דלג על הניווט
מורה פרטית קיי קינג
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
שלום, שמי קיי. אני מורה לאנגלית עם ניסיון רב בלימוד השפה כמורה פרטית
תיאור המורה הפרטי: 
שלום, שמי קיי. אני מורה לאנגלית עם ניסיון רב בלימוד השפה כמורה פרטית,Debate coach,כותבת תכנים לבחינות הבגרות וספרי לימוד. אשמח לסייע לך לחזק את הביטחון והשליטה ביכולות קריאה כתיבה ודיבור. שיטת הלימוד היא שילוב של שיחה חופשית ולימוד פורמאלי תוך שימוש בIPad/מחשב לוח באפליקציות שונות וכן מאמרים שונים בהתאם לתחום העיסוק.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - 5 יח"ל, אקדמיה, אנגלית עסקית, העשרה, מבחן אמיר, אנגלית למבוגרים
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, בקעת אונו, חולון - בת ים, מושבים במרכז, פתח תקוה והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, גני תקווה, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, בת ים, חולון, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
150
תגובות: 
5
29/03/2019, לי, 19
מעל 10
למדתי עם קיי בכיתה י"ב כשניגשתי לבגרות F בספרות, היא ממש עזרה לי להבין את החומר וללמוד איך כותבים תשובה,היא עשתה לי סדר בכל הסיפורים והשירים שלימדו אותנו לקראת הבגרות. עשיתי איתה גם שיעורים לקראת בגרות G והיה מעולה, היא עזרה לי להבין איך עונים על אנסין ונתנה לי שיטות לפתרון מהיר ונכון. סיימתי עם ציונים ממש גבוהים :)) אין עליה!!
5
23/03/2019, גיל, 52
מעל 10
אני לומד אצל קיי במטרה לשפר את יכולת השיחה שלי באנגלית. קיי מורה מצויינת, מאפשרת לנהל שיחה שוטפת ועוצרת לתקן או ללמד כללי דקדוק רק כשצריך. יודעת לזהות את הקשיים האישיים בלימוד השפה ונותנת כלים טובים להתמודד איתם. ממליץ בחום.
5
16/02/2016, רודיון, 35
מעל 10
אני לומד אצל קיי קרוב לחצי שנה וכבר אחרי מספר קטן של שיעורים חשתי שיפור ברמת האנגלית שלי. קיי מהר מאוד מבינה את החולשות בשפה של התלמיד ועובדת עלהן, בין אם זה העשרת אוצר של המילים או דיוק של השפה. יכולה לעזור בהכנת\הצגת מצגת באנגלית. יש לה ניסיון רב בפרזנטציות מול קהל רחב. קיי מורה מצויינת, מאוד סבלנית ובן אדם מדהים. ממליץ בחום!!!
5
11/02/2016, דנה, 35
מעל 10
***ממליצה בחום - במיוחד למי שצריך חיזוק באנגלית העסקית*** קיי מלווה אותי בשנה האחרונה, לטובת שיוף האנגלית העסקית לה אני נדרשת בעבודה. אין לי מילים לתאר את הסבלנות, האכפתיות והמקצועיות של קיי. קיי נטעה בי בטחון בדיבור, עזרה לי לחזק את אוצר המילים, קראה ולמדה את התחום שלי על מנת לכוון אותו לאוצר המילים הרלוונטי. מעבר לזה שכל שיעור הוא חוויה נעימה, מצחיקה וכיפית והזמן פשוט עוברבנעימים.
Meir Reznik
קיי היא מורה נדירה!!! בחרתי בקיי דרך האתר בצורה אקראית ולאחר תקופה משותפת אני בטוח שבחירתי האקראית היא הצלחה מדהימה. לקיי יכולת מדהימה באיתור הקשיים והבעיות של כל תלמיד יכולת לימוד מקצועית, מהנה, עניינית וכמובן מותאמת ברמה האישית. בכל שאלה ו/או פירוט נוסף ניתן לפנות אלי באופן אישי המלצה חד משמעית.
10/05/2014
Hagit Shaiy Salem
המלצה חמה מאוד!!! הגעתי באופן אקראי לאתר דרך שיטוט ברשת ואחרי שיחה עם מספר מורים בחרתי בקיי. החיבור היה מיידי. אישה מקסימה נעימת שיחה ומיוחדת. האוירה בשיעור מדהימה, מקצועית אינטנסיבית אך נעימה באופן יוצא דופן! הייחודיות של קיי בעיניי היא הגמישות הלימודית שלה והיכולת למצא בדיוק את נקודת התורפה של כל תלמיד ולחזק בדיוק בנקודות אלו. כבעלת תואר דוקטור לביולוגיה הייתי צריכה עזרה בנושא מאוד מסויים וקיי ידעה בדיוק כיצד להתמקד ולסייע בנקודה הייחודית ללא בזבוז זמן מיותר.
11/09/2014
Uri Ran
ממליץ. תכליתית וממוקדת. שווה.
11/02/2016