מורה פרטי עידן אלסטר

מורה פרטי עידן אלסטר

מתרגל כלכלה ומתמטיקה באונ' ת"א ובמגוון מוסדות לימוד נוספים. בעל חברת הוראה וחוברות קורס בלעדיות. יחס אישי - ערך עליון!

מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

מתרגל ותיק בקורסי תגבור ומרתונים של קורסי הכלכלה במגוון מוסדות לימוד (כגון : אוניברסיטת ת"א, המרכז הבינתחומי, המכללה למנהל, מכללת קריית אונו ועוד) ** בעל חוברות קורס בלעדיות ומקיפות עבור מגוון קורסים ** מתרגל מתמטיקה למדעי החיים באוניברסיטת ת"א ** מומחה לערעורים באתר www.irurim.co.il ** בעל שיטות לימוד יעילות אשר מאפשרות לי ללמד קורסים שלמים ולהכין אתכם לבחינה תוך מס' מצומצם של שיעורים ** יחס אישי 24/7 בין השיעורים - אתם יכולים להיעזר בי בכל זמן ובכל אמצעי תקשורת שנוח לכם - ללא תשלום! נהנה לעזור לסטודנטים שלי כל הזמן ולקדם אותם אל ההצלחה.

הוספת תגובה

ביקורות

A
Alon

הייתי מאוד לחוץ לקראת המבחן במיקרו כלכלה ג', ובשלב מסוים אפילו חשבתי שאני אכשל. עידן החזיר לי את הביטחון העצמי, הראה לי שהחומר הרבה יותר נגיש ממה שחשבתי, ועזר לי מאוד. אני ממליץ עליו בחום. הוא סובלני, נחמד וכיף ללמוד איתו. בעזרתו קיבלתי בסוף 100 במבחן!

05/04/2020
שתף:
ד
דניאל

עידן מרצה מדהים. מעבר למקצועיות ויכולת להעביר חומר באופן פשוט, עידן מלווה אותך לכל אורך הדרך. לא משנה באיזה יום ובאיזו שעה, עידן זמין לך 24/7 וממשיך ללוות אותך לכל אורך הדרך.

26/03/2018
שתף:
ל
ליהי

מורה מעולה!! למדתי אצלו מיקרו 2 , מאקרו ו אקונומטריקה. מסביר הכל בסבלנות, אפשר לסמוך עליו שיכין לבחינה בצורה טובה ,מקצועי ,מכיר את כל הקורסים בבינתחומי של כלכלה וזה חוסך זמן בשיעור. הוא ממוקד לחומר , ענייני , לא מבזבז זמן, הוא לימד אותי את כל מיקרו ו מאקרו הוא סגר לי פינות חשובות לבחינה. ממליצה בחום!

22/03/2018
שתף:
ד
דניאל

עשיתי קורס עם עידן למיקרו ב', באתי עם הרבה בלבול והמון חרדה לקראת המבחן. במהלך 20 שעות בחמישה מפגשים קבוצתיים עידן עשה סדר בחומר כמו שלא חשבתי שזה אפשרי. קיבלתי במועד א' 100. תודה רבה עידן!

20/02/2018
שתף:
ת
תום

ממליץ בחום על קורס העזר של עידן במיקרו ג'. עידן מלמד במהלך הקורס שיטות טכניות ומעשיות שמפשטות את כל הנושאים. הקורס ממוקד ישירות למבחן ומכין בצורה המיטבית את הסטודנט. עידן מעניק יחס אישי ואדיב לכל סטודנט, משקיע בסטודנט ומסביר עד אשר הכל מובן ויושב כמו שצריך. הזמינות הרבה של עידן היא בעלת ערך מוסף לאין שיעור. החוברת שמחולקת בתחילת הקורס כוללת ארגזי כלים שהינם פרי ניסיונו הרב של המרצה

08/02/2018
שתף:
אביב

הייתי בקורס עזר במיקרו ג'(סט' באונ' ת"א), ביחד עם הספר לימוד שעידן מביא הוא מצרף שיעורי בית עם פתרון שלו, תרגילים ממבחנים ועונה על כל שאלה מעבר לשעות הקורס... ממליץ בחום למי שלא מסתדר עם החומר של הקורסים בכלכלה לגשת לקורס עזר, הכל מועבר בצורה פרקטית ומותאמת למבחנים באופן ממוקד ויעיל. תודה על הכל

07/02/2018
שתף:
ת
תמר

עידן מורה מקצועי, רציני ומנוסה. חוברות הלימוד אותם הוא הכין מצויינות ועושות סדר בכל הבלבול והבלאגן של הקורס. עידן היה זמין לכל שאלה ונתן מענה ברצון ובסבלנות. מומלץ בחום!! :)

27/05/2017
שתף:
L
Lin

מורה מקצועי עם יחס אישי ברמה הכי גבוה . הגעתי לקורס ללא שום ידע קודם, צורת הלימוד היא מובנת ועניינית, הצלחתי להבין את כל החומר הנלמד לעומק וקיבלתי 92 עידן היה זמין לכל שאלה בכל זמן והסביר כל דבר עד שהרגיש שהבנתי את החומר ! קןרס ממולץ גם למי שהלך לשיעורים וגם למי שלא .

30/03/2017
שתף:
ה
הילה

אני מרגישה שהקורס עשה לי סדר וגרם לי להבין את החומר בצורה טובה בנוסף לעובדה שתמיד היה מענה לכל שאלה ובעיה.ממליצה בחום!

29/03/2017
שתף:
ע
עדן

ממליץ בחום, הצורה שבה העביר את החומר עם חוברת מסודרת והסברים פשוטים וברורים, הפכו לי את חווית מיקרו 2 מסבל שלא ברא השטן לטכניקה פשוטה ואפילו הגיונית(!) מורה מעולה חד מפוקס מלא בסבלנות וזמין תמיד! בהצלחה...

29/03/2017
שתף: