מורה פרטית קרן קקטוס שוורץ

מורה פרטית קרן קקטוס שוורץ

בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה, מורה פרטית ובעלת ניסיון רב בקורסי מבואות בכלכלה (מיקרו, מקרו), לכלכלנים וללא כלכלנים.

בת 39. מראשל"צ והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-130

קצת עליי

בוגרת תואר ראשון ושני בכלכלה, מתרגלת ותיקה במספר מוסדות אקדמיים של הקורסים מבוא לכלכלה א' ומבוא לכלכלה ב': אוניברסיטת בן גוריון - ב"ש + קמפוס אילת, מכללת ספיר, מכללת אחווה. בקיאות מלאה ומוחלטת בכל קורסי מיקרו / מקרו בכל המוסדות האקדמיים בארץ, מתאימה את עצמי לאופי ולרמת החומר האקדמי לפי מוסד הלימודים וסוג התואר הנלמד.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אופיר

מורה פשוט מ ד ה י מ ה בעלת המון סבלנות ורצון אמיתי שהתלמידים שלה יצליחו. תודה על הכל!

29/03/2020
שתף:
ב
בר

הגעתי לקקטוס דרך האתר לצערי מאוד התאכזבתי מהשיעור והרגשתי שכספי בוזבז. המורה לא הסכימה שאכתוב במחברת שלי בזמן השיעור ונמנעה מלענות על השאלות שלי האווירה במהלך השיעור הייתה קרה ולא הרגשתי בנוח לשאול שאלות ולבטא את עצמי. מאוד התאכזבתי

03/06/2019
שתף:
ל
ליאור

3 ימים לפני המבחן התחלתי ללמוד, היה ממש סינית קבעתי שיעור עם קרן יומיים לפני המבחן הגעתי לשיעור כפול בשבת!!! כל הסינית הפכה לעברית יום לפני המבחן תרגלתי מלא את מה שאני וקרן למדנו קיבלתי 80!! בהצלחה גם לכם:)

17/03/2019
שתף:
ב
בני

הגעתי לקרן לפני מבחן במיקרו בזכות הידע שלה ושיטות הלימוד המוצלחות קיבלתי 100 במועד א ממליץ בחום !!

07/02/2018
שתף:
ד
דריה

באנו לקרן יומיים לפני המבחן במיקרו לא ידענו דבר ולא חשבנו שנוכל לעבור אבל בזכותה עברווו את הבחינהההה הקיפה את מבנה הבחינה ב3 שעותתת תותחיתתתתתת מומלצתצצ מאודדד!!

23/02/2017
שתף:
ש
שניר

רק בזכות קרן הצלחתי לעבור את הקורס מאקרו כלכלה . מורה מצויינת!!!

25/07/2016
שתף:
א
אדיר

הגעתי לקרן נואש אחרי שהייתי במצב של חוסר הבנה טוטאלי. קרן ביחסה הנעים הורידה את מפלס הלחץ והצליחה ללמד אותי ולהכין אותי למהחן בצורה הטובה ביותר. בזכותה קיבלתי 89!!!! במועד א' וכך נחסך לי לגשת למועד ב'... מומלצת ביותר!!

03/07/2016
שתף:
ע
ענת

אל קרן הגעתי במקרה באינטרנט. פגשתי מורה מ ד ה י מ ה. ללמד צריך לדעת וקרן בהחלט יודעת תוך התאמה לידע וליכולות של התלמיד. היא מפצחת כל שאלה: מלמדת כיצד להבין את הנשאל ואיך לבנות תשובה, כך שגם מי שהכי לא מבין את החומר יוכל להבין ולענות. קרן משלבת בין צמצום פער של חוסר ידע לבין חיזוק הביטחון העצמי ובכך עוזרת לעבור את כל המשוחות. בזכות קרן הוצאתי ציון גבוה ביותר במועד א'. ממליצה בחום על קרן.

16/06/2016
שתף:
א
אורטל

קרן מורה מדהימה. ממצב של נכשל במועד א ומשכלו כל הקיצין פניתי אליה בתחושת יאוש. קרן הצליחה בזמן קצר ללמד דברים מורכבים ולהניח הבסיס להבנה הדרושה. את מועד ב עברתי בהצלחה המון בזכותה. ממליצה בחום!!

06/03/2016
שתף: