דלג על הניווט
מורה פרטית ריקי איתן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1978
אזור מגורים: 
רמת השרון - הרצליה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
אנגלית זה לא רק פרזנט סימפל או פרזנט פרוגרסיב. עם קצת דקדוק, סלנג ומבטא תוכלו להרגיש מספיק בנוח לנהל שיחה קולחת באנגלית!
תיאור המורה הפרטי: 
גרתי בצפון אמריקה ועבדתי בסביבה דוברת אנגלית בעשר השנים האחרונות. מי שמעוניין לשפר את האנגלית המדוברת שלו בדגש על מבטא- מוזמן לפנות אלי בשמחה! (שימו לב- ברכישת כרטיסיה ניתן להוזיל את עלויות השיעור!)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מבחן אמיר, אנגלית מדוברת, אנגלית לילדים, אנגלית למבוגרים, העשרה
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, הוד השרון, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
120 - מאה ועשרים שקלים לשעה בבית המורה
140 - מאה ארבעים בבית התלמיד
תגובות: 
5
05/05/2019, שקד
מעל 10
הגעתי לריקי חסרת אונים לאחר כשלונות רבים בעודי מנסה לעבור את מבחני האנגלית שדרושים לי בכדי לסיים את התואר (כמובן שעברתי בזכותה). ריקי היא אישה סבלנית, חכמה ,עם כל הידע הדרוש בשפה האנגלית וייחודית בתחומה. היא ליוותה אותי לאורך כל הדרך, יד ביד, עם המון אנרגיות חיוביות. ממליצה בחום לכל ילד, נער או מבוגר אשר מתקשה בשפה, להגיע אליה ולהיות חלק מהשינוי המטורף שהאישה המדהימה הזו יכולה לעשות.
5
30/11/2018, חבר, 31
5
הסבלנות של ריקי היא מתנה לכל תלמיד. ריקי תשפר לכם את הביטחון העצמי באנגלית מדוברת. תגמול אתכם מטעויות שורשיות שצברתם בדיבור ותלמד אתכם כיצד לפשט משפטים ולא תתיאש עד שתאמרו אותם כמו שצריך. אני ממליץ בהחלט על ריקי.
5
29/11/2018, שחר, 36
4
כמו כל אחד שחושש לקפוץ למים עם שפה שהוא לא מכיר כך גם אני הייתי.ריקי מההתחלה ידעה לזהות את הקשיים ולתת את הכלים הנכונים כדי שאוכל להרגיש ביטחון כשאני מדבר.ריקי מורה מקסימה עם סבלנות ויש בה את הרצון לראות אותך משתפר בתור התלמיד שלה.אני ממליץ בחום.
5
11/11/2018, שיר, 24
10
ריקי מורה מקסימה, נעימה, חמה, עונה על כל צורך ושאלה. הגעתי אליה על מנת לשפר את הדיבור, תוך כדי גם התחלתי ללמוד והייתי צריכה גם לשפר את הקריאה ואוצר המילים והיא עוזרת לי בכל מה שאני רק מבקשת.
5
24/09/2018, moshe, 69
מעל 10
הזדמנות לומר מספר מילים חמות על מורתי לאנגלית ריקי לקראת השנה החדשה. בחירה בחיים יכולה להיות אקראית כמו במקרה שלי, שבחרת בריקי בגלל קרבתה לביתי, אולם הסתבר שהבחירה לא מקרית. החלטתי לשפר את הדיבור הקולח באנגלית, את ההיגוי והדקדוק. הסתבר שריקי המורה שהתאימה לי בלמדה בנעימות, בגובה העיניים באכפתיות ועניין. אני נערך עימה למספר אירועים חשובים לי בשימוש השפה האנגלית ומרגיש בטוח יותר. ממליץ בחום רב.
5
21/09/2018, מני , 41
10
אני עובד המון מול גורמי חוץ ובחו"ל והגעתי אליה כי רציתי להשתפר בדיבור בעיקר. ריקי מורה עניינית ואחראית. היא בנתה לי תוכנית לימודים גמישה שהתאימה לצרכים שלי בדיוק ואני יכול לומר עכשיו שהשפה והביטחון השתפרו פלאים! היכולת שלי לנהל שיחת מסדרון או לנהל משא ומתן עלו בצורה משמעותית.
5
21/09/2018, Ofri, 23
6
נפגשתי עם ריקי כהכנה לראיונות עבודה בחו"ל. בעזרת אווירה נעימה, הרבה הומור ותרגול הצלחתי לעבור את מחסום השפה. תודה ריקי!
5
21/09/2018, נילי, 41
10
כסטודנטית לתואר שני נדרשתי לקרוא חומר מקצועי רב. היכולת של ריקי להבין בדיוק מה אני צריכה בכדי לשפר את מיומנויות הקריאה ואוצר המילים שלי במספר שיעורים מועט. דרכי הלימוד יצירתיות לאווירה נעימה. אני ממליצה על ריקי בחום כאדם וכמורה. נעימה מקצועית ומולצת.
5
20/09/2018, דורין, 41
5
ריקי מורה חוויתית ומדהימה! נעימה ומצחיקה. בהחלט הורידה את סף החרדה מלימודי השפה בצורה הייחודית שבה היא מעבירה את החומר. מתאימה את עצמה לכל רמה וגיל מומולצת בחום!!!!!
5
20/09/2018, עינת, 41
10
שמחה להמליץ על ריקי! בחרתי בה לחזק את האנגלית של הבן שלי וזו הייתה בחירה נכונה. היה ביניהם חיבור טוב, הבן שלי הגיע בשמחה לשיעורים והיה שיפור משמעותי ברמת האנגלית שלו. ריקי ביררה מה הוא לומד בבית הספר והצליחה ללמד אותו בצורה נעימה וחווייתית. המורה לאנגלית בבית ספר מהר מאוד שמה לב לשינוי