דלג על הניווט

מורה פרטית עירית מילמן

מורה פרטית עירית מילמן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1984
אזור מגורים: 
חדרה וישובי עמק חפר
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - מכון ויצמן למדע
משפט מפתח: 
בעלת תואר 3. מורה מנוסה לכימיה וביולוגיה, בעלת רקע רב ועשיר בתחומים הללו כולל הדרכה. אמינה, חרוצה ועומדת בהחייבויות.
תיאור המורה הפרטי: 
סיימתי לימודי תואר 1 בכימיה וביולוגיה, תואר 2 בגנטיקה של האדם באוניברסיטה העברית ולימודי הדוקטוראט בתחום האימונולוגיה. בעלת נסיון של הדרכת ילדים מיסודי ועד תיכון וסטודנטים. מתרגלת קורסים בנושאי כימיה ביולוגיה במוסדות מוכרים, כולל העברת קורסי מעבדה. מלמדת תוכניות מצויינות והעשרה לתלמידי חט"ב ותיכון.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, ביולוגיה של התא, ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה א, ביוכימיה ב, הנדסה גנטית, יסודות הגנטיקה, מגן לחלבון
מורה פרטי להנדסת ביוטכנולוגיה - תיכון
מורה פרטי להנדסה כימית - התא, מאזני חומר ואנרגיה, מבוא להנדסה כימית, עקרונות ביוכימיה, תרמודינמיקה
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מכינה, כימיה אורגנית 1, כימיה אורגנית 2, כימיה אנליטית, כימיה כללית, כימיה פיסיקלית 1, כימיה פיסיקלית 2, קינטיקה כימית, מבוא לכימיה, קשר כימי
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, מכינה
אזור לימוד: 
חדרה וישובי עמק חפר
ערי לימוד: 
חדרה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
130
100
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
13/12/2017, מרין, 29
5
אני אישית לא אדם ריאלי ולא ממש אוהבת את התחומים של המתטמתיקה וכו.. אבל בזכות עירית למדתי ממש להנות מהמקצוע! היא אדיבה, סבלנית מתמצאת בחומר ויודעת להסביר בדרך שמותאמת לך. מורה נהדרת, ממליצה בחום!
5
11/12/2017, ויקטוריה, 22
מעל 10
עירית מקסימה!!! מאוד מקצועית, מלמדת בצורה מאוד ברורה, פשוטה, ומהנה ללמידה. ממליצה בחום :)
5
27/11/2017, אנה, 40
מעל 10
אני מאוד ממליצה על עירית מילמן!!! מורה נחמדה ומקצואית , סבלנית וקשובה .
5
19/11/2017, לאה, 17
מעל 10
עירית היא מורה מצוינת. היא מכירה את החומר על בוריו, עונה על כל שאלה בצורה מקצועית וכן בעלת יכולת מצויינת להסביר. היא סייעה לי רבות הן בלימודי הכימיה והן בלימודי הביולוגיה.
5
17/11/2017, יאן ג'ייקוב, 22
מעל 10
סטודנט לרפואה בן 22: הכרתי את ד"ר עירית מילמן בפלטפורמת "לימוד נעים". מורה מדהימה! בעלת כושר לימוד והדרכה, רצינית קשובה ואחראית. יודעת להסביר ולפרט גם בנושאים מורכבים תוך מתן דוגמאות מניסיון עשיר בתחומים מדעיים אלו. בקיאות ומקצועיות גבוהה מאוד. אחוזי הצלחה גבוהים בבחינות ופרזנטציות. בפאן האישי- מפרגנת, תומכת ומעודדת בקשיים ולבטים שיש לתלמיד/סטודנט. ממליץ בחום!
5
16/11/2016, כרמן, 31
10
אני מאוד ממליצה על עירית מילמן, מורה נהדרת, סבלנית, נעימה ומקצועית ביותר. עזרה לי בעריכה ובתיקונים לעבודת גמר סמינריונית לתואר ראשון בביולוגיה. ובטוחה שתוכל לעזור לכל תלמיד לביולוגיה או כימיה... מאוד בקיאה בחומר, עניינית ומרוכזת, עוזרת להתפקס בעיקרי הדברים, והכל באווירה נעימה וברוח טובה :)
5
20/02/2016, רותם, 36
1
בתור רופאה חוקרת, אני מבצעת את המחקר במכון ויצמן באותה מעבדה עם עירית ויצא לי לצפות בה מעבירה הדרכות לבני נוער במקצועיות, בסבלנות, תוך התייחסות אישית מקסימה לכל אחד וברמה הגבוהה ביותר. אני ממליצה בחום על שירותיה. ד״ר רותם גדרון.
5
11/02/2016, נטלי, 27
מעל 10
אין ספק שהיא באמת מבינה את החומר, מסבירה בצורה טובה ונותנת טיפים טובים להצלחה. קשובה, סבלנית גם כשלוקח זמן להבין, תמיד תמצא את הדרך שתעזור לתלמיד באמת להבין על מה מדובר. ככה בדיוק צריכה להיות מורה, אם הגעתם לפה אז נשאר רק לקבוע שיעור...
5
10/02/2016, ניצן, 22
1
מקצועית מאוד, ומסבירה בצורה שקל להבין. היה מאוד נעים בשיעור ממליצה בחום לכל מי שמחפש מורה פרטית..
Carmen Amitai
אני מאוד ממליצה על עירית מילמן, מורה נהדרת, סבלנית, נעימה ומקצועית ביותר. עזרה לי בעריכה ובתיקונים לעבודת גמר סמינריונית לתואר ראשון בביולוגיה. ובטוחה שתוכל לעזור לכל תלמיד לביולוגיה או כימיה...
16/11/2016
Anat Ifergan B
המורה עירית, אינה עומדת בשעות שהיא קובעת. והפסיקה לבתי את השיעור באמצע בטענה שהיא עייפה למרות שלמחרת היה לבתי מבחן בגרות בביולוגיה . לא הייתי ממליצה עליה .
18/06/2015
Irit Milman Krentsis
שלום לך ענת, כנראה טעית בעירית... חבל שלא מבררת עובדות לפני שכותבת.... שיהיה לך בהצלחה בהמשך.
30/08/2015
Carmel Madmoni
עירית היא מורה מדהימה היא מאוד מאוד עזרה לי להתקדם במקצועות הכימיה והביוכימיה. מה שמורה לא הצליחה לעשות איתי בכמה חודשים, היא הצליחה להסביר לי במספר מצומצם של שיעורים. אני ממליצה לכולם ללמוד איתה, היא בנאדם מקסים ונעים כיף ללמוד איתה והשעות מאוד גמישות לא תתחרטו!!
10/02/2016
בלאינש אשיטו
עירית היא מורה מדהימה בעיניי, אני לומדת באוניברסיטה.... לאחר שנים שלא למדתי ומאוד עזרה לי ועוזרת לי היום... אני ממליצה בחום. סבלנית, עומדת בקצב שלי, גם כשאני מבטלת לה שיעורים הכל נענה בהבנה ובחיוך. היא מקצועית מאוד מלמדת בבקיאות רבה וזה כייף. עירית, דרכינו עוד ארוכה , אך אנצל את ההזדמנות הזאת להגיד לך תודה על המסירות, ועל ההתחייבות שלך להצלחה שלי.
10/02/2016