דלג על הניווט
מורה פרטי עמית מעוז
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1984
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מהנדס חשמל אונ' ת"א. מורה מנוסה מתמטיקה, פיסיקה, הנדסת חשמל. מתרגל 3 שנים בפקולטה להנדסה באונ' ת"א. גם קבוצות, מרתונים
תיאור המורה הפרטי: 
תואר כפול בהנדסת חשמל ופיסיקה (אונ' ת"א). תואר במדעי המחשב (אונ' פתוחה, תוך כדי התיכון). עובד בתחום הנדסת חשמל. מלמד יותר מ- 10 שנים ונהנה מזה. בעל נסיון רב בהוראה: תלמידי תיכון - מקצועות מתמטיקה (כל הרמות) ופיסיקה, כולל הגשה לבגרות. השלמת בגרויות במתמטיקה ופיסיקה, כולל לימוד כל החומר מאפס ועד להצלחה בבחינה. סטודנטים - קורסי מתמטיקה, פיסיקה, הנדסת חשמל. מעביר גם קבוצות (מחיר זול יותר) ומרתונים לקראת בחינות ובגרוית.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאלקטרוניקה - חטיבת ביניים, תיכון, הנדסאים, העשרה
מורה פרטי להנדסת חשמל - גלים, מבוא לחשמל, מבוא למעגלים אנלוגיים, מערכות לינאריות, מעגלים אלקטרוניים אנלוגיים, קווי תמסורת, שדות אלקטרומגנטיים, תורת החשמל
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אינפי 1, אינפי 2, אלגברה לינארית, משוואות דיפרנציאליות, פונקציות מרוכבות
מורה פרטי לפיסיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, פתח תקוה והסביבה, בקעת אונו, רמת השרון - הרצליה, מושבים במרכז
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, גבעת שמואל, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, בת ים, פתח תקווה, שוהם
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
מרתונים לקראת בגרויות ומבחנים. הדרכת קבוצות מכל הסוגים, לכל הגילאים. מחיר לקבוצה של 2: 100 ש"ח לתלמיד מחיר לקבוצה של 3: 85 ש"ח לתלמיד מחיר לקבוצה של 4: 75 ש"ח לתלמיד
מחירון מורה פרטי
110 - 110-150 (תלוי מיקום ומקצוע)
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
26/02/2018, אלכס, 32
10
מורה סבלני ונעים. בקיא בחומר ומעביר אותו היטב. לימד אותי מאפס והכין אותי טוב למבחן. היה תמיד זמין לשאלות בטלפון ועזר לי הרבה. ממליץ בחום
5
07/08/2017, שלהבת, 26
5
למדנו עם עמית בקבוצה קטנה. הוא לימד אותנו את כל חומר הקורס מאפס ב10 שעות בלבד. נתן דגשים למבחן וכן הפנה אותנו לתרגילים רלוונטיים לכל נושא. עמית תרגל את הקורס וניכר כי הוא מבין את החומר באופן מעמיק (ידע לענות על כל שאלותינו במהלך השיעורים ומחוצה להם). מלבד לכך, יכולות הלימוד וההסברה של עמית ראויות להערצה- ידע לפשט את הנושאים המסובכים ביותר. עמית משלב השקעה ואכפתיות עם מקצועיות- מורה מעולה!
5
27/01/2017, עומר, 23
מעל 10
מורה מצויין. הגעתי אליו חודש לפני הבגרות עם חור עצום בחומר ובעוד שמורים אחרים בכלל לא הסכימו ללמד אותי הוא לא היסס אותי לרגע. הוא תמיד דאג לפנות לי זמן כדי שאוכל להתכונן לבגרות כמו שצריך ובזכותו נסגר לי הפער בחומר. עמית הוא אדם חכם מקסים ודידותי. ממליץ בחום!
5
13/12/2016, דוד, 24
4
עמית הוא מורה מקצוען הבקיא בחומר הנלמד, מלמד בצורה יסודית מאוד עד הפרט האחרון. מעבר לכך מדובר בבן אדם מאוד נחמד ונעים, השיעורים עוברים איתו באווירה מאוד כיפית. מתחשב בקצב התלמיד ומלמד בדיוק לפי הקצב שלו, בנוסף לכך מקפיד תמיד על כתיבה נכונה ומסודרת ועוקב אחר ההתקדמות. ממליץ בחום רב!
5
02/07/2016, מעין, 26
5
עמית תותח! נעים, מנומס ומלא סבלנות. הייתי צריכה להדביק פער של כמעט קורס שלם בזמן קצר והוא עזר לי לעמוד במשימה ולגשת למבחן בצורה הטובה ביותר. הוא הסביר ברור ולפי הקצב שביקשתי עם שרטוטים שעזרו לי להבין באמת ולא רק לפתור נקודתית תרגיל. ממליצה בחום ובונה על שיעורים איתו למקצועות נוספים!!
5
30/06/2016, תומר, 26
מעל 10
למדתי עם עמית למבחני פטור ממכינה בפיזיקה ובמתמטיקה. חומר של 5 יח' לימוד כל אחד. עמית קשוב וזמין תמיד לשאלות שעולות במהלך השבוע וכמובן בשיעור. ליווה אותי במהלך תקופה של 3 חודשים שבה גם היה מעורב נתן לי שיעורי בית והיה במעקב אחרי ההתקדמות שלי.
5
17/06/2016, אורית, 55
8
עמית מורה מצויין ! הגענו לעמית דרך האתר לשיפור הציון הנמוך של בני והשלמת החומר החסר שהיה לו במתמטיקה. עמית מסביר היטב את החומר עם הרבה מאד סבלנות והשקעה. הוא מורה רציני ובקיא בחומר הנלמד ומעביר את השיעור בצורה חברית אך מקצועית . בזכותו בני קיבל ציונים גבוהים 90 ו- 100 !! ואפילו התקדם מעבר לחומר הנלמד בכיתה . מומלץ בחום !! אורית רמת אביב 2016 יוני.
5
23/03/2016, דניאלה, 26
1
עמית מסביר בקצב של התלמיד, לא מהר מדי לא איטי מדי. הוא מקפיד על הבנת החומר וכתיבה נכונה. הרגשתי ממש בנוח לשבת וללמוד איתו. ממליצה. :)