מורה פרטית פטריסיה רבר

מורה פרטית פטריסיה רבר

שנינו בוגרי ברקלי קולג' שבבוסטון.בית ספר רימון, אוניברסיטת בר אילן מגמה של מוסיקה. מקבלים אוכלוסיה דתית גם.

בת 59. מבאר שבע והסביבה. בוגרת בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130
 

קצת עליי

הסטודיו פועל כבר כ20 שנה!

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אור

פטריסיה ויוני מורים מדהימים! מקצועיים, מסבירים מעולה וגם באווירה טובה. פשוט כיף להגיע!

16/01/2020
שתף:
ר
רוני

מומלץ בחום בחום !! מורים מקצועיים, אנושיים, משקיעים מאוד , מביאים להתקדמות גדולה מאוד .

15/01/2020
שתף:
ע
עינב

פטריסיה ויוני מורים מעולים שניהם. אני לומדת פיתוח קול כבר שנים ואף מורה בירושלים ובתל אביב לא הצליח לקדם אותי כמו שיוני ופטריסיה קידמו אותי. שילוב מצוין בין רגישות והכלה (מוזיקה זה תחום רגיש) ובין הקפדה וסטנדרטים גבוהים. מעבר לכך, מפעם לפעם מתקיימות סדנאות שגם משפרות את הידע שלנו בתחומים מסוים (תאטרון, דואטים, שמיעה) וגם מייצרות קשרים בין אומנים ומרכיבות קהילת אומנים בעיר.

15/01/2020
שתף:
ט
טל

לומד אצל יוני, מקצוען אמיתי שיודע להעביר את השיעור בצורה מהנה! יוני עזר לי מאוד להשתפר תוך כדי כך שהתאים מנגינות שבצורה מדוייקת גם התאימו לרמתי הנוכחית וגם עזרו להשתפר. מומלץ בחום!!

04/09/2019
שתף:
י
ירדן

אצל יוני התחלתי ללמוד קלרינט כאשר למדתי בבאר שבע, הסיבה היחידה שנאלצתי לעזוב הייתה כי עברתי מקום מגורים. יוני הוא מורה מדהים,סבלן, גורם לי לרצות להמשיך ולהשקיע בבית ובעיקר קשוב לסגנון המוסיקה שאני רוצה ואוהבת. בנוסף הוא מלמד בהמון מקצועיות ועם הרבה דגש על ביטחון ושיפור המוסיקליות. ממליצה ממש בחום!

02/09/2019
שתף:
י
יותם

פטריסיה ויוני מאפשרים לימוד פיתוח קול בגישה נעימה, זורמת, הומוריסטית ובונה ויחד עם זאת מדויקת, בונה, מחזקת ובעיקר מהנה. להרגשתי השיעורים מלווים במחשבה על איך לזהות בצורה הטובה ביותר קשיים או מכשלוים ואיך לאפשר את הטיפול בהם בצורה מהנה ונגישה. מוצא את עצמי מחכה כל שבוע לשיעור וחושב על מה שלמדתי במשך כל השבוע. וכל זה במחיר ראוי והוגן המגלם את הידע והנסיון הרב ששניהם צברו ומשקיעים בשיעור.

20/08/2019
שתף:
ז
זיו

הגעתי לפטריסיה עם בעיות ביטחון עצמי ופחד להופיע. היא ידעה בדיוק על מה לעבוד איתי, התקדמתי שמיים וארץ מבחינה ווקאלית, אין שיר שאני לא פוחדת לבצע, מבחינת בעיות הביטחון פטריסיה הצליחה לגרום לי להופיע, להנות ולהשתחרר. היא רגישה,מקצועית בטירוף, ומכילה. עם יוני אני לומדת פסנתר, הוא אחד האנשים המיוחדים והמדהימים שזכיתי להכיר, חריף, ושנון. יוני היחיד שמצליח לגרום לי להתאמן בבית, ומאתגר אותי כל שיעור מחדש.

30/07/2019
שתף:
א
אורי

יוני, המורה שלי לסקסופון וקלרינט, הוא מורה נהדר ואישיות כובשת. מדובר במוסיקאי מוכשר ומעורר השראה, שהופך את המפגש עם כלי נגינה מסובכים להנאה צרופה ולחוויה מעשירה. למי שניגן בעבר, למי שמנגן עכשיו ולמי שמעולם לא ניגן צליל-מפגש עם יוני יהיה בגדר התפתחות מוסיקלית. יוני יודע לזהות את האזורים שנוחים לי, לזרום איתי בהם, ולהוציא אותי מהם כשצריך. הסטודיו של פטריסיה ויוני הוא מקום חם שמרגישים בו בבית.

29/07/2019
שתף:
מ
מאי

כשהגעתי לפטריסיה היא ביקשה ממני לגשת לבדיקת מיתרי קול כי היא שמעה יבלת. לאחר אבחון אצל רופא אני ופטריסיה עבדנו קשה כדי שהיבלת תעבור. לבסוף פטריסיה ביקשה שאגש לרופא שוב כי לדעתה היבלת עברה, וראו הפלא, שוב צדקה. מעבר לכך שהיא מורה נפלאה שקידמה אותי כזמרת והעניקה לי כלים וביטחון, היא אבחנה בעיה רפואית רק לפי שמיעה, שלא הייתי מגלה אחרת. ממליצה בחום עם המורה הכי טובה לפיתוח קול שאפשר רק לדמיין.

04/04/2019
שתף:
ט
טניה

פטריסיה מקצועית וישירה, מזהה מיד את הבעיות ומיד מכוונת לכיוון העבודה על הבעיה. השיפור ניכר תוך זמן קצר והשיעורים מהנים. ממליצה בחום!

21/10/2018
שתף: