מורה פרטית קיי קינג

מורה פרטית קיי קינג

שלום, שמי קיי. אני מורה לאנגלית עם ניסיון רב בלימוד השפה כמורה פרטית

מתל אביב-יפו. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

שלום, שמי קיי. אני מורה לאנגלית עם ניסיון רב בלימוד השפה כמורה פרטית,Debate coach,כותבת תכנים לבחינות הבגרות וספרי לימוד. אשמח לסייע לך לחזק את הביטחון והשליטה ביכולות קריאה כתיבה ודיבור. שיטת הלימוד היא שילוב של שיחה חופשית ולימוד פורמאלי תוך שימוש בIPad/מחשב לוח באפליקציות שונות וכן מאמרים שונים בהתאם לתחום העיסוק.

הוספת תגובה

ביקורות

ל
לי

למדתי עם קיי בכיתה י"ב כשניגשתי לבגרות F בספרות, היא ממש עזרה לי להבין את החומר וללמוד איך כותבים תשובה,היא עשתה לי סדר בכל הסיפורים והשירים שלימדו אותנו לקראת הבגרות. עשיתי איתה גם שיעורים לקראת בגרות G והיה מעולה, היא עזרה לי להבין איך עונים על אנסין ונתנה לי שיטות לפתרון מהיר ונכון. סיימתי עם ציונים ממש גבוהים :)) אין עליה!!

29/03/2019
שתף:
ג
גיל

אני לומד אצל קיי במטרה לשפר את יכולת השיחה שלי באנגלית. קיי מורה מצויינת, מאפשרת לנהל שיחה שוטפת ועוצרת לתקן או ללמד כללי דקדוק רק כשצריך. יודעת לזהות את הקשיים האישיים בלימוד השפה ונותנת כלים טובים להתמודד איתם. ממליץ בחום.

23/03/2019
שתף:
ר
רודיון

אני לומד אצל קיי קרוב לחצי שנה וכבר אחרי מספר קטן של שיעורים חשתי שיפור ברמת האנגלית שלי. קיי מהר מאוד מבינה את החולשות בשפה של התלמיד ועובדת עלהן, בין אם זה העשרת אוצר של המילים או דיוק של השפה. יכולה לעזור בהכנת\הצגת מצגת באנגלית. יש לה ניסיון רב בפרזנטציות מול קהל רחב. קיי מורה מצויינת, מאוד סבלנית ובן אדם מדהים. ממליץ בחום!!!

16/02/2016
שתף:
ד
דנה

***ממליצה בחום - במיוחד למי שצריך חיזוק באנגלית העסקית*** קיי מלווה אותי בשנה האחרונה, לטובת שיוף האנגלית העסקית לה אני נדרשת בעבודה. אין לי מילים לתאר את הסבלנות, האכפתיות והמקצועיות של קיי. קיי נטעה בי בטחון בדיבור, עזרה לי לחזק את אוצר המילים, קראה ולמדה את התחום שלי על מנת לכוון אותו לאוצר המילים הרלוונטי. מעבר לזה שכל שיעור הוא חוויה נעימה, מצחיקה וכיפית והזמן פשוט עוברבנעימים.

11/02/2016
שתף: