מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה עמרי לשם

עורך-דין, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני בהסטוריה כללית מאונ' חיפה. סבלני ובעל יכולת גבוהה מאוד של העברת חומרי לימוד.

בן 32. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - חיפה.
(5 ביקורות) 4 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-160
 

קצת עליי

עורך-דין מוסמך מאז 2015. הוסמכתי לפני כחצי שנה כמאמן (קואוצ'ר) עם התמחות בפן הרגשי, עם התמקדות בנושא למידה על שלל היבטיה. מלמד ומדריך כעשר שנים במסגרות שונות, לרבות צבא, מכינה אוניברסיטאית ושיעורים פרטיים. שיטת העבודה שלי מתמקדת בניצול מקסימלי של הזמן, תוך מתן מיטב הכלים שברשותי להצלחת התלמידים. המטרה שלי היא להכין את התלמיד ע"פ דרישותיו, במינימום מפגשים, תוך סיוע טלפוני צמוד לאחר השיעור, כחלק מובנה של השיעור.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

צ
צדיק

השיעור היה מאוד מוצלח. אני לומד מכינה עכשיו ופשוט רציתי משהו נוקדתי והשיעור הראשון נתן לי אותה. אבל כן במהלך התואר אני אמשיך לקבוע שיעורים לאורך כל התואר. המון תודה

18/06/2019
שתף:
ת
תומר

באנו לעומרי 2 סטודנטים, ממש ימים ספורים לפני המבחן כאשר לא ידענו טוב את החומר ולא ממש היינו בעניינים, למרות שהיינו מפוזרים ולא ידענו למקד אותו במה אנחנו מתקים, הוא הצליח למקד אותנו, וידע איך לשפט לנו דברים שנראו לנו מסובכים עד להבנה מלאה, ואני דיי בטוח שבזכותו שנינו הצלחנו לעבור את הבחינה בציון גבוהה, מומלץ בחום!!!

04/07/2018
שתף:
ס
סמדר

עומרי מורה אמין ומקצועי ביותר תמיד זמין, והביא להישגים בציונים של בתי

09/02/2018
שתף:
א
אלמוג

למדתי עם עמרי ארבעה שיעורים, שהתמקדו בשיפור הדקדוק באנגלית (Grammar). עמרי הפגין סבלנות רבה, אכפתיות, והיה זמין לשאלות בטלפון, גם לאחר השיעור. בעזרת עמרי, במספר שיעורים קטן יחסית שיפרתי משמעותית את יכולותיי באנגלית. ממליץ בחום!

01/08/2016
שתף:
נ
נועה

מי שמעוניין בבסיס טוב להצלחה במלוא מובן המילה- עמרי לשם הוא הכתובת! החל מהשיעור הראשון ידעתי שהגעתי למקום הנכון! ברגעים בודדים ובאמצעות כלים שנתן לי, עמרי הפך כמות עצומה של חומר שכלכך הרתיעה אותי למשהו פשוט שניתן להתמודד איתו ולהצליח! עמרי מורה סבלני, מלא ידע ואדם מדהים, שליווה אותי כל הדרך להצלחה במספר תחומים. ידעתי בכל שעה שיש לי למי לפנות ושיעשה הכל על מנת לסייע לי! ממליצה בחום!

22/01/2016
שתף: