דלג על הניווט

מורה פרטית פולי אמיריאן

מורה פרטית פולי אמיריאן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1994
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
סטודנטית לרפואה עם נסיון בהוראת תלמידי בי"ס וסטודנטים במגוון מקצועות. משקיעה בתלמידים ומביאה לתוצאות
תיאור המורה הפרטי: 
סטודנטית לרפואה עם ניסיון בהוראה המלמדת שיעורים פרטיים במגוון מקצועות, כולל: כימיה, ביולוגיה, מתמטיקה, ספרות, אנגלית ועוד. מתמחה גם בלימוד מקצועות הבריאות לכל הרמות - מיסודי ועד האקדמיה. משקיעה רבות בתלמידים וזמינה בכל עת לשאלות גם מעבר לגבולות השיעור. מסבירה בסבלנות ובצורה המותאמת בלעדית לתלמיד, עד להגעה להבנה מירבית של החומר. בתחום הבריאות מלמדת מגוון מקצועות כולל אנטומיה, פיזיולוגיה, גנטיקה, אימונולוגיה ועוד.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, ביולוגיה של התא, ביולוגיה מולקולרית, יסודות הגנטיקה, מגן לחלבון
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי למדעי הבריאות - אימונולוגיה, אמבריולוגיה, אנדוקרינולוגיה, אנטומיה, בריאות הציבור, גנטיקה, היסטולוגיה, מיקרוביולוגיה, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה, שיטות מחקר
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מחיר אטרקטיבי לקבוצות של כמה תלמידים
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר לשיעור בבית המורה
120 - מחיר לשיעור בבית התלמיד
100 - לתלמיד בקבוצה של עד 5 תלמידים
120 - לסטודנטים ללא תלות במיקום השיעור
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
31/01/2019, מאיה
10
פולי מהממת ..קיבלתי 75 בפיזיולוגיה בשבילי זה 100 . מלאת סבלנות ,רגישות וידע רב . אין עליה !!! אלף כוכבים
5
09/10/2017, צוף
מעל 10
מורה נהדרת, מאוד מומלץ! פולי ליוותה אותי במשך כמה חודשים לקראת המבחן באנטומיה, ורק בזכותה הצלחתי לעבור את המבחן. היא מסורה, אכפתית, בעלת יכולת הקנייה מדהימה, מקצועית ובעלת אחראיות כלפי התלמיד. היא עזרה לי לסדר את החומר בראש ולמצוא שיטות פשוטות וקלות לזכור כמויות אדירות של חומר למבחנים. פולי בעלת כישרון נדיר להפוך כל נושא למעניין והשיעורים מתנהלים באווירה קלילה ונעימה. תודה לפולי ואתם לא תתחרטו!
5
03/09/2017, מיכאלה, 29
מעל 10
מומלץ !מורה מהממת!! בחורה מבריקה ,חדה עם זיכרון פנימנומלי. מאוד מאוד נעימה ,מאוד משתדלת למען התלמיד ונותנת מעצמה המון וזה בהחלט מורגש ! קשובה ובכל עת מנסה להתאים את השיעור ליושב מולה :לי היו לעיתים נפילות של ריכוז אז היא חזרה אחורה לראות שלא פספסתי נקודות חשובות ובמיקרה הצורך היא גם הכינה סיכומונים קטנים כאלו :) ופיתחה חמשירים :) רציתי לציין שגם לפני המבחן הייתה מאוד תומכת ומרגיעה. קיבלתי 9
5
12/06/2017, Yulia, 29
8
הגעתי לפולי חסרת כל רקע בביולוגיה, אנטומיה ושאר המקצועות שלא היה לי מגע עמם בחיי. בזכות צורת הסבר שלה והיכולת שלה להפוך כל תחום ונושא מלחיץ למעניין הצלחתי לעבור את הבחינה מהפעם הראשונה! ממליצה בחום!
5
07/05/2017, רחלי, 22
8
מורה מדהימה!! מסבירה עם המון סבלנות לתלמיד ובזכותה עברתי את המבחן בהצלחה!! ממליצה מאוד!
5
02/04/2017, נועה, 20
מעל 10
מורה מדהימה פשוט, העלתה לי את הציונים בצורה משמעותית וכמובן היא גם אדם נפלא וקשוב. המורה הפרטית הכי טובה שיש ולא הייתי מוותרת עליה בשביל דבר. מלמת בצורה מאוד אינטרקטיבית ומעמיקה ונותנת אפילו רגעי למידה מעבר של חומר מעניין ומעמיק.
5
16/03/2017, ז'אנה, 57
מעל 10
פולי מלמדת את הבת שלי ביולוגיה במשך כבר כמה חודשים - הכנה לבגרות 5 יחידות. היא מורה סבלנית ביותר, מאוד אינטיליגנטית והציונים של בתי עלו מאוד מאז שהתחילה ללמוד עם פולי, כעת הציונים שלה מהגבוהים בכיתה! ממליצה בחום על פולי, גם בחורה מקסימה וגם מורה מבריקה
5
07/01/2017, הילה, 34
2
ממליצה בחוםםם מורה מדהימה!! מקצועית בטירוף, שליטה מלאה בחומר, סובלנית!, עם הרבה נכונות לעזור ולהביא אותך להצלחה! אני נכשלתי במבחן באנטומיה מועד א'. 4 ימים לפני מועד ב' הגעתי לפולי, היא עלתה על בעיה שלי- שאני לומדת את החומר כמו תוקי במקום להבין אותו והתחילה ללמד אותי מהתחלה, מהבסיס וקיבלתי מועד ב' 84! בטוחה שאם היה לנו יותר זמן ללמוד הייתי גם מקבלת 100 בזכותה. קיצר אל תהססו.
5
11/12/2016, גבריאל, 29
מעל 10
אני עושה כרגע השלמות ללימודי רפואה ופולי עוזרת לי המון עם הקורסים ועם ההכנות ללימודים. היא מלמדת אותי כבר קרוב לחודשיים ואני מרוצה מאוד! בחורה מקסימה שיודעת להסביר את החומר בצורה סבלנית ורגועה (יש לי בעיות קשב וריכוז). מגיעה עד הבית, מחיר הגיוני בסה״כ. מומלץ!