מורה פרטי עמית מעוז

מורה פרטי עמית מעוז

מהנדס חשמל אונ' ת"א. מורה מנוסה מתמטיקה, פיסיקה, הנדסת חשמל. מתרגל 3 שנים בפקולטה להנדסה באונ' ת"א. אפשר גם בזום.

בן 36. מתל אביב-יפו. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

תואר כפול בהנדסת חשמל ופיסיקה (אונ' ת"א). תואר במדעי המחשב (אונ' פתוחה, תוך כדי התיכון). עובד בתחום הנדסת חשמל. מלמד יותר מ- 10 שנים ונהנה מזה. בעל נסיון רב בהוראה: תלמידי תיכון - מקצועות מתמטיקה (כל הרמות) ופיסיקה, כולל הגשה לבגרות. השלמת בגרויות במתמטיקה ופיסיקה, כולל לימוד כל החומר מאפס ועד להצלחה בבחינה. סטודנטים - קורסי מתמטיקה, פיסיקה, הנדסת חשמל. מעביר גם קבוצות (מחיר זול יותר) ומרתונים לקראת בחינות ובגרוית. אפשר גם בזום

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלכס

מורה סבלני ונעים. בקיא בחומר ומעביר אותו היטב. לימד אותי מאפס והכין אותי טוב למבחן. היה תמיד זמין לשאלות בטלפון ועזר לי הרבה. ממליץ בחום

26/02/2018
שתף:
ש
שלהבת

למדנו עם עמית בקבוצה קטנה. הוא לימד אותנו את כל חומר הקורס מאפס ב10 שעות בלבד. נתן דגשים למבחן וכן הפנה אותנו לתרגילים רלוונטיים לכל נושא. עמית תרגל את הקורס וניכר כי הוא מבין את החומר באופן מעמיק (ידע לענות על כל שאלותינו במהלך השיעורים ומחוצה להם). מלבד לכך, יכולות הלימוד וההסברה של עמית ראויות להערצה- ידע לפשט את הנושאים המסובכים ביותר. עמית משלב השקעה ואכפתיות עם מקצועיות- מורה מעולה!

07/08/2017
שתף:
ע
עומר

מורה מצויין. הגעתי אליו חודש לפני הבגרות עם חור עצום בחומר ובעוד שמורים אחרים בכלל לא הסכימו ללמד אותי הוא לא היסס אותי לרגע. הוא תמיד דאג לפנות לי זמן כדי שאוכל להתכונן לבגרות כמו שצריך ובזכותו נסגר לי הפער בחומר. עמית הוא אדם חכם מקסים ודידותי. ממליץ בחום!

27/01/2017
שתף:
ד
דוד

עמית הוא מורה מקצוען הבקיא בחומר הנלמד, מלמד בצורה יסודית מאוד עד הפרט האחרון. מעבר לכך מדובר בבן אדם מאוד נחמד ונעים, השיעורים עוברים איתו באווירה מאוד כיפית. מתחשב בקצב התלמיד ומלמד בדיוק לפי הקצב שלו, בנוסף לכך מקפיד תמיד על כתיבה נכונה ומסודרת ועוקב אחר ההתקדמות. ממליץ בחום רב!

13/12/2016
שתף:
מ
מעין

עמית תותח! נעים, מנומס ומלא סבלנות. הייתי צריכה להדביק פער של כמעט קורס שלם בזמן קצר והוא עזר לי לעמוד במשימה ולגשת למבחן בצורה הטובה ביותר. הוא הסביר ברור ולפי הקצב שביקשתי עם שרטוטים שעזרו לי להבין באמת ולא רק לפתור נקודתית תרגיל. ממליצה בחום ובונה על שיעורים איתו למקצועות נוספים!!

02/07/2016
שתף:
ת
תומר

למדתי עם עמית למבחני פטור ממכינה בפיזיקה ובמתמטיקה. חומר של 5 יח' לימוד כל אחד. עמית קשוב וזמין תמיד לשאלות שעולות במהלך השבוע וכמובן בשיעור. ליווה אותי במהלך תקופה של 3 חודשים שבה גם היה מעורב נתן לי שיעורי בית והיה במעקב אחרי ההתקדמות שלי.

30/06/2016
שתף:
א
אורית

עמית מורה מצויין ! הגענו לעמית דרך האתר לשיפור הציון הנמוך של בני והשלמת החומר החסר שהיה לו במתמטיקה. עמית מסביר היטב את החומר עם הרבה מאד סבלנות והשקעה. הוא מורה רציני ובקיא בחומר הנלמד ומעביר את השיעור בצורה חברית אך מקצועית . בזכותו בני קיבל ציונים גבוהים 90 ו- 100 !! ואפילו התקדם מעבר לחומר הנלמד בכיתה . מומלץ בחום !! אורית רמת אביב 2016 יוני.

17/06/2016
שתף:
ד
דניאלה

עמית מסביר בקצב של התלמיד, לא מהר מדי לא איטי מדי. הוא מקפיד על הבנת החומר וכתיבה נכונה. הרגשתי ממש בנוח לשבת וללמוד איתו. ממליצה. :)

23/03/2016
שתף: