מורה פרטית ענת  איל

מורה פרטית ענת איל

שפת אם אנגלית, תואר שני אונב' בוסטון, בעלת ניסיון עשיר בהוראה. הכנה לראיונות עבודה, אנגלית עסקית, מדוברת אישי/בקבוצות.

מקריית אונו. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

https://www.wetalk.co.il/ מנחה ומלווה סטודנטים בעבודות סמינריוניות. מכינה לראיונות עבודה באנגלית. מסייעת בהכנת מצגות מקצועיות באנגלית במקומות עבודה. מלמדת אנגלית באופן המותאם ליכולת האישית של התלמיד. במהלך הלימוד מרחיבים הלומדים את אוצר המילים והביטויים, רוכשים ומתרגלים את חוקי הדקדוק, משפרים את שטף הדיבור וההגייה, כותבים, מאזינים ועוד. אחד על אחד או בקבוצות קטנות עד 5 משתתפים. רקע אקדמי: בוגרת תואר ראשון בספרות/בלשנות אנגלית וצרפתית (אוניברסיטת ת"א), תואר שני מנהל עסקים (Boston University). רקע מקצועי: מנהלת שיווק ומכירות בינלאומי בחברת הייטק, מרצה בסמינר הקיבוצים לאנגלית אקדמית. מלמדת ומנחה לאנגלית עסקית ופיננסית, מעל 15 שנות ניסיון.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
ערן

אני ממליץ בחום על ענת שעזרה לי להעשיר את אוצר המילים שלי ולהעלות את הביטחון האישי להתמודד עם אנגלית מול לקוחות ועובדי החברה בחו"ל במיילים, טלפונית ופנים מול פנים. ענת נעימה ועם זאת תובענית לגבי התקדמות רצינית.

27/01/2017
שתף:
מ
מיקה

ענת ממש עזרה לי להתכונן לבחינות הבגרות דהיו לי השנה באנגלית 5 יחל!! מלא מלא תודה ענת ממליצה בחום

26/01/2017
שתף:
נ
נעמה

ממליצה בחום! ענת עזרה לי מאוד בעבודתי כרואת חשבון. עזרה לי להכין מצגות מקצועיות עם אוצר מילים בתחום, לערוך סימולציות ועוד סימולציות אשר תרמו להעלאת הבטחון העצמי שלי לעמוד מול קהל ולבטא את עצמי באנגלית. תודה.

23/12/2016
שתף:
ע
עמיר

ענת בעלת נסיון אדיר עם תלמידים ואנשי עסקים, שידרגה את האנגלית שלי לפרזנטציות מול קהל דובר אנגלית. תודה

23/12/2016
שתף: