דלג על הניווט
מורה פרטית פטריסיה רבר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1961
אזור מגורים: 
באר שבע והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בחו"ל
משפט מפתח: 
שנינו בוגרי ברקלי קולג' שבבוסטון.בית ספר רימון, אוניברסיטת בר אילן מגמה של מוסיקה. מקבלים אוכלוסיה דתית גם.
תיאור המורה הפרטי: 
מוזמנים לאתר www.jonraber.com בקישורים תוכלו לשמוע תלמידים בשיעור גם שרים גם מנגנים. באתר גם מאמרים למניהם להנאתכם. הסטודיו פועל כבר כ20 שנה!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, גיטרה, הלחנה, חליל, סקסופון, עיבוד, פיתוח קול, פסנתר, קלרינט, תאוריה
אזור לימוד: 
באר שבע והסביבה
ערי לימוד: 
באר שבע, ערד
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניהול אנסמבלים, כולל עיבודים עבורם, שיעוריי תורת המוסיקה בקבוצות קטנות ועוד
מחירון מורה פרטי
130 - בסטודיו לשעה
100 - בסטודיו ל45 דקות
65 - בסטודיו ל30 דקות
תגובות: 
5
20/08/2019, יותם, 32
6
פטריסיה ויוני מאפשרים לימוד פיתוח קול בגישה נעימה, זורמת, הומוריסטית ובונה ויחד עם זאת מדויקת, בונה, מחזקת ובעיקר מהנה. להרגשתי השיעורים מלווים במחשבה על איך לזהות בצורה הטובה ביותר קשיים או מכשלוים ואיך לאפשר את הטיפול בהם בצורה מהנה ונגישה. מוצא את עצמי מחכה כל שבוע לשיעור וחושב על מה שלמדתי במשך כל השבוע. וכל זה במחיר ראוי והוגן המגלם את הידע והנסיון הרב ששניהם צברו ומשקיעים בשיעור.
5
30/07/2019, זיו, 19
מעל 10
הגעתי לפטריסיה עם בעיות ביטחון עצמי ופחד להופיע. היא ידעה בדיוק על מה לעבוד איתי, התקדמתי שמיים וארץ מבחינה ווקאלית, אין שיר שאני לא פוחדת לבצע, מבחינת בעיות הביטחון פטריסיה הצליחה לגרום לי להופיע, להנות ולהשתחרר. היא רגישה,מקצועית בטירוף, ומכילה. עם יוני אני לומדת פסנתר, הוא אחד האנשים המיוחדים והמדהימים שזכיתי להכיר, חריף, ושנון. יוני היחיד שמצליח לגרום לי להתאמן בבית, ומאתגר אותי כל שיעור מחדש.
5
29/07/2019, אורי, 25
מעל 10
יוני, המורה שלי לסקסופון וקלרינט, הוא מורה נהדר ואישיות כובשת. מדובר במוסיקאי מוכשר ומעורר השראה, שהופך את המפגש עם כלי נגינה מסובכים להנאה צרופה ולחוויה מעשירה. למי שניגן בעבר, למי שמנגן עכשיו ולמי שמעולם לא ניגן צליל-מפגש עם יוני יהיה בגדר התפתחות מוסיקלית. יוני יודע לזהות את האזורים שנוחים לי, לזרום איתי בהם, ולהוציא אותי מהם כשצריך. הסטודיו של פטריסיה ויוני הוא מקום חם שמרגישים בו בבית.
5
04/04/2019, מאי, 24
מעל 10
כשהגעתי לפטריסיה היא ביקשה ממני לגשת לבדיקת מיתרי קול כי היא שמעה יבלת. לאחר אבחון אצל רופא אני ופטריסיה עבדנו קשה כדי שהיבלת תעבור. לבסוף פטריסיה ביקשה שאגש לרופא שוב כי לדעתה היבלת עברה, וראו הפלא, שוב צדקה. מעבר לכך שהיא מורה נפלאה שקידמה אותי כזמרת והעניקה לי כלים וביטחון, היא אבחנה בעיה רפואית רק לפי שמיעה, שלא הייתי מגלה אחרת. ממליצה בחום עם המורה הכי טובה לפיתוח קול שאפשר רק לדמיין.
5
21/10/2018, טניה, 26
8
פטריסיה מקצועית וישירה, מזהה מיד את הבעיות ומיד מכוונת לכיוון העבודה על הבעיה. השיפור ניכר תוך זמן קצר והשיעורים מהנים. ממליצה בחום!
5
20/10/2018, ארי, 24
מעל 10
לפטריסיה ויוני הגעתי אחרי שתי מורות פיתוח קול, מעט מאוד בטחון, הרבה מאוד בעיות ווקליות ויאוש. אחרי תהליך למידה של קרוב לשנה וחצי אני יכול לומר בוודאות שהדרך שעשיתי איתם באה לידי ביטוי גם בהופעה שלי, גם בבטחון וגם בקול שירה שלי - השתפרתי פלאים. מעבר לכך, השיעורים עם פטריסיה ויוני, מעבר למקצועיים ומעשירים הם חווייתיים. ויש כל כך הרבה ערך מוסף תוכן מורחב. ממליץ בחום ובאהבה רבה. אנשים נדירים ומוכשרים.
5
20/10/2018, מאי, 24
מעל 10
מעבר למקצועיות שלה ולידע המטורף שהיא מעבירה לתלמידים, האהבה שלה למקצוע מדבקת והופכת כל שיעור לפשוט- כיפי. פטריסיה היא בעלת המון ניסיון, והיא מעניקה המון חום וסבלנות, והמון יחס אישי חם והתעניינות אמיתית בהתקדמות שלך! יותר ממומלצת! הכי טובה שיש!
5
20/10/2018, אילנה, 57
מעל 10
מומלצת ביותר! מקצועית, מבינה מי מולה, מסבירה היטב, מכילה, רואים/שומעים תוצאות.