מורה פרטי עמרי סער

מורה עמרי סער

מורה מנוסה ובעל תואר ראשון בהנדסת בניין (הנדסה אזרחית), מהנדס רשום, בעל נסיון רב בהדרכה וגישה טובה לתלמידים. אוהב ללמד!

בן 32. מגדרה יבנה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

עמרי סער - בן 28 מגדרה, מהנדס צעיר ומורה ותיק. מלמד את שלל המקצועות בהנדסת בניין - עבור מהנדסים והנדסאים. נותן שיעורים פרטיים ועזרה בכתיבת עבודות או פרויקטים, ובעל ידע רב בתוכנות המחשב הרלוונטיות בתחום. כמו כן , מלמד תלמידי יסודי-חטיבה-תיכון (א'-יב') ומכין לבגרות במקצועות הריאלים (מגמת פיזיקה , מתמטיקה 3-5 יח'). בעל גישה טובה וחיוביח לחבר'ה צעירים ואף בני-נוער וילדים. אוהב מאוד ללמד אנשים ולהעניק ידע! מאמין בהקניית כלים ולימוד התלמיד לכדי הבנה מעמיקה ואינטואטיבית של החומר. * בגרות: בוגר מצטיין ארצי בשם שרת החינוך (פיזיקה 5 יח', מתמטיקה 5 יח'). * שירות צבאי: 5 שנים כקצין ביחידה 8200 (חמ"ן שחקים-תלפיות). * תואר ראשון בהנדסת בניין, מגמת תכנון מבנים, אונ' בן-גוריון : מצטיין מחלקתי.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ת
תמיר

מורה סבלני ושולט היטב בחומר, מסביר את העקרונות והחשיבה שבאה מאחורי כל תרגיל בצורה ברורה.. מומלץ בחום!

05/02/2017
שתף:
ל
ליאת

אני לומדת שנה ב הנדסאי בניין והגעתי לעומרי לשיעור הראשון וגיליתי בחור מקסים עם רצון עז ללמד ולעזור , לגרום לי להבין בכל דרך אפשרית, גם אחרי השיעור ההתעניינות הרבה איך הלך לי במבחן, כל המהות שלו היא מהממת! מוכשר בטירוף ויודע להעביר את החומר בצורה מעולה! מרמת בסיס שהרגשתי אפילו ״פדיחה לשאול״נתן לי את הביטחון שהכל בסדר ושאין סיבה שאלמד לשאול ובכללי אחד המורים התותחים שהכרתי! חוזרת אליו ללמוד סטטיקה!

02/02/2017
שתף:
נ
נדב

אני סטודנט שנה ג' במסלול מבנים בפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון. יצא לי להעזר בעמרי כמה פעמים בחוזק בטון וסטטיקה ולא התאכזבתי! הוא הצליח לגרום לי להסתכל על הנושאים מנק' מבט ברורה ובאופן כללי הצליח לחבר לי את כל חלקי הפאזל ולהפיל לי את האסימונים שבהרצאות ובתרגולים לא נפלו! למי שמחפש מורה שבא ללמד נטו, בעל יכולת לגרום לכל המשתנים בתחום הכללי של הנדסת בניין להתחבר בצורה ברורה האחד בשני זאת הכתובת!

24/01/2017
שתף:
ש
שחר

אני לומד הנדסאי בניין במכללה למנהל בירושלים, ונעזרתי בעמרי כמורה פרטי במספר שיעורים במקצועות שונים של תחום הנדסת הבניין (מגמת תכנון). עמרי מורה פשוט מעולה! חרוץ, רציני, נעים, מסביר טוב, ובעל סבלנות אין קץ... הרבה מקצועות שבהן לא הבנתי מילה - עמרי ידע להסביר לי את החומר בצורה פשוטה וברורה ובגובה העיניים!! כך שפתאום דברים התחילו להיות מובנים. הלוואי שהמרצים בתואר היו מסבירים כמוהו... ממליץ מאוד!:)

02/01/2017
שתף: