מורה פרטי פיני - Pini נגל

מורה פרטי פיני - Pini נגל

עם תעודת הוראה✶20 שנות נסיון✶מכין לבחינות בגרות✶"לימוד ביתי" - "Home˯Schooling"✶מומחה אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת✶סופר

מכפר סבא. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪140 לשעה בבית המורה
₪110-140

קצת עליי

✷ תשלום ל-10 שעורים 1,100ש' [במקום 1,400] 5 שעורים 600ש' [במקום 700] במזומן ומראש ※ שעה שעור ✷ "Home˯Schooling"-"לימוד ביתי" ※ צילומי תעודת הוראה ורישיון הוראה + מסמכים אחרים בחלון "תעודות" ✷ מומחה אסטרטגיות למידה ※ מומחה הוראה מתקנת ✷ מאמן אישי בגישת "Method" ※ מכין לכל בחינות הבגרות בכל היחידות ובכל הרמות ※ מאמרים שלי בנושאי חינוך והוראה ב"סרטים ומאמרים" ✷ תעודות ומסמכים -ב"תעודות" ※ "Home˯Schooling" גם בשפת-אם אנגלית ✷ תואר ɪ - "אוניברסיטת תל-אביב" - 4 שנים ※ תואר ɪ + תעודת הוראה -"סמינר הקיבוצים" - 3 שנים ✷ תואר ɪɪ במינהל עסקים - 1994-96 ※ מכללת לווינסקי - "מורי המאה ה - 21" - שנתיים ✷ 15 שנות ניסיון הוראה פרטנית ב"תללי"ם" - הוראת ילדים חולים בביתם ※ הכנת אקדמאים להוראה ※

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

י
יהודית

פיני מלמד את ילדנו התאומים בני 13 כבר 8 חודשים, 8 שעות שבועיות את המקצועות רבי המלל בעברית, פיתוח האישיות, מיומנויות למידה ומשחקים אסטרטגיים, במתכונת של לימוד ביתי home schooling . הילדים מאוד מרוצים מאותגרים ולומדים בשמחה. על אף שהם בני אדם שונים הוא מצליח לעניין את שניהם ולטפח את החוזקות שלהם ולחזק את חולשותיהם. פיני אדם מקסים, מורה מצויין ואנו מאוד מרוצים מעבודתו וממליצים עליו בחום.

24/06/2019
שתף:
א
ארנון

פיני מלמד את ילדינו התאומים בני ה 12 כחודשיים, בהיקף של 8 שעות שבועיות ב"לימוד ביתי" -Home Schooling. פיני אחראי על לימוד כל המקצועות רבי המלל, ואנו מלמדים אותם מתמטיקה, מדעים ואנגלית, כאשר מורה נוספת מלמדת אותם ערבית. הילדים מאוד מרוצים מהוראתו של פיני ומדווחים שהשיעורים מהנים וכי הם מרגישים שהם לומדים הרבה.

14/12/2018
שתף:
א
אורי

פיני מלמד את בנינו א. מתחילת שנת הלימודים הנוכחית ב"לימוד ביתי" - Home Schooling. פיני עתיר נסיון, מקצועי, ומצליח לעורר בילד סקרנות ומוטיבציה: כך לדוגמא לימוד קרוא וכתוב - מטלה עימה סרב הילד להתמודד, נעשה בעקיפין באמצעות תכנים שמתאימים לתחומי העניין של הילד. ההספק עם פיני בחודש לימוד אחד רב משנת לימודים שלמה בבית הספר. והעיקר הילד נהנה מהלימודים והסרבנות נעלמה כלא הייתה (כנ"ל לגבי מתמטיקה ומדעים).

30/10/2018
שתף:
T
TAnya

. Pinny is a great tutor. We would reccomend him .

31/05/2018
שתף:
א
איילי

מורה מקצועי מאוד, מכיר ואוהב את החומר. שיטת העברת החומר מעניינת אשר בונה בסיס ורקע איתן ללימוד המקצועות. מלמד צורות חשיבה העוזרות להבנה מעמיקה ועצמאית.

28/05/2018
שתף:
א
אירית

פיני מורה מעולה, סובלני עם יכולת לקרוא את הנער וללמד אותו בצורה מותאמת. להנגיש את חומר הלימודים בצורה מעניינת ויעילה. ממליצה בחום

23/05/2018
שתף:
מ
מור

"מורה טוב מורה לחיים"! פיני מורה איכותי ומקצועי עם המון סבלנות דייקנות אכפתיות והתמדה . פיני מעביר את השיעור בביתנו באווירה נעימה וידידותית. הוא מגיע תמיד מוכן עם הציוד הפרטי שלו שנותן לשיעור ביטוי של למידה עשירה ולא רק הכנת שיעורי בית. פיני יודע וקולט את צרכיו של התלמיד ויודע באיזה אופן להעביר את השיעור. אנחנו מאוד שמחים שזכינו להכיר את פיני!

23/05/2018
שתף:
ש
שירי

ממליצה בחום רב! פיני מקצועי ונעים כך גם השיעור. עזר לביתי בת העשר רבות והעשיר את הידע בנושאים הנלמדים בעזרת שיטות הלימוד שלו.

06/05/2018
שתף:
ד
דלית

אני פניתי לפיני עם עזרה במקצועות אזרחות וגיאוגרפיה, הבן שלי התקשה בשני המקצועות והיה לקראת מגן ובגרות. פיני גילה אחריות וסופר מקצועיות ובדרכים המיוחדות רק לו הוביל את בני להשגים פשוט מעולים!! עבר את 2 המתכונות בציונים מעולים והלך עם בטחון לבגרות. דבר נוסף שחשוב לי לציין הוא ההגינות במחיר. בדר"כ המחירים מתומחרים ל 45 דק ובמחיר הרבה יותר גבוה. במקרה הזה המחיר היה הוגן וישר והמורה מעולה שהוביל להצלחה

21/06/2017
שתף:
ש
ש

פיני הוביל אותי להצלחה בהשלמת תעודת הבגרות שלי במקצועות: ספרות, תנ"ך ואזרחות. בשיעורים למדתי אסטרטגיות וחשיבה מחוץ לקופסה שתרמו ללמידה חוויתית ואפקטיבית.

13/02/2017
שתף: