מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה פרטי רואי סויסה

אני אוהב ללמד מתמטיקה, סטסטיקה ופיסיקה,ידע ב-R אשמח לעזור בניתוחים סטטיסטיים. אני קשוב ושיטתי יחד נבנה תוכנית להצלחה:)

בן 31. מנתניה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

לצערנו אין כפתור קסם שאפשר ללחוץ עליו בשביל לקבל 100. כדי להוציא ציונים גבוהים במתמטיקה ופיסיקה צריך ללמוד טוב ובצורה שיטתית. באוניברסיטה הבנתי איך לפצח את הנוסחה עבורי בשביל ללמוד נכון, יותר מכך הבנתי כיצד לפשט נושאים שבהתחלה נראו מורכבים. הבנתי שבעזרת פישוט נכון כל אחד יכול להבין. אני מלמד באווירה כיפית אולם מאוד ממוקד מטרה. בונוס גדול אתם יכולים להתקשר ולסמס על כל בעיה שאתם נתקלים בה,ולא רק בזמן שיעור :) . אני סטודנט להנדסה באוניברסיטת בן גוריון ולומד קורסים ברמה גבוהה במתמטיקה. אני מלמד במסגרת תכנית מצטיינים לנוער מוכשר במתמטיקה, בבר אילן. מלמד שיעורים פרטיים וקבוצות. אז אל תתלבטו, תתקשרו עכשיו גם אם זה רק בשביל לבנות תוכנית לימוד, אני כאן בשבילכם :)

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מתן

רואי עזר לי בפיזיקה ברמת מכינה. במיוחד בנושא החשמל. עם הרבה סבלנות, הסברים ודוגמאות. במבחן הצלחתי ובגדול.

28/10/2016
שתף:
‫מיכאל

התחלתי מכינה בפיסיקה לפני הלימודים, ומהר מאוד הבנתי שאני צריך עזרה. למזלי, פגשתי את רואי. ההשקעה שלו בכל שיעור, האווירה החיובית אך בו זמנית ממוקדת והרצון האמיתי שלו לעזור אפשרו לי להצליח ברמה הגבוהה ביותר. תודה רבה!

21/10/2016
שתף:
י
יוני

רואי הכין אותי לחלק הכמותי והמתמטי בבחינת הפסיכומטרי. מורה מצוין בעל יכולת טובה להסביר את החומר ולסייע לתלמיד לתרגל בקלות. הפך את הלמידה לנעימה ומוצלחת עבורי. ממליץ בחום.

20/10/2016
שתף: