מורה פרטי רועי פל

מורה פרטי רועי פל

בוגר מדעי המחשב מאוניברסיטת ת"א, עובד בפיתוח אפליקציות ובמתן שיעורים במקביל, ומשתדל לתת 100% בכל אחד, מתוך סך של 200 :)

בן 31. מחיפה וחוף הכרמל. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪100 לשעה בבית התלמיד
₪80 לשעה בבית המורה
₪80-100
 

קצת עליי

בוגר מדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. מעביר שיעורים פרטיים בחשבון ואנגלית לתלמידי יסודי, מתמטיקה, אנגלית ומחשבים לתלמידי חטיבה. עובד במשרה חלקית בפיתוח אפליקציות ווב ובמקביל במתן שיעורים, ומאמין שיכולה להיות לי כימיה טובה במיוחד עם תלמידים עם נטייה טכנולוגית.

ביקורות

ד
דיוויד

איזה כיף להגיד תודה!!! רועי ה צ י ל אותי! ממצב שלא ידעתי איך להתחיל לחשוב על תכנות למצב שאני לא רק מבין אלא גם נהנה מזה. תודה על האכפתיות והכיף :)))

19/06/2018
שתף:
ח
חן

רועי עזר לי להשלים חוסרים של שנים שהיו לי בגאומטריה וחשבון וללמוד לעשות הכל בלחץ הזמן של הפסיכומטרי. בחור ממש סבלני ועם המון הומור שגרם לשיעורים להיות כיפיים. ידע ממש להרגיע ולהפחית חרדה מכל הסיפור במלחמת שנקרא פסיכומטרי...

04/06/2018
שתף:
ק
קריסטינה

לאחר שנכשלתי בבגרות הכודמת הרגשתי שאין סיכוי שהצליח, גם בשנית. אבל אז חברה טובה המליצה לי על רועי. וכבר אחרי השיעור הראשון הרגשתי שיש תקווה. החומר פתאום לא נראה כזה מפחיד ומעורפל. חבל שאין מורים כמוהו בבתי ספר, בתוחה שכולם היו מצליחים לעבור את הבגרויות ללא דמעות. ובעיקר עם צחוק ואמונה שהכול אפשרי. אז תודה רבה לך רועי! בזכותך לא רק שעברתי אלא אפילו הצלחתי לקבל 89!!! ממליצה על המורה מספר אחד! רועי!

30/05/2018
שתף: