דלג על הניווט
מורה פרטי פיני - Pini נגל
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
כפר סבא
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מכין לבחינות בגרות✶לימוד ביתי-"Home˯Schooling"✶בעל תעודת הוראה✶19 שנות נסיון✶מומחה באסטרטגיות למידה והוראה מתקנת✶סופר
תיאור המורה הפרטי: 
✷ הנחות - ביחס לכמות השעורים בתשלום מראש ※ מתקשים בלמידה? צריכים עזרה? ※ ✷ "Home˯Schooling"-"לימוד ביתי" ※ ※ צילומי תעודת הוראה ורישיון הוראה + מסמכים אחרים בחלון "תעודות" ※ ✷ מומחה אסטרטגיות למידה ※ ※ מומחה הוראה מתקנת ※ ✷ מאמן אישי בגישת "The Method" ※ ※ מכין לכל בחינות הבגרות בכל היחידות ובכל הרמות ※ ※ מאמרים שכתבתי בנושאי חינוך והוראה ב"סרטים ומאמרים" ✷ תעודות ומסמכים -ב"תעודות" ※ ※ "Home˯Schooling" גם בשפת-אם אנגלית ※ ✷ תואר ɪ -"אוניברסיטת תל-אביב" 4 שנים ※ ※ תואר ɪ + תעודת הוראה -"סמינר הקיבוצים" 3 שנים ※ ✷ תואר ɪɪ במינהל עסקים - שנתיים - בהצטיינות ※ ※ מכללת לווינסקי-"מורי המאה ה - 21" - שנתיים ※ ✷ 15 שנות ניסיון הוראה פרטנית ב"תללי"ם" - הוראת ילדים חולים בביתם ※ הכנת אקדמאים להוראה ※
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאומנות - יסודי, חטיבת ביניים, העשרה, תיכון
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לאנגלית - חטיבת ביניים, העשרה, יסודי, 3 יח"ל, אנגלית מדוברת, אנגלית למבוגרים, אנגלית לילדים
מורה פרטי להבעה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל
מורה פרטי לעברית - יסודי, חטיבת ביניים, העשרה, עברית לעולים
מורה פרטי לאזרחות - תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לאלקטרוניקה - חטיבת ביניים
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון, ביולוגיה של התא
מורה פרטי לגיאוגרפיה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, אקדמיה, 5 יח"ל
מורה פרטי להיסטוריה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, כימיה כללית
מורה פרטי לכלכלה - תיכון 3 יח"ל, תיכון 5 יח"ל, מאקרו, מיקרו, כלכלת ישראל, כלכלת עסקים, יסודות הכלכלה
מורה פרטי לסוציולוגיה - 3 יח"ל, 5 יח"ל, מבוא לסוציולוגיה
מורה פרטי לספרות - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, כבידה, אסטרונומיה, אסטרו פיסיקה, חקר החלל, גלים, חלקיקים וגרעין, חשמל ומגנטיות
מורה פרטי לפסיכולוגיה - 3 יח"ל, 5 יח"ל, מבוא לפסיכולוגיה
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - גן, יסודי, מבוגרים, כתיבה אקדמית, הבנת הנקרא
מורה פרטי להוראה מתקנת - קריאה, כתיבה, חשבון, יכולת כללית
מורה פרטי לאומנויות הבמה - תאטרון, בימוי, קולנוע, הפקה, דיבוב, קריינות, תסריטאות, אימפרוביזציה, הכנה לאודישנים, שונות, משחק, דרמה
מורה פרטי להכנה לכיתה א - חשבון, קריאה וכתיבה
מורה פרטי למנהל עסקים - ניהול המימון, ניהול השיווק, ניהול הייצור, משאבי אנוש
מורה פרטי ללימודי ארץ ישראל - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי למדעי המדינה - יחסים בין לאומיים, אקדמיה
מורה פרטי לשיעורי בית - חשבון, אנגלית, עברית
מורה פרטי למבחן מימד - אנגלית, עברית, מתמטיקה
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, מושבים בשרון, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, מושבים במרכז
ערי לימוד: 
בני ציון, הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, רמות השבים, רעננה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
※ מאמן אישי ※ בגישת "The Method" סדנאות עד - 10 משתתפות/ים הרצאות ל - 300 סטודנטיות/ים מלמד סטודנטים מ"האוניברסיטה הפתוחה", מכללת בית ברל, המכללה למינהל, אוניברסיטת תל אביב ... יועץ חינוכי לימודי
מחירון מורה פרטי
150 - מחיר בבית המורה
110 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
20/05/2016, אירנה, 42
1
מורה מדהים. מקצועי עם ידע רחב. גישה לא שגרתית לאופן לערך את השיעור ולתת חומר לימודית בצורה הכי מתאימה לילד. רואה את הילד ויכולית שלו. רמת האישיות ואינטלגנצעה מאוד גבוה. עם לב חם ואיכפתיות לילד. מאוד מרוצה וממליצה.
5
24/06/2019, יהודית, 55
מעל 10
פיני מלמד את ילדנו התאומים בני 13 כבר 8 חודשים, 8 שעות שבועיות את המקצועות רבי המלל בעברית, פיתוח האישיות, מיומנויות למידה ומשחקים אסטרטגיים, במתכונת של לימוד ביתי home schooling . הילדים מאוד מרוצים מאותגרים ולומדים בשמחה. על אף שהם בני אדם שונים הוא מצליח לעניין את שניהם ולטפח את החוזקות שלהם ולחזק את חולשותיהם. פיני אדם מקסים, מורה מצויין ואנו מאוד מרוצים מעבודתו וממליצים עליו בחום.
5
15/12/2018, ארנון, 57
מעל 10
פיני מלמד את ילדינו התאומים בני ה 12 כחודשיים, בהיקף של 8 שעות שבועיות ב"לימוד ביתי" -Home Schooling. פיני אחראי על לימוד כל המקצועות רבי המלל, ואנו מלמדים אותם מתמטיקה, מדעים ואנגלית, כאשר מורה נוספת מלמדת אותם ערבית. הילדים מאוד מרוצים מהוראתו של פיני ומדווחים שהשיעורים מהנים וכי הם מרגישים שהם לומדים הרבה.
5
30/10/2018, אורי, 52
מעל 10
פיני מלמד את בנינו א. מתחילת שנת הלימודים הנוכחית ב"לימוד ביתי" - Home Schooling. פיני עתיר נסיון, מקצועי, ומצליח לעורר בילד סקרנות ומוטיבציה: כך לדוגמא לימוד קרוא וכתוב - מטלה עימה סרב הילד להתמודד, נעשה בעקיפין באמצעות תכנים שמתאימים לתחומי העניין של הילד. ההספק עם פיני בחודש לימוד אחד רב משנת לימודים שלמה בבית הספר. והעיקר הילד נהנה מהלימודים והסרבנות נעלמה כלא הייתה (כנ"ל לגבי מתמטיקה ומדעים).
5
31/05/2018, TAnya , 45
מעל 10
. Pinny is a great tutor. We would reccomend him .
5
28/05/2018, איילי, 29
מעל 10
מורה מקצועי מאוד, מכיר ואוהב את החומר. שיטת העברת החומר מעניינת אשר בונה בסיס ורקע איתן ללימוד המקצועות. מלמד צורות חשיבה העוזרות להבנה מעמיקה ועצמאית.
5
23/05/2018, אירית, 50
מעל 10
פיני מורה מעולה, סובלני עם יכולת לקרוא את הנער וללמד אותו בצורה מותאמת. להנגיש את חומר הלימודים בצורה מעניינת ויעילה. ממליצה בחום
5
23/05/2018, מור, 36
מעל 10
"מורה טוב מורה לחיים"! פיני מורה איכותי ומקצועי עם המון סבלנות דייקנות אכפתיות והתמדה . פיני מעביר את השיעור בביתנו באווירה נעימה וידידותית. הוא מגיע תמיד מוכן עם הציוד הפרטי שלו שנותן לשיעור ביטוי של למידה עשירה ולא רק הכנת שיעורי בית. פיני יודע וקולט את צרכיו של התלמיד ויודע באיזה אופן להעביר את השיעור. אנחנו מאוד שמחים שזכינו להכיר את פיני!
5
06/05/2018, שירי, 40
מעל 10
ממליצה בחום רב! פיני מקצועי ונעים כך גם השיעור. עזר לביתי בת העשר רבות והעשיר את הידע בנושאים הנלמדים בעזרת שיטות הלימוד שלו.
5
21/06/2017, דלית, 47
מעל 10
אני פניתי לפיני עם עזרה במקצועות אזרחות וגיאוגרפיה, הבן שלי התקשה בשני המקצועות והיה לקראת מגן ובגרות. פיני גילה אחריות וסופר מקצועיות ובדרכים המיוחדות רק לו הוביל את בני להשגים פשוט מעולים!! עבר את 2 המתכונות בציונים מעולים והלך עם בטחון לבגרות. דבר נוסף שחשוב לי לציין הוא ההגינות במחיר. בדר"כ המחירים מתומחרים ל 45 דק ובמחיר הרבה יותר גבוה. במקרה הזה המחיר היה הוגן וישר והמורה מעולה שהוביל להצלחה
5
13/02/2017, ש, 24
מעל 10
פיני הוביל אותי להצלחה בהשלמת תעודת הבגרות שלי במקצועות: ספרות, תנ"ך ואזרחות. בשיעורים למדתי אסטרטגיות וחשיבה מחוץ לקופסה שתרמו ללמידה חוויתית ואפקטיבית.
5
18/11/2016, דדי, 50
10
״חנוך לנער על פי דרכו״... יאיר שלנו מתמודד עם לקויות למידה בתחומים נרחבים והפרעת קשב. קשיים אלה אינם תואמים את מגוון יכולותיו ואת רמתו האינטלקטואלית. רצינו עבורו, מורה שיחנוך אותו על תחומי העניין שלו, וחוזקותיו. פיני עושה זאת בצורה מופלאה! לפיני, ידע עולם נרחב ואינטליגנציה רגשית. הוא מפליג עם יאיר ל׳מחוזות קסומים׳, תוך הקניית חשיבה, הבנה ותובנה. עם המון מסירות ואהבה.
5
25/07/2016, תמר, 47
מעל 10
פיני מלמד את בננו מזה כשנתיים במגוון מקצועות. פיני חושף את בננו לתחומי ידע עשירים במגוון שיטות לימוד יעילות. הודות לניסיונו העשיר של פיני, רמתו האישית הגבוהה ואופקיו הרחבים הוא מצליח להקנות לבננו ידע נרחב, הרגלי למידה נכונים ולא פחות חשוב ביטחון עצמי וערכים. אנו שבעי רצון מאוד מנוכחותו של פיני כמורה ומחנך בביתנו וכהורים בטוחים שעשינו בחירה מצויינת עבור ילדנו.
5
12/07/2016, אריאל, 27
2
ביצענו עם פיני מספר שיעורים כקבוצה לקראת מבחן בספרות באוניברסיטה. היינו מאוד מרוצות מהידע הרב שהוא הפגין בכל הנושא ולמדנו ממנו הרבה. תודה על העזרה!
4
08/06/2016, ענת, 20
5
למדתי עם פיני לקראת המתכונת שלי בספרות והתוצאות אכן דיברו בעד עצמן. פיני מורה אחראי מגיע בזמן לשיעורים ואם השיעור מתבטל הוא מחפש כיצד ניתן להשלים אותו. ממליצה בחום עליו כמורה לכל נושא! ענת
5
24/05/2016, דנה, 21
מעל 10
למדתי עם פיני שנה שעברה היסטוריה ב במסגרת ״תללים, פיני מלמד עם מצגות, סרטים ותמונות שזאת חוויה אחרת של לימוד. מורה עם המון ידע ומרחיב אופקים.
5
23/05/2016, נועה, 27
מעל 10
התחלתי ללמוד עם פיני לפני כמה חודשים כשהבנתי שאני חייבת להשלים בגרות של 5 יח"ל בזמן הלימודים האקדמיים. פיני עוזר לי מאוד, אכפתי, סבלני, קשוב, שאלו תנאים בלתי נפרדים מבחינתי. מורה עם ידע רחב בהמון מקצועות ותחומים שמאוד נעים, ברור ומובן להקשיב וללמוד ממנו. ממליצה מאוד, לכל התחומים (!)
5
20/05/2016, מאיה, 19
5
מורה מצויין, מלמד עם המון אנרגיה. עזר לי מאוד.
5
18/05/2016, ענת, 23
מעל 10
התחלתי ללמוד עם פיני כאשר הייתי חולה והיה לי חוסר גדול בחומר הנלמד. לא האמנתי שאצליח להשלים את הבגרויות אך בזכות העזרה המדהימה שלו, הידע, והאכפתיות הצלחתי לא רק לקבל תעודת בגרות אלא גם עם ציונים נהדרים. אחד המורים הנהדרים שהיו לי וממליצה עליו לכל אדם ולכל מקצוע, הוא בעל ידע כל כך רחב וגורם גם למקצוע הכי משעמם להיות מעניין. חוץ מהיותו מורה נהדר הוא גם אדם נפלא שהופך כל שיעור לנעים. מומלץ מאוד!!
5
18/05/2016, עופרה , 56
מעל 10
הלימודים לווו באנושיות רבה ,תמיכה ,הבנה, רגישות ואכפתיות עם שמחת חיים ולבביות אשר אפשרו לבתי להתמודד עם הלמידה בכלל והבחינות בפרט. הלמידה לוותה בידע רב והעשרה מתמידה. הלמידה הייתה דרך דיאלוג ותקשורת.פיני הוא מודל לחינוך ולהעשרה ,לא מוותר ויודע לדחוף ולהרפות כשצריך. נכס ברזל לכל תלמיד. ההישגים המרשימים של בתי בבגרות בהחלט נזקפת לתמיכה ולעזרה שהגיש והיה נוכח בלמידה שלה. זכות גדולה להכירו . תודה