מורה פרטי עמרי  בן סימון

מורה פרטי עמרי בן סימון

סטודנט תואר שני ובוגר מצטיין מהבינתחומי, 8 שנות ניסיון כמורה פרטי למתמטיקה ואנגלית לתלמידים ומימון ומתמטיקה לסטודנטים

בן 35. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

מורה פרטי מנוסה בעל 8 שנות ניסיון בהוראה - עבודה עם ילדים וסטודנטים!! סטודנט תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב ובוגר בהצטיינות יתרה מהמרכז הבינתחומי. מלמד מתמטיקה ואנגלית לתלמידי חטיבה ותיכון ועד הכנה מלאה לבגרות מלמד באופן פרטי וקבוצות קטנות (עד 8 משתתפים) סטודנטים בכל מקצועות המימון (יסודות המימון ועוד) ניסיון רב בלימוד מתמטיקה א ו- ב! ניסיון רב בעבודה עם תלמידים בעלי הפרעות קשב וריכוז. מתאים את עצמי לרצונות ודרישות התלמידים :) מאמין בלימודים באווירה נעימה, גמישה וכיפית. שם דגש רב על פיתוח מוטיבציה אצל התלמיד להמשך לימוד והשקעה בבית. מאוד נהנה מהתקשורת עם ילדים וסטודנטים כאחד ודואג שכולם יהיו מרוצים (כולל ההורים :)) יש אפשרות להגיע לבית התלמיד

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טל

מורה מעולה ומקצועי עם המון ניסיון וסבלנות ללמד..ממליצה בחום!!

18/09/2017
שתף:
ע
עומר

מורה מעולה. שינה לי את החיים, מציונים של 60 ומטה לציוני 85 ומעלה. לא רק במתמטיקה, אלא גם בדרך החשיבה ויצירתיות- לימד אותי לחשוב בצורה שונה ולהסתכל על דברים אחרת. בקיצור, ממליץ!

17/09/2017
שתף:
י
יפעת

שמחה להמליץ על עומרי שחולל פלאים אצל הבן שלי שהגיע ללמוד אצלו לפני 3 חודשים. מאז החיים שלנו השתנו. ממקצוע שהיה מאיים מפחיד ומתסכל הבן שלי צבר בטחון, הבנה, קיבל שיטות מובנות ומועילות להתמודדות עם מצבים מורכבים, למד להתגבר על מצבי לחץ ובפעם הראשונה הוא מצליח לפתור תרגילים בהנדסה שמעולם לא פתר בעבר. הכל בזכות גישה סבלנית מדויקת ומאוד מקצועית של עומרי. ממליצה בחום!!!!!!

11/02/2017
שתף: