מורה פרטי רמי אטאס

מורה פרטי רמי אטאס

מעביר בSkype לא הבישן למד ולא הקפדן מלמד המורה נדרש לסבלנות ואבחנה דקה של דרך הבנת התלמיד. התלמיד לרצון! עזרה בעבודות!

מחיפה וחוף הכרמל. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪145 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-145

קצת עליי

מהנדס אלקטרוניקה בוגר הטכניון שיעורים פרטניים, לימוד ברשת באמצעות-Skype programlecture@ עבודות, מכין למבחני קבלה בתקופת הבחינות ניתן להתקשר אליי בכל עת אמצא בקמפוסים השונים עלפי ביקוש ניתן לקבל פתרונים בדואל סבלנות והבנת הקושי של התלמיד זה המפתח להסבר מוצלח והבנת המקצוע. אני שם דגש רב על המחשה ויזואלית של החומר עם ההבנה של המקצוע נרכש הביטחון אסייע לסטודנטים ומהנדסים בפרויקטים מאמין בתוכנית לימודים מסודרת ממליץ לשלוח מראש נושא ובעיות לפתרון מערכות ספרתיות אלקטרוניקה הנדסאים 90713 815201 733003 815101 פיסיקה מתמטיקה בדידה מערכות ספרתיות מבוא להנדסת חשמל תכן לוגי VHDL VERILOG מעגלי מיתוג, אנלוגים C קומבינטוריקה חשמלאי מתקני חשמל והספק מיקרו בקרים תקשורת מגברים

הוספת תגובה

ביקורות

א
אנדריי

מקצועי וסבלני מאוד,רמי מוכן לקבל את הנושאים והשאלות מראש, אם נדרש רמי יחזור על ההסבר בדרכים נוספות, עד הנושא יובן. מומלץ!

06/10/2019
שתף:
צ
צח

הגעתי אל רמי במצב שאני לא מבין את החומר שלמדתי, רמי מיד החל לעזור ולהבהיר את החומר והסביר בצורה מושלמת כל דבר שלא היה ברור. כמובן שהציון הסופי היה בהתאם למה שרמי לימד! מומלץ ביותר!

08/03/2017
שתף:
m
mohsen

רמי מכין את השיעור מראש ולכן מגיע מוכן לשיעור. רמי מקפיד להעביר את השיעור בצורה המיטבית כאשר רמי שם לב שהנושא לא נקלט, רמי מסביר את החומר בדרך נוספת ואינו מרפה כד שהנושא נקלט.

21/02/2016
שתף: