ועוזר לתלמיד לבחור עוד שיתאים לו וכל זה בשלווה ובאהבה. ממליץ בחום :-)
5
13/02/2019, אוהד
מעל 10
כמה ימים לאחר שקניתי את העוד הטורקי הראשון שלי התחלתי ללמוד אצל רעי. כבר מהשיעור הראשון רעי העביר באופן ברור ומקצועי את עקרונות הנגינה בעוד כשהם מלווים בהסברים חיוניים על אודות המוזיקה הערבית/טורקית. ההתקדמות שלי אצל רעי מהירה מאוד ותוך שבועיים כבר התחלתי לנגן קטעים קצרים ללא קושי רב. הלימוד נעשה באווירה ביתית ונעימה. ממליץ בחום!:)
5
12/02/2019, אורי, 30
מעל 10
הגעתי לרעי לפני מספר חודשים עם החלום לנגן כמוהו:) (אחרי מספר מורים שאכזבו אותי). פגשתי מורה מקצוען, באווירה ביתית ואינטימית, שדורש ממני מצד אחד ומאפשר התקדמות בקצב שלי מהצד השני. תעיד על כך ההתקדמות המהירה שלי והשיפור בנגינה ובדיבור השפה המוזיקלית. מומלץ בחום!
5
26/09/2018, dor, 30
מעל 10
מורה מעולה, הגעתי אליו ללא כל רקע במוזיקה עם העוד שלי ולאט לאט ובסבלנות הוא לימד (ועדיין מלמד) אותי את התורה. הכל בצורה מסודרת ומדוקדקת ובתקשורת בנינו, יש לו המון ידע ועם זאת אני מרגיש שהחקירה היא משותפת. אני מאוד נהנה מהדרך והלמידה איתו וממליץ לכם מכל הלב.
5
14/09/2018, נועה, 19
מעל 10
אם אני ממליצה על רעי למורה גיטרה? ברור, בלי אפילו לחשוב פעמיים. רעי גורם לתלמיד שלו להרגיש הכי בטוח, הוא יודע להקשיב גם לתלמיד, ועוזר לו ולא רק בגיטרה. הוא מתאמץ ומשקיע, הוא מנסה להכיר את התלמיד ולהתאים את השיעור באופן אישי אליו. רעי יודע להקשיב, ואיך לגרום לך להקשיב לו, אפילו אם זה הסבר משעמם.. הוא יודע מה חשוב ללמוד בגיטרה. לסיכום, רעי מקשיב, מלמד בצורה הכי חוויתית ומהנה שיש, וזה לדעתי, חשוב .